میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در27 اکتبر 2014 ساعت 2:24 ب.ظ سرویس:یادداشت بدون دیدگاه 1,032 بازدید

لارستان و حرکت به سمت توسعه

لارستان و حرکت به سمت توسعه

Picture-05w7مهدی زینلیان*: مسئله تشکیل اتاق فکر، مسئله مفاهمه های فکری است. شناسایی و مفاهمه فکر، مانند هر چیز جدیدی، بسیار دشوار و در حین حال کاری ممکن در حوزه انسانی است. با شناسایی فکر و بالتبع آن ایجاد اتاق فکر، شاکله ی مرکزی برای فکر سازان و فکر پژوهان ایجاد می شود تا متدی روش مند برای مفهوم سازی و مفهوم ستانی در جهان واقعی صورت پذیرد. لذا به تناسب فعالیت ها و مسائل و مشکلات درحوزه های مختلف: مدیریتی،  صنعتی ، خدماتی، علمی و حکومتی و… می توان از توانمندی های فکری نخبگان دانشگاهی و فارغ التحصیلان استفاده نمود، چرا که این کار، زمینه ی تحلیل داده ها برای نخبگان علمی، سیاسی و فرهنگی و اقتصادی و… را فراهم و تولید ایده های هدفمند و راهکارهای بنیادین و چاره ساز را  ایجاد می کند.

از زمانی که در این شهرستان افتخار خدمت پیدا کردیم و بنا به توصیه های معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه لارستان، در فرصت های مختلف و در مجامع، همایش ها و جلسات مهم مانند: کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری (که آخرین آن همایش تقدیر از تعاونیهای برتر در تالار وحدت است) به کرات، در خصوص ضرورت و اهمیت ایجاد اتاق فکر و هم اندیشی و ایجاد بستر مناسب، پایدار و مستمر برای توسعه زیرساخت های لارستان، با استفاده از توانمندی های نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاهی تاکید و دعوت  نموده ایم. تا در سایه منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در قالب سیاست های دولت تدبیر و امید، انشاء الله، آینده ایی روشن برای لارستان بزرگ تصویر گردد.

در همین راستا، از کلیه نخبگان و متخصصین مجرب و صاحب فکر و دوستدار لارستان، دعوت می گردد که، نحوه همکاری و زمینه های  علاقمندی به فعالیت هایی که منجر به تسریع در روند توسعه هر چه بیشتر لارستان بزرگ در حوزه های: اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی می گردد را به واحد برنامه ریزی فرمانداری ویژه لارستان اعلام نمایند

*معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان