میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در17 سپتامبر 2014 ساعت 2:08 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 1,782 بازدید

لبخند به شعر؛ جشني در هشتصدمين جلسه انجمن شاعران و نويسندگان گراش

IMG-20140916-WA0000لبخند به شعر؛ جشني در هشتصدمين جلسه انجمن شاعران و نويسندگان گراش

گریشنا: انجمن شاعران و نویسندگان هفده ساله شد و با رسیدن به جلسه‌ی هشتصد اعضای قدیمی و جدید در فرهنگ‌سرای آفتاب تابان با حضور سه طنز‌نویس کشوری گرد هم می‌آیند تا لحظات پرلبخندی را در کنار هم تجربه کنند.

ابوالحسن محمودی سردبیر دوره‌ی بیست‌وهفتم انجمن می‌گوید؛ هشتصدمین جلسه مقارن شد با روز شعر و ادب و این مساله تلاش ما را برای متفاوت‌تر کردن این برنامه‌ی عمومی نسبت به دوره‌های قبل بیشتر کرد، دعوت از محمد اوزی، محمد جاوید و راشد انصاری سه طنز‌نویس کشوری که حضور در جمع آن‌ها بدون شک دقایق شیرینی را رقم خواهد زد به همین منظور بود.

دکوری متفاوت، پخش کلیپ، اجرای موسیقی و تقدیر از اعضای فعال انجمن نیز از دیگر برنامه‌هایی است که در نظر گرفته شد تا شب پرخاطره‌ای را در کنار شاعران و نویسندگان منطقه داشته باشیم.» نعمت‌اللهی ریئس اداره‌ی فرهنگ و ارشاد اسلامی گراش نیز بیان کرد:« هفده سال سراپا نگه داشتن جلسات هفتگی انجمن کار بزرگی است که شایسته‌ی تقدیر است و حالا بعد از این همه سال ما در انتظاریم تا بازتاب فعالیت این انجمن را بیشتر از قبل ببینیم.»

محمد خواجه‌پور از موسسین انجمن درباره سابقه این انجمن گفت:«انجمن شاعران و نویسندگان با یک شب شعر در اسفندماه ۱۳۷۶ آغاز شد. از سال ۱۳۷۷ جلسات انجمن به صورت دو هفتگی در کانون فرهنگی تربیتی برگزار می‌شد. بعد از سال ۱۳۷۹ جلسات با همان اعضا به کتابخانه عمومی منتقل شد. با انتشار نشریه داخلی الف از جلسه ۸۶ تا امروز جلسات بدون وقفه هر هفته برگزار شده است. با تاسیس خانه فرهنگ انجمن به خانه فرهنگ نقل مکان کرد و هنوز هم هر عصر هر پنجشنبه جلسات انجمن در خانه فرهنگ برگزار می‌شود.»

برای اجرای این جشن، انجمن شاعران و نویسندگان گراش با یاری فرمانداری، اداره‌ی فرهنگ و ارشاد اسلامی، شورای اسلامی شهر، اداره‌ی اوقاف و امور خیریه‌ی گراش، موسسه‌ی فرهنگی و هنری هفت برکه، فرهنگسرای آفتاب تابان شهرداری، خانه فرهنگ گراش با هم همکاری داشته‌اند.

افرادی که می‌خواهند در این جمع دوستانه باشند می‌توانند پنج‌شنبه شب، بیست‌وهفتم شهریور ماه، ساعت ۲۱ خود را به فرهنگ‌سرای آفتاب تابان، کنار شهرداری برسانند و در جشن هفده سالگی انجمن شرکت کنند.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    سلام. همت اهالی مودب شعر و ادب گراش شبی بی نظیر، شاد و شاعرانه را رقم زد. خسته نباشید دوستان.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان