میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در20 ژانویه 2015 ساعت 4:17 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 818 بازدید

مبارزه با زمین خواری به «صحرای باغ» رسيد!

20140612_124104-(1)مبارزه با زمین خواری به «صحرای باغ» رسيد

روابط عمومی بخشداری صحرای باغ: جلسه ستاد مبارزه با زمین خواری و حفاظت از منابع طبیعی بخش صحرای باغ به ریاست محمدرضا حزنی و با حضور علی اسکندری شهردار عمادده، بیسه گرد مسئول منابع طبیعی بخش صحرای باغ، رستم فتوت رئیس شورای اسلامی شهر عمادده، گروهبان یکم خواجه احمدی نماینده نیروی انتظامی بخش، جونا مسئول اداره برق عمادده و تنی چند از مسئولین در محل بخشداری تشکیل گردید.

ابتدا بخشدار صحرای باغ درخصوص مبارزه با زمین خواری در بخش مطالبی بیان و اظهار داشت باید با افراد سود جو وکلاهبردار که به زمینهای منبع ملی و طبیعی تعرض نموده و حقوق دولت و ملت را پایمال می نمایند به شکل قانونی و قاطع برخورد نمود.

وي افزود: اخیرا در بازدیدی که چه به صورت شخصی و چه گروهی با آقای شهردار و نماینده منابع طبیعی و فرمانده پاسگاه در شهر عمادده و زمینهای اطراف روستاهای کردشیر و دیده بان داشته ام مشاهده گردید تعدادی افراد سودجو و کلاهبردار اقدام به ریختن مصالح در زمینهای منابع طبیعی حاشیه شهر عمادده نموده و حتی در دو روستا اقدام به تخریب زمینهای ملی و منابع طبیعی و نیز اقدام به قطع درختان و شخم زدن زمینها نموده اند که بایستی مسئول منابع طبیعی سریعا نسبت با شناسایی و تشکیل پروند متخلفین اقدام نموده و آنها را به مقام محترم قضایی معرفی نمایند.

بخشدار صحراي باغ اضافه كرد: وظیفه ما دفاع و صیانت از حق و حقوق دولت و ملت است و اجازه نخواهم داد افراد کلاهبردار و سودجو در بخش صحرای باغ اقدام به تعرض به حقوق دولت و بیت المال نمایند و انشااله بزودی با همکاری مقام محترم قضایی که حکم جمع آوری مصالح از زمینهای غغصب شده نیز صادر نموده اند اقدام خواهد شد که جا دارد در اینجا از مقام محترم قضایی و شهردار عمادده که کمال همکاری را در این راه با ما داشته اند صمیمانه تشکر و سپاسگزاری نمایم.

حزني گفت: ما در برابر زیاده خواهی های افراد سودجو و کلاهبردار در بخش صحرای باغغ قاطعانه ایستاده ایم و زمینهای غصب شده را از آنها  پس خواهیم گرفت.

در ادامه جلسه اعضا پیشنهاداتی ارائه نمودند. در خاتمه جلسه مقرر شد هرچه سریعتر حکم صادره توسط منابع طبیعی اجرا گردد و یک تابلو توسط منابع طبیعی در زمینهای حومه پاسگاه عمادده نصب و محدوده زمینهای منابع طبیعی مشخص گردد .

همچنین مصوب شد مردم برای خرید زمین قبل از انجام معامله حتما از ادارات مربوطه درخصوص وضعیت آن استعلام نمایند تا بعدا با مشکل مواجه نگردند و بایستی مردم برای زمینهای خود از اداره ثبت اسناد تقاضای سند نمایند. همچنین دهیاران و شوراها موظف می باشند در صورت مشاهده متصرفین و تخریب کنندگان زمینهای منابع طبیعی به مسئول اداره منابع طبیعی بخش و یا نیروی انتظامی و یا بخشداری اطلاع و آنها را معرفی نمایند تا با آنها برخورد قانونی بعمل آید .


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان