میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۵ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 173 بازدید

لارستان جایگاه مناسبی در شاخص های امنیتی و انضباطی دارد

لارستان جایگاه مناسبی در شاخص های امنیتی و انضباطی دارد

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در جمع فرماندهان، افسران و سربازان فرماندهی انتظامی لارستان ضمن تبریک هفته ناجا اظهار داشت: امروز نیروی انتظامی از آنچنان اقتداری برخوردار است که می تواند در تمامی لحظه ها و در جای جای میهن عزیز اسلامی مان ایران و لحظه به لحظه، نگهبان نظم و امنیت و آسایش و آرامش این کشور باشد.

وی افزود: نیروی انتظامی در این راه، بسیاری از سربازان و افسران دلیر خود را تقدیم این نظام، مملکت و اسلام کرده است و یقیناً این روندی که ادامه دارد بخاطر همت، عزت، سربلندی و فداکاری شهدایی است که در این راه از جان خویش گذشته اند.

فرماندار ویژه لارستان خاطر نشان کرد: اگر نیروی انتظامی ما بعنوان نیرویی مقتدر و تأثیرگذار در بین مردم است، ناشی از اعتقادات دینی و ارزشهای اسلامی و انسانی بوده که در این خصوص انسانهایی را به بار آورده است که  علاوه بر آن اقتدار سخت افزاری و اُبهت و اقتدار نظامی که دارند و با استفاده از ارزشهای دینی و اسلامی نیز جای خود را در بین مردم باز کرده اند و دارای یک پایگاه اجتماعی قوی هستند که می توانند حمایت و همراهی مردم را در تمامی سطوح اجتماعی همراه خود داشته باشد.

حسنی تصریح کرد: اگر بنا است که چنین عزت و اقتداری را نسبت به سالهای گذشته و این نظم و انضباط اجتماعی همگام با مردم بهتر از گذشته در همه جای میهن عزیز اسلامی نقش آفرین شود، یقیناً قانون گرایی، اخلاق مداری، فرهنگ محوری و همه اقدامات و برخوردها می تواند در راستای این امر مهم باشد.

معاون استاندار فارس تاکید کرد: اگر قانون بعنوان یک ارزش در جامعه نهادینه شد و اگر مردم به جایگاه نیروی انتظامی توجه ویژه نمایند که می کنند و ابعاد فعالیت های آنها را مورد توجه قرار دهند، یقیناً این اقتدار بهتر و بیشتر از گذشته خواهد شد، چرا که یکی از وظایف اصلی نیروی انتظامی ارتباط مستقیم با مردم، در راستای برقراری نظم و امنیت و آرامش داخلی و اعمال قانون در راستای انجام وظایف محوله است .

وی با تاکید بر اینکه باید بر مبنای فرمایشات مقام معظم رهبری این مردم داری و توجه به اقشار مختلف مردم را در راستای فعالیت ها و کارهای روزانه خود مورد توجه قرار دهیم، خاطر نشان کرد: خدا را شکر این مهم  در کشور،  در استان و در شهرستان مورد توجه است و این روحیه مردم داری و انضباط اجتماعی و همراهی مردم و مسئولین، بخصوص با نیروی انتظامی از جمله ویژگی ها و شاخصه های کارآمدی نظم و انضباط اجتماعی ما در شهرستان است.

رییس شورای تامین شهرستان لارستان یادآور شد: خوشبختانه وقتی از نیروی  انتظامی شهرستان لارستان نام برده می شود، از جمله نیروی انتظامی مقتدری است که این اقتدار خویش را مبتنی بر اخلاق، مردم داری و فرهنگ محوری به پیش برده است که  امیدواریم این روحیه همچنان زینت بخش تمامی رفتارها و اعمال و اقدامات ما باشد.

حسنی در ادامه سخنانش ضمن تقدیر و تشکر از فرماندهی و پرسنل انتظامی این شهرستان گفت: مطمئنا اگر بخواهیم کارآمدی نیروی انتظامی شهرستان را برای مردم ارائه کنیم، همین اخلاق مداری، ارتقاء شاخصه های امنیتی، کشف زیاد مواد مخدّر و غیره، نمونه و الگو و تجسم عینی تلاش و مجاهدت و حرکت زیبندة نیروی انتظامی است.

فرماندار ویژه لارستان در خاتمه اضافه کرد: ارتقای شاخصه های امنیتی و انضباطی در شهرستان لارستان از جایگاه بسیار خوبی برخوردار است.

پیش از این نیز سرهنگ امجدی فرماندهی انتظامی لارستان هم عملکرد این فرماندهی را تشریح کرد.


1 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  توی خور توی مثل روال تکراری هرساله بازهم دزدی شد. اینبار طی یک هفته از سه خونه در حال ساخت دزدی شد و بیش از ۵۰ میلیون تومان به مالکین خسارت وارد شد، اما […]. این در حالی است که یکسری افراد تابلو و سابقه دار در دزدی اموال مردم در خونه های در حال ساخت که بیش از ۲۰ بار دستگیر و آزاد شده اند، در سطح شهر خور براحتی میگردند.
  از نیروی انتظامی خواهش داریم در این زمینه تلاش و قاطعیت بیشتری انجام دهد.
  خیلی از مردم از ترس جان و مال خود، معمولا به این دزدان سابقه دار همشهری، رضایت میدهند و کار در همان مرحله اولیه و بخصوص در کلانتری لطیفی که مشهور هست به محل مصالحه دزد و مالک، تمام میشود، 《اما قانون نباید از حفظ امنیت شهروندان بگذرد.》 اگر قرار باشد مردم از ترس جان و مالشان از دست دزدان، هر دفعه رضایت بدهند و قانون هم از این قضیه بگذرد، اوضاع همین میشود که الان هست، دائما و بصورت تکراری یکسری دزدان نام آشنا، دزدی میکنند و دائم زندانی موقت میشوند و بعدش هم با رضایت مردم آزاد میشوند. این وسط فقط مال مردم تلف میشود. پس قانون چه کاری میتواند بصورت مستقل در برابر دزدان انجام دهد؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان