میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در16 نوامبر 2014 ساعت 12:54 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, فرهنگ و هنر 2 دیدگاه 1,218 بازدید

مجوز انتشار كتاب از صفر تا ۱۰۰ در فارس داده خواهد شد

مديركل فرهنگ و ارشاد فارس:

مجوز انتشار كتاب از صفر تا ۱۰۰ در فارس داده خواهد شد

moridiمدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس گفت: با برنامه ریزی و تلاشهای انجام شده به زودی مجوز چاپ کتاب از صفر تا ۱۰۰ در فارس داده می شود.

بهزاد مریدی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینکه رویکرد ما در نمایشگاه کتاب سال جاری به طور کامل تغییر کرده یادآور شد: از جمله تغییرات در نمایشگاه کتاب سال جاری استان فارس حضور رسانه های دیجیتال است که در تلاشیم غرفه های مختلفی را به این رسانه ها اختصاص دهیم.

وی ادامه داد: مباحث جنبی نمایشگاه نیز بیش از سالهای گذشته مد نظر قرار گرفته به گونه ای که تحلیل و بررسی آثار مختلف در این نمایشگاه مورد توجه قرار دارد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان فارس با اشاره به اینکه روزانه نشست های تحلیلی در نمایشگاه کتاب خواهیم داشت، گفت: با حضور صاحب نظران، نویسندگان و مولفین نشست های مختلفی برگزار خواهیم کرد.

مریدی تصریح کرد: نشست با حضور ناشران قدیمی استان فارس برگزار شده و مباحث آنها را نیز دریافت کرده ایم به این ترتیب می توانیم به راحتی راهکار های مناسب را برای توسعه فرهنگ کتاب و نشر در نظر گرفت.

وی تاکید کرد: همواره یکی از بزرگترین مشکلات ناشرین و نویسندگان دریافت مجوز های انتشار است که ما در تلاشیم به زودی تمامی مراحل انتشار از صفر تا ۱۰۰ را در شیراز انجام دهیم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس با اشاره به اینکه رونمایی از کتاب و بخش نقد را در نمایشگاه سال جاری خواهیم داشت، گفت: تعزیه، پرده خوانی، نمایش های خیابانی در محوطه بیرونی نمایشگاه انجام می شود.

مریدی تصریح کرد: ساماندهی محوطه بیرونی نمایشگاه کتاب سال جاری مد نظر قرار داشته و برنامه های مختلف متناسب با موضوع نمایشگاه در فضای آزاد ارائه خواهیم کرد.

وی افزود: در حوزه رسانه ها نیز انتظار همکاری از این گروه وجود دارد تا مردم با واقعیت های این نمایشگاه و برنامه های مد نظر قرار داده شده آشنا شوند.

 


2 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  این عکس جناب مدیر کل باب تبلیغات انتخاباته

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  این کتاب “از صفر تا صد” چی هست؟
  هیچ توضیحی در موردش ندادین

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان