میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۷:۱۶ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 253 بازدید

لارستان در «پُل سازی» جاده ها پیشرو است

لارستان در «پُل سازی» جاده ها پیشرو است

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، کیانپور رئیس اداره نگهداری راهها و ابنیه فنی این اداره کل اقدامات صورت گرفته در سال گذشته را تشریح کرد.

کیانپور اظهار داشت: پل ها یکی از مهمترین و آسیب پذیرترین اجزای زیرساختهای حمل ونقل بوده و با گذشت زمان در اثر عبور وسایل نقلیه، عوامل طبیعی، بارش های جوی و وقوع حوادث جاده ای به تدریج مستهلک شده و دچار ضعفهای شدید می گردند که ممکن است منجر به تخریب و یا کاهش کارایی آنها شود. به همین دلیل سالانه هزینه های زیادی جهت مرمت، مقاوم سازی و حفظ آنها پرداخت می گردد.

وی افزود: نگهداری مستمر برای بررسی وضعیت پل ها و ابنیه فنی واقع در جاده ها و بازرسی فنی منظم پلها جهت حصول اطمینان از ایمنی سازه ای آنها از جمله مسایل مهم در حوزه مدیریت راهداری این اداره کل و از جمله فعالیت هایی مداومی است که توسط اداره نگهداری راه و ابنیه فنی به دفعات و مداوم در حال انجام است و عملکرد ما عموماً جزء تکالیف روزانه ی ما محسوب می شود.

کیان پور در بخش دیگری به تشریح ابنیه فنی راه ها که از بخش های مهم و دخیل در بحث ایمنی جاده ها می باشد پرداخت و تصریح کرد: در سال گذشته ۱۱۸ دستگاه پل بزرگ و کوچک و با دهانه های مختلف در حوزه استحفاظی مرمت شده و کارکرد ما در قبال این تعداد مرمت ۵ برابر ظرفیت موجود از لحاظ منابع مالی بوده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: جهت انجام این اقدام تاثیرگذار در زمینه ترمیم پل های موجود در جاده ها  بیش از ۱۵۰۰ متر مکعب عملیات بنایی و بتن ریزی اجرا شده است.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    اقای باقری فرد چرا دو تا از منزل سازمانی ها رو در گراش و لامرد نزاشتید تو مزایده
    اگر فروش منازل سازمانی در لار قانون هستش جرا در گراش و لامرد نیست

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان