میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۰ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱:۳۰ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 765 بازدید

مجموعه ورزشی «محبی» و دو زمین چمن مصنوعی در شهرستان گراش به‌زودی افتتاح می‌شود

مجموعه ورزشی «محبی» و دو زمین چمن مصنوعی در شهرستان گراش به‌زودی افتتاح می‌شود

مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس گفت: با پیگیری های رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش وتأمین اعتبار لازم، به زودی فاز اول مجموعه ورزشی محبی این شهرستان تکمیل و و با حضور استاندار فارس و دیگر مسئولان در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش، حیدرعلی کامیاب در بازدید از مجموعه ورزشی محبی این شهرستان اظهار داشت: این مجموعه ورزشی توسط دکتر زین العابدین محبی، خیر نیک اندیش شهرستان گراش تا ۷۵ درصد کار عملیاتی آن انجام شده است.

وی ضمن تقدیر و تشکر از دکتر محبی و اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش، خاطرنشان کرد: با توجه به هماهنگی های صورت گرفته مقرر شد تا ادامه تکمیل مجموعه ورزشی به اداره کل ورزش و جوانان استان فارس واگذار شود که این اداره کل نیز با تأمین اعتبار حدود ۱۵ میلیارد ریال مراحل تکمیل فاز اول این مجموعه را آغاز کرده است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس ضمن بازدید از نقاط مختلف این مجموعه افزود: مجموعه ورزشی چند منظوره محبی شهرستان گراش یکی از مجموعه های زیبا و منحصر به فرد در جنوب استان است که قابلیت میزبانی رقابت های مختلف قهرمانی کشور را دارد.

کامیاب در پایان تأکید کرد: امیدواریم با سرعت بخشیدن به مراحل عملیاتی مجموعه ورزشی محبی گراش، فاز اول این مجموعه را در هفته دولت امسال افتتاح کنیم تا علاقمندان به ورزش این شهرستان بتوانند از آن استفاده نمایند.

همچنین رییس اداره ورزش و جوانان گراش از احداث دو پروژه چمن مصنوعی با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال در دهستان های فداغ و خلیلی این شهرستان خبر داد.

احمد حسن نژاد با بیان این مطلب اظهار داشت: این چمن مصنوعی در مجموعه ورزشی شهدای دهستان فداغ و زمینی که توسط دهیاری دهستان خلیلی به اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش واگذار شده است با ابعاد ۲۵ در ۴۵ مترمربع احداث می شود.

وی با بیان اینکه این دو پروژه از مصوبات سفر مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس به شهرستان گراش بوده است، افزود: هزینه این پروژه ها از محل اعتبارات استانی تأمین شده و با حضور مسئولان استانی و شهرستان در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش با تأکید بر اینکه یکی از برنامه‌های این اداره احداث و توسعه فضاهای ورزشی در بخش های تابعه و همچنین بخش مرکزی این شهرستان است، خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم که با ایجاد زیرساخت‌های لازم، فضای سالم و بانشاط برای جوانان شهرستان گراش فراهم شود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان