میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در1 می 2019 ساعت 3:27 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 166 بازدید

لارستان یکی از سرمایه های «بدمینتون» استان است

رئیس هیأت بدمینتون فارس:

لارستان یکی از سرمایه های «بدمینتون» استان است

رئیس هیأت بدمینتون استان فارس گفت: هیأت بدمینتون لارستان یکی از سرمایه های استان به شمار می آید و ظرفیت ورزش این شهرستان در فارس سرآمد است.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان، ابراهیم راضی دوشنبه نهم اردیبهشت ماه در سفر به شهرستان لارستان و در نشست با رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان با اشاره به اینکه هیأت بدمینتون این شهرستان یکی از هیأت های فعال فارس است، گفت: رئیس هیأت بدمینتون لارستان از قدیمی ترین روسای بدمینتون استان است و قطعاً از وجود این پیشکسوت در هیأت رئیسه عیأت بدمینتون فارس استفاده خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه نگاه هیأت بدمینتون فارس تنها به مرکز استان نیست و توجه ویژه ای به شهرستان ها خواهیم داشت، تصریح کرد: بازدید از تمام شهرستان های استان را در برنامه داریم تا با همکاری اداره های ورزش و جوانان، مسائل و مشکلات هیأت های بدمینتون فارس را مرتفع کنیم.

رئیس هیأت بدمینتون استان فارس عملکرد محمد حسن طیبی در راس اداره ورزش و جوانان لارستان را بسیار مثبت ارزیابی کرد و افزود: رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان یکی از مدیران توانمند استان فارس است و حمایت های وی تاثیر بسزایی در روند پیشرفت تمامی رشته های ورزشی به خصوص بدمینتون داشته است.

راضی در ادامه به پتانسیل بالای بدمینتون لارستان و جنوب فارس اشاره کرد و اظهار داشت: مسعود محسن پور و سید صابر راست خدیو از سرمایه های بدمینتون لارستان هستند که در صورت حمایت و توجه ویژه به آنها، شاهد حضور این ورزشکاران در اردوهای تیم ملی و میادین بین المللی خواهیم بود.

وی با بیان اینکه اختصاص بودجه و تجهیرات براساس فعالیت هیأت بدمینتون شهرستان ها تقسیم بندی می شود، تاکید کرد: با توجه به تخصیص بسیار ناچیز اعتبارات دولتی، در صدد هستیم تا با جذب خیرین ورزش دوست، تجهیزات و بودجه را در اختیار هیأت های برتر بدمینتون شهرستان ها قرار دهیم.

رئیس هیأت بدمینتون استان فارس ظرفیت لارستان را برای میزبانی مسابقات قهرمانی استان و کشور بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: لارستان در امر برگزاری مسابقات قهرمانی کشور و اردوی تیم ملی بدمینتون ناشنوایان که شهریور ماه سال ۹۵ برگزار شد، میزبان شایسته ای برای فدراسیون بود و امیدواریم باز هم شاهد برگزاری مسابقات بدمینتون قهرمانی کشور در این شهرستان باشیم و مسابقات قهرمانی استان نیز در لار برگزار شود.

ابراهیم راضی برگزاری دوره های مربی گری و داوری در لار را یکی از نیازهای اصلی این شهرستان دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به تعداد محدود داور و مربی رسمی فدراسیون در این شهرستان، هیأت بدمینتون لارستان باید نسبت به برگزاری دوره های مربی گری و داوری اقدام کند تا در مسابقات قهرمانی استان و کشور که به میزبانی لار برگزار می شود از پتانسیل مربیان و داوران این شهرستان بهره ببریم.

وی توجه به بخش بانوان را یکی از اولویت های اصلی هیأت بدمینتون فارس اعلام کرد و افزود: هیأت بدمینتون استان نگاه ویژه ای به بانوان دارد و تمام سعی ما بر آن است تا بانوان بدمینتون باز فارس هم چون آقایان در اردوهای تیم ملی حضور موثر داشته باشند و هیأت بدمینتون لارستان نیز باید حمایت از بانوان را در دستور کار اصلی خود قرار دهد.

رئیس هیأت بدمینتون استان فارس در پایان از همکاری و تعامل با آموزش و پرورش سخن گفت و اضافه کرد: موضوع استعدادیابی یکی از موارد مهمی است که هیأت بدمینتون استان نگاه ویژه ای به این امر دارد و امیدواریم با کشف استعدادها در مدارس و شکوفایی آنها، روز به روز شاهد پیشرفت بدمینتون بازان فارس باشیم.

در ادامه این نشست رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان، هیأت بدمینتون این شهرستان را یکی از هیأت های برتر اعلام کرد و گفت: هیأت بدمینتون لارستان در امر میزبانی مسابقات، اعزام تیم بدمینتون به رقابت های مختلف، استعدادیابی و جذب ورزشکار بسیار خوب عمل کرده است و امیدواریم این روند هم چنان ادامه داشته باشد.

محمدحسن طیبی از در اختیار قرار دادن سالن اختصاصی به هیأت بدمینتون لارستان خبر داد و بیان کرد: هیأت بدمینتون لارستان در دو بخش آقایان و بانوان موفق ظاهر شده است و ارتباط موثری با فدراسیون و هیأت بدمینتون استان فارس دارد.

وی افزود: در صدد هستیم تا با توجه به پتانسیل بالای ورزشکاران بدمینتون لارستان، رقابت های قهرمانی کشور و استان را در این شهرستان برگزار کنیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان توجه به هیأت بدمینتون بخش های تابعه این شهرستان را یکی از اولویت های اصلی این اداره دانست و تصریح کرد: استعدادهای درخشانی در بخش های لارستان وجود دارد که در صورت حمایت شاهد شکوفایی آنها خواهیم بود.

طیبی با تاکید بر استفاده از ظرفیت مربیان و داوران بدمینتون لارستان از سوی هیأت استان در مسابقات مختلف، ادامه داد: سعی می کنیم با میزبانی دوره های مربی گری و داوری، تعداد مربیان و داوران این شهرستان را افزایش دهیم تا هیأت بدمینتون فارس از داوران و مربیان لارستان در عرصه های متعدد استفاده کند.

وی از حمایت همه جانبه از مسعود محسن پور به عنوان ملی پوش بدمینتون لارستان خبر داد و تاکید کرد: اداره ورزش و جوانان از هیأت هایی که ورزشکاران آنها به اردوی تیم ملی راه پیدا می کنند و صاحب عناوین کشوری می شوند نگاه ویژه ای دارد که هیأت بدمینتون لارستان در این امر موفق عمل کرده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان در پایان از هیأت بدمینتون فارس درخواست کرد تا در صورت امکان دوره های آموزشی و همچنین رقابت های قهرمانی کشور و استان در لار برگزار شود که این امر مورد موافقت رئیس هیأت بدمینتون استان قرار گرفت.

گفتنی است در این جلسه مهدی توانایی دبیر هیأت بدمینتون استان فارس و عبدالرحمن محمدی کارشناس تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان نیز حضور داشتند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان