میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در5 مارس 2014 ساعت 10:46 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, گزارش تصویری 4 دیدگاه 3,520 بازدید

مجتمع درمانی ویژه بیماران سرطانی در لارستان كلنگ زني شد+ گزارش تصويري

DSC_0585با حضور دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور

مجتمع درمانی ویژه بیماران سرطانی در لارستان كلنگ زني شد

روابط عمومي فرمانداري ويژه لارستان: با حضور دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور ساخت احداث مجتمع خیریه درمانی ویژه بیماران سرطانی در لارستان آغاز شد.

در مراسمی با حضور سید رضا نیری مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور،مهندس عباس پور معاون دفتر فنی وزارت بهداشت، عبدالرحیم مقیمی معاون سیاسی فرمانداری ویژه لارستان، یوسف محبی نماینده سابق مردم لارستان، دکتر حسین فرامرزی رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان، اعضاي بنیاد نیک اندیشان هاشمی و مؤسسه خیریه پیمان لارستان، دکتر رامین اقتداری رئیس شورای اسلامی شهر لار، شهردار، مسئولین، پزشکان، روحانیون، خیرین واقشار مختلف مردم، کلنگ آغاز ساخت احداث مجتمع خیریه درمانی ویژه بیماران سرطانی در لارستان به زمین زده شد.

  در آیین این مراسم ابتدا دکتر محمدسعید رحیمی نژاد فوق تخصص آنکولوژی و رئیس هیئت مدیره مؤسسه خیریه پیمان لارستان در سخنانی در خصوص مشخصات این پروژه خیرساز افزود: این مجتمع قرار است در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ مترمربع با زیربنای ۱۸۰۰ مترمربع در دو طبقه در فاز اول با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال توسط خیر این شهرستان آقای حاج محمدعلی صالح پور ساخته شود.

وی ادامه داد: این مجتمع خیریه درمانی شامل درمانگاه، اورژانس، اتاق اداری، پذیرش، مددکاری، اتاق شیمی درمانی، آزمایشگاه ژنتیک و بخش پیوند مغز و استخوان برای خانم ها و آقایان می باشد.

دکتر رحیمی نژاد تصریح کرد: در آینده همچنین با کمک دیگر خیرین شهرستان این مجتمع افزایش خواهد یافت و در فاز دوم به یاری خداوند متعال رادیوتراپی همراه با تجهیزات کامل آن به همراه مهمانسرا جهت همراهان بیمار، آزمایشگاه پاتولوژی واتاق عمل راه اندازی می گردد.

  در ادامه دکتر هوشنگ جعفرپور به نمایندگی از طرف دکتر جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی از خیر این پروژه و دیگر دست اندرکاران احداث این مجتمع خیریه درمانی  و مؤسسه خیریه پیمان لارستان تقدیر و تشکر کرد.

  سپس سیدرضا نیری مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور هم با ذکر آیه ای از قرآن کریم، از خیرین منطقه لارستان بزرگ که در کشور بی نظیرند تشکر کرد. وی گفت: انسان ها یی که دارای تمکن مالی هستند، می بایست تا زمانی که در حیات هستند به کارهای عام المنفعه و خیر بپردازند، چرا که خداوند محسنین و نیکوکاران را دوست دارد.

 وی تصریح کرد: با احداث این مجتمع خیریه، دیگر لازم نیست بیماران سرطانی و همراهان بیمار مسیر زیادی را به مرکز استان بروند و حتی از شهرستان های همجوار و بخصوص از استان هرمزگان نیز جهت مداوا به این مجتمع خیریه مراجعه می کنند. دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور  در پایان سخنانش از مردم خونگرم لارستان بزرگ و خیری شهرستان بخصوص حاج محمدعلی صالح پور خیر این پروژه صمیمانه تقدیر و تشکر بعمل آورد.

در پایان با اهداي لوح سپاس از خیر حاج محمد علی صالح پور تجلیل شد.

DSC_0498 DSC_0499 DSC_0501 DSC_0505 DSC_0519 DSC_0529 DSC_0530 DSC_0533 DSC_0534 DSC_0540 DSC_0548 DSC_0550 DSC_0557 DSC_0562 DSC_0585 DSC_0589 DSC_0594 DSC_0600 DSC_0603


4 نظر

 1. كاظمي گفت:

  0

  0

  در گزارش تصويري ديگر سايتها عكس سربريدن گوسفند در اين مراسم را گذاشته اند كه خيلي ناراحت كننده است. از آفتاب ممنونيم كه اين عكس را حذف كرده است.

 2. ad گفت:

  0

  0

  سلام چه ربطی داره گوسفند بحث بیخود

 3. سید هادی عبدالرحیم زاده گفت:

  0

  0

  بار خدایا..نیکان سرزمینم را پایدار بدار به مهروزی

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان