میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در26 ژانویه 2017 ساعت 10:33 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 5 دیدگاه 824 بازدید

متصرفان اراضی ملی در «جویم» ناکام ماندند

متصرفان اراضی ملی در «جویم» ناکام ماندند

مدیرکل  راه و شهرسازی لارستان گفت: با هوشیاری و پیگیری پرسنل اداره کل راه وشهرسازی لارستان و اداره راه وشهرسازی جویم جلو متصرفان اراضی ملی در این شهر گرفته شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی لارستان باقری فرد ادامه داد: با توجه به حساسیت های موجود در خصوص اراضی ملی ۵۳۰ متر از این اراضی با کاربری تجاری که توسط افراد سودجو در بخش جویم لارستان متصرف و در حال ساخت و ساز بود جلوگیری گردید و پرونده آنها جهت بررسی به مراجع قضایی ارسال شد. وی افزود: این زمین در یکی از بهترین مناطق شهر جویم قرار دارد و ارزش این زمین  بیش از ۵ میلیار ریال است.

مدیر کل راه وشهرسازی لارستان از فرماندار فرمانداری ویژه لارستان، فرماندهی نیروی انتظامی لارستان و دادگستری لارستان به دلیل پیگیری این موضوع تقدیر و تشکر نمود.

New-eerImage


5 نظر

 1. جوانان جویمی گفت:

  0

  0

  واقعا براتون متاسفم با این طرز فکر عجیبتون اداره ی راه و شهر سازی جویم خودش نماد […] در این بخش هست و با صراحت کامل بکوبیم که این اداره تا بحال هیچ تأثیر مثبتی در شهر جویم نداشته است …..

 2. زبان سرخ گفت:

  0

  0

  اداره راه جویم بیست وپنج سال […] اداره شده ودقیقا یک نفر ریس بوده و همه کارکنان آن نیز از همان خانواده اند ،اکنون نیز مانند سلطنت […] به فرزندش […] منتقل شده،مردم جویم نه از اداره راه راضی هستند ونه از اداره آموزش و پرورش،تا زمانی که باند […] از لار ونماینده حمایت می شوند ،نماینده نیز در منطقه جویم رای نخواهد داشت،همانطوری که درانتخابات اخیر به رقیب نماینده رای دادند،مخصوصا نماینده دربین فرهنگیان جویم هیچ محبوبیتی ندارند ،اداره آموزش وپرورش نیز از بومی وافراد متخصص وبا سابقه خالی شده ،نماینده صدای مردم جویم را نمی شنوند ،ومردم هم صدای نماینده را در تبلیغات انتخاباتی

 3. محمدزاده گفت:

  0

  0

  یک سوال؟
  اگر دولت زمین های مردم را تصرف کند تکلیف چیست؟
  آیا رسانه ها مثلا می نویسند : دولت در تصرف اراضی مردم فلان روستا ناکام ماند!
  یا: تصرف اراضی مردم توسط دولت !
  واقعا من گیج شدم همه اش در رسانه ها می شنویم اراضی فلان جا به نفع دولت رفع تصرف شد و…و…آخه یکی نیست بگه فلان روستا که شورا با همکاری منابع طبیعی و بنیاد مسکن زمین های پدر اجدادی عده ای از روستاییان را تصرف کرده است، چرا رسانه ای نمی شود؟! یا اسمش را باید چی گذاشت؟
  همه اش می شنویم که زمین های دولت از مردم گرفته شد! دولت از کجا صاحب زمین های مردم فلان ده کوره شده که….؟!

 4. جوانان جویمی2 گفت:

  0

  0

  مردم شهر و بخش کهن جویم باید در محرومیت و گرفتاری بمانند بخاطر کوته فکری های بعضی از مسولین …ما مردم جویم که خیری از اداره راه و شهرسازی ندیده ایم از […] این اداره خواهشمندیم که شر نرساند ….ما را به خیر تو امیدی نیست لطف کن شر مرسان…

 5. حاجی فیروز جویمی گفت:

  0

  0

  این زمین در میان شهر و متعلق به شهرداری بوده وشهرداری نیز آن را با مزایده به یک لارستانی بومی واگذار تا اولین پاساژ تجاری جویم را بنا نماید،حال اگر شهرداری جویم شده زمین خوار و اداره راه موروثی به نمایندگی از لار شده مدافع حقوق مردم ،پس وای به حال مردم جویم ،،اقای قهرمانی ریس اداره راه بهتر است زمین منابع ! طبیعی شمال جویم را که صدبرابر این زمین بوده […]

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان