میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در3 جولای 2019 ساعت 3:17 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند بدون دیدگاه 216 بازدید

لایروبی رودخانه های فصلی شهر لار در حال اجراست

لایروبی رودخانه های فصلی شهر لار در حال اجراست

محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار گفت: در راستای ساماندهی رودخانه های فصلی، لایروبی رودخانه های فصلی این شهر در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، محمدرضا قنبرنژاد افزود: بدنبال بارندگی های فصلی و جریان سیل و خطر آبگرفتگی واحدهای مسکونی ناشی از طغیان رودخانه ها، طرح لایروبی رودخانه های شهر لار اجرایی شده است.

شهردار لار گفت: در اجرای این طرح در روزهای گذشته تعداد زیادی از مسیل رودخانه های شهر رفع انسداد موضعی ناشی از درختان و بوته های خودرو و همچنین با استفاده ازدستگاه ها و تجهیزات مکانیکی، اصلاح و لایروبی شده است و این کار همچنان در روزهای آینده ادامه خواهد داشت.

قنبرنژاد اجرای این طرح را در جهت کاهش خسارات ناشی از طغیان رودخانه ها بسیار موثر دانست و گفت: با اجرای این عملیات علاوه بر زیبایی بستر رودخانه، خطر آبگرفتگی ها برطرف شده و از حوادث احتمالی در مواجهه با سیلاب و طغیان رودخانه نیز جلوگیری خواهد شد.

شهردار لار رودخانه را به عنوان مجراي آب يا زهكش يك حوضه آبريز تعريف کرد و افزود: نقشي كه يك رودخانه ايفا مي‌كند اين است كه آب سطحي را هدايت مي‌كند و در اختيار انسان قرار مي‌دهد. وی تصریح کرد: نقش ديگر رودخانه تغذيه سفره ‌هاي زيرزميني و كنترل سيلاب است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان