میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در12 نوامبر 2020 ساعت 3:22 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 8 دیدگاه 296 بازدید

لارستان به‌زودی وارد وضعیت قرمز می‌شود/ متاسفانه برخی نهادها به اندازه مورد توقع همکاری نمی‌کنند

رئیس دانشکده علوم پزشکی در گفت‌وگو با آفتاب لارستان:

لارستان به‌زودی وارد وضعیت قرمز می‌شود/ متاسفانه برخی نهادها به اندازه مورد توقع همکاری نمی‌کنند

رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان در گفت‌وگو با آفتاب لارستان در مورد آغاز مجدد ارائه آمار روزانه مبتلایان به کرونا اظهار کرد: این کار را پیرو درخواست‌هایی که در سطح جامعه وجود داشت انجام دادیم و با توجه به اینکه عملا کل کشور وارد وضعیت بحران سوم شده است، با توجه به شرایط، ما با یک تاخیر اما حتما وارد این بحران خواهیم شد.

وی در مورد دلایل بالارفتن آمار مبتلایان به کرونا گفت: در این مرحله، شاید رعایت‌های عمومی خوب بوده، اینکه مردم ماسک بزنند، از شوینده‌های دست استفاده کنند و دست‌هایشان را به‌صورت مرتب با آب و صابون بشویند را تقریبا رعایت کرده‌اند و اگر هم افتی اتفاق افتاده، افت ناچیزی بوده است، اما مسئله مهمی که اتفاق افتاد این است که به دنبال اعلام وضعیت سفید در لارستان و بعد از آن هم وضعیت زرد که البته ما به‌زودی وارد وضعیت قرمز می‌شویم، ماه محرم و صفر تمام شد، وارد ماه ربیع الاول شدیم و بسیاری از مراسم‌، عروسی‌ها و جشن‌های مناسبتی از طرف بسیاری از نهادها اجرا شد.

دکتر بهزاد رضایی تصریح کرد: قطعا در یک عروسی رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی یک شوخی بیش نیست، این اتفاق در شهرها و روستاها افتاد، دورهمی‌ها هم شکل گرفت و کم کم آمار ابتلا بالا رفت.

دکتر رضایی خاطرنشان کرد: آمار بستری با یک فاصله ۱۵ تا ۲۰ روزه اتفاق می‌افتد، یعنی اول آمار مثبت‌ها افزایش پیدا می‌کند و به‌دنبال آن، با فاصله، آمار بیماران بدحال و بستری‌ها افزایش پیدا می‌کند که پیش‌بینی ما این است که به‌زودی وارد بحث افزایش بستری‌ها خواهیم شد.

وی در مورد توصیه به مردم اظهار کرد: آن‌قدر توصیه کرده‌ایم که فکر می‌کنم ملکه ذهن همه شده است و اگر کسی تا الآن رعایت نمی‌کند قصد ندارد که دیگر رعایت کند و مربوط به ندانستن نیست.

رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان درمورد عدم همکاری نهادهای مختلف با دانشکده علوم پزشکی گفت: متاسفانه همکاری که ما توقع داشتیم از طرف برخی از نهادها اتفاق نیفتاد و کار به جایی رسید که ما خودمان هم تهدید کردیم که افرادی که رعایت نکنند اطلاع‌رسانی عمومی می‌کنیم و آن افراد را رسوا می‌کنیم.

دکتر بهزاد رضایی افزود: این موضوع را به‌صورت جدی از طریق شماره‌ای که اعلام کردیم پیگیری می‌کنیم، اگر به واحد روابط عمومی اعلام شود ما هم به‌صورت عمومی اعلام می‌کنیم که در کجا به سلامت عمومی مردم لطمه وارد می‌کنند.


8 نظر

 1. علی ... گفت:

  0

  0

  رهبر انقلاب اسلامی فرمودند : هنگامی که وزارت بهداشت، مصادیق محدودیت را تعیین کرد، بقیه‌ی دستگاه‌ها باید بدون در نظر گرفتن ملاحظات دیگر، آنها را رعایت و اجرا کنند. اما شهر ما اینجوری نیست . هر که برا خودش تصمیم میگیره و با جان مردم بازی کنند .

 2. علی ... گفت:

  0

  0

  رهبر انقلاب اسلامی فرمودند : هنگامی که وزارت بهداشت، مصادیق محدودیت را تعیین کرد، بقیه‌ی دستگاه‌ها باید بدون در نظر گرفتن ملاحظات دیگر، آنها را رعایت و اجرا کنند. اما شهر ما اینجوری نیست . هر که برا خودش تصمیم میگیره و با جان مردم بازی می کنند .

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  انچه که رهبر معظم انقلاب فرمودند تبعیت از ستاد کرونا ست که وزارت بهداشت یکی از اعضای ان است و رییس جمهور رییس ان است و دانشکدهدعلوم پزشکی در هر منطقه یکی از اعضای ستاد کرونا ست و مستقلا نمی تواند اعلام وضعیت قرمز یا سفید و. داشته باشد

 4. همشهری سلام گفت:

  0

  0

  رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان: متاسفانه همکاری که ما توقع داشتیم از طرف برخی نهادها اتفاق نیفتاد.

  یک مسئول: عزیز دل من، شما اول بیا توقعات ما رو برآورده کن مثل اون رئیس قبلی، بعد توقعات خودت رو مطرح کن.

  یک مدیر: بذار جوهر حکم ریاستت خشک بشه ، بعد بیا از مدیران انتقاد کن. کاری نکن که …

  یک شهروند: خدا رو شکر که کرونا اومد که بدونین برآورده نکردن توقعات چقدر سخته. در شرایط عادی هم ما زیاد توقع داشتیم از دانشکده، که متاسفانه هیچ کدوم اتفاق نیفتاد

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  متاسفانه بعضی ادارت شهرستان از بخش نامه دور کاری تبعیت نمیکنند.جان کارمند مهم نیست؟

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  رئیس اساتید دانشکده بهداشت اوز هیچکدوم سرکارماسک نمی زنندگوششون هم بدهکار نیست چندتاشون هم کرونا گرفتن شما داری به مردم توصیه میکنی ماسک بزنند تو سایت های اوز کامنت گذاشتیم توجه نشد

 7. ناشناس گفت:

  0

  0

  چرا اداره کل راه وشهرسازی از بخشنامه دور کاری تبعیت نمی کند لطفا پی گیری فرمایید

 8. وجدان گفت:

  0

  0

  داروی امام کاظم بخورید و دست از لجاجت و تعطیلی صنوف بردارید شما در زمین دشمن بازی می کنید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان