میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۱ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 136 بازدید

مبارزه با «استکبار» باید همیشگی و مداوم باشد/ ظلم‌ستیزی و استقلال‌طلبی در ذات هر ایرانی مسلمان است

پیام مقیمی در گرامی‌داشت سیزدهم آبان

مبارزه با «استکبار» باید همیشگی و مداوم باشد/ ظلم‌ستیزی و استقلال‌طلبی در ذات هر ایرانی مسلمان است

به مناسبت فرا رسیدن ۱۳ آبان، سی و نهمین سالگرد تسخیر سفارت امریکا در تهران که به روز «مبارزه با استکبار جهانی» نامگذاری شده، رییس شورای اسلامی شهرستان در پیامی ضمن گرامی‌داشت این روز، همه اقشار مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی فردا دعوت کرده است.

به گزارش روابط عمومی شورای شهرستان، متن پیام مقیمی به شرح زیر است:

   سیزده آبان ماه یوم الله است.

گرچه امام خمینی (س) این روز را روز مبارزه با استکبار جهانی اعلام نمودند اما، مبارزه با «استکبار» و «استعمار» نه روز معینی دارد و نه یک کشور و دولت خاص؛ بلکه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به صورتی نمادین این روز را تعیین و یک دولت مستکبر و ستمگر را مثال زدند.

استکبار یک تفکر و شیوه نادرست است که قرآن کریم هم در مذمت آن آیه‌ها دارد، و قطعاً می تواند در همه جا و همه زمان وجود داشته باشد؛ از این رو مبارزه با استکبار و استبداد باید همیشگی و مداوم باشد.

شورای اسلامی شهرستان لارستان ضمن گرامیداشت یاد و نام همه شهدای گرانقدر به‌ویژه شهدای دانش‌آموز، این روز مهم را که مبنای فکری هر انسان آزاده ای است، ارج نهاده و همه را به زنده نگه داشتن یوم الله ۱۳ آبان دعوت می کند.

حضور پرشور همه اقشار جامعه در راهپیمایی این روز، نمادی از ظلم ستیزی و استقلال طلبی ملت ایران است که فراتر از احزاب و تفکرات گوناگون، در ذات هر ایرانی مسلمان و آزاده وجود دارد.

عبدالرحیم مقیمی/ رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان