میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در15 آوریل 2020 ساعت 11:00 ب.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند یک دیدگاه 354 بازدید

لزوم تسریع در جداره سازی «خیابان فاطمی» و کف فرش «چهار راه پیروزی»  

در نشست اعضای شورای شهر لار و معاون معماری اداره کل راه و شهرسازی لارستان مطرح شد

لزوم تسریع در جداره سازی «خیابان فاطمی» و کف فرش «چهار راه پیروزی»

بیست و پنجم فروردین ماه اعضای شورای شهر لار میزبان مهندس سلمان مهرابی، معاون معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی لارستان بودند.

به گزارش روابط عمومی شورای شهر لار؛ مهندس سیدعبدالمهدی میرپور رئیس شورا ضمن خوشامدگویی و تشکر از همراهی مهندس مهرابی در پیگیری پروژه های شهری، در مورد دو پروژه مهم طرح جداره سازی (منظر سازی) خیابان فاطمی به عنوان طراحی شهری در کوهپایه اژدها پیکر در شهر قدیم که در حال حاضر به عنوان محدوده‌ای که فاقد کیفیت های زیبایی شناختی و عملکردی بوده و لزوم پیگیری بیشتر جهت اجرای طرح فوق الذکر و همچنین تکمیل و اجرای پروژه کف فرش و تکمیل پیاده رو چهارراه پیروزی به سمت میدان مدرس تاکید کرد.

در ادامه مهرابی در خصوص طرح خیابان فاطمیه که علی رغم پیگیری های مستمر شهرداری، شورا و اداره کل راه و شهرسازی، بیش از دو سال در اداره کل صنایع دستی و میراث فرهنگی استان فارس بدون پاسخ مانده توضیحاتی ارائه داد.

وی با تاکید بر عزم جدی اداره کل راه و شهرسازی برای اجرای طرح های مصوب ستاد بازآفرینی شهرستان، از ارسال اصلاحات پایانی طرح خیابان فاطمی تا پایان هفته به میراث استان خبر داد و ابراز امیدواری پس از تایید طرح از سوی میراث استان؛ اداره کل راه و شهرسازی در اسرع وقت برای اجرای طرح و حضور پیمانکاران در محل پروژه اقدام خواهد نمود.

در ادامه اعضای شورای شهر نیز ضمن اعلام آمادگی شهرداری و شورا با ارائه پیشنهادهای شهروندان و کارشناسان توجه بیشتر و همچنین پیگیری پروژه های جداره سازی بازار قیصریه، بهسازی میدان شهید نصیری تا فلکه مدرس و ورودی شهر خواستار لار شدند.

لزوم تعامل و پیگیری جدی بیشتر مسئولین و مدیران شهری و بطور خاص اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی لارستان و ادارت عضو ستاد بازآفرینی، در اجرای طرح های شهری از دیگر مواردی بود که مورد تاکید حاضرین در جلسه قرار گرفت.


1 نظر

  1. شهروند گفت:

    0

    0

    ناهماهنگی بین ادارات وارگان ها باعث شده شهر از رونق پیشرفت عمرانی عقب بیافتد. کسی نیست که به اختلافات پایان بدهد؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان