میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در8 فوریه 2020 ساعت 5:39 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 39 دیدگاه 1,354 بازدید

«محتاجی» در لیست اصولگرایان قرار گرفت/ «مقیمی»: این تصمیم مورد تایید نیروهای انقلاب در منطقه نیست

لیست ائتلاف نیروهای انقلاب در فارس

«محتاجی» در لیست اصولگرایان قرار گرفت/ مقیمی: این تصمیم مورد تایید نیروهای انقلاب در منطقه نیست

آفتاب لارستان: امروز لیست «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در استان فارس منتشر شد که در حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز «منصور محتاجی» در لیست قرار گرفته است.

بلافاصله پس از انتشار این لیست، افراد و گروه های مختلف جریان اصولگرای منطقه واکنش های متفاوتی نشان دادند اما مهمترین واکنش ازسوی «حمید مقیمی» رئیس شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب لارستان انجام شد.

وی طی بیانیه ای تاکید کرده است که افراد این لیست بافرض معتبر بودن آن، باید طی مکانیسمی از پایین به بالا معرفی می شدند و این ائتلاف در منطقه لارستان، خنج، گراش و اوز هیچ تصمیمی نگرفته و هیچ شخصی را به شورای ائتلاف استان معرفی نکرده است. مقیمی همچنین افزوده: بدیهی است شورای ائتلاف جبهه انقلاب استان نمی تواند برای این حوزه انتخابیه دست به معرفی نامزدی بزند و هرگونه تصمیم از جانب استان و یا شورای ائتلاف کشور برای این شهرستان، مورد تایید نیروهای جبهه انقلاب نمی باشد.

متن کامل این بیانیه را در ادامه بخوانید:

بسم الله الرحمن الرحیم

هَا أَنْتُمْ هَؤُلَاءِ حَاجَجْتُمْ فِيمَا لَكُمْ بِهِ عِلْمٌ فَلِمَ تُحَاجُّونَ فِيمَا لَيْسَ لَكُمْ بِهِ عِلْمٌ ۚ وَاللَّهُ يَعْلَمُ وَأَنْتُمْ لَا تَعْلَمُونَ/ آل عمران-۶۶

اینک که در آستانه یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی قرارداریم و مسلماً حضور حداکثری ملت فهیم و وطن دوست در پای صندوق های رای، همچون همه انتخابات های قبل ضامن و حافظ نظام و میهن اسلامی ایران است، لازم است تا با استفاده از رهنمودهای همیشه راه گشای مقام معظم رهبری(حفظه الله تعالی)، در رقم زدن انتخاباتی هرچه پرشکوه تر بکوشیم.

جبهه ی نیروهای انقلاب در شهرستان لارستان ضمن دعوت از مردم بصیر و همیشه در صحنه خطه لارستان، خنج، گراش و اوز برای مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو، نظر به انتشار لیست منتسب به ائتلاف نیروهای انقلاب در فضای مجازی و درصورت درست و معتبر بودن این لیست لازم می داند نکاتی را در رابطه با انتخابات ۹۸ یادآور شود:

۱- مکانیسم  ائتلاف نیروهای جبهه انقلاب برای معرفی نامزد یا نامزدهای مورد نظر، مکانیسمی از پایین به بالا بوده و هر حوزه انتخابیه بنابر انجام نظرسنجی و تشکیل شورای ائتلاف کاندیدای خود را به استان معرفی می نماید.

۲- با توجه به مسائل پیش آمده، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در لارستان در این دوره از انتخابات موفق به تشکیل جلسه در این قالب نشده و ائتلافی را در این راستا شکل نداده است.

۳- از آنجایی که یکی از شاخص های تصمیم گیری شورای ائتلاف، در کنار گزینش صورت گرفته در میان کاندیداهای انقلابی ،انجام نظرسنجی در سطح حوزه انتخابیه است و بر اساس اطلاع هیچ گونه نظرسنجی در شهرستان های لارستان، خنج، گراش و اوز در این دوره از انتخابات انجام نشده، لذا این شورا هیچ تصمیمی در رابطه با معرفی کاندیدا در قالب ائتلاف اتخاذ نکرده و هیچ شخصی را به شورای ائتلاف استان معرفی ننموده است.

۴- بدیهی است شورای ائتلاف جبهه انقلاب استان با توجه به موارد فوق الذکر نمی تواند برای این حوزه انتخابیه دست به معرفی نامزدی بزند و هرگونه تصمیم از جانب استان و یا شورای ائتلاف کشور برای این شهرستان، عند اللزوم مورد تایید نیروهای جبهه انقلاب نمی باشد.

۵- لذا جمعی از نیروهای جبهه انقلاب در منطقه لارستان بزرگ تلاش خواهند نمود تا طی روزهای آینده در فرآیندی خارج از چارچوب ائتلاف کاندیدای اصلح خود را که مورد اجماع اکثریت نیروهای انقلاب در منطقه باشد، به مردم شریف حوزه انتخابیه اعلام نموده تا از هرگونه تشتت آرا در جبهه انقلاب پرهیز نمایند.

والعاقبة للمتقین

حمید مقیمی/ رئیس شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب لارستان در زمان تشکیل جلسات شورا


39 نظر

 1. ناشناس گفت:

  5

  3

  فقط لارستانی
  نه به لرستانی

 2. ناشناس گفت:

  1

  2

  سلام‌
  ایشان مسئول شورای ائتلاف نبوده و نیستند

 3. لارستان انقلابی گفت:

  6

  1

  احسنت به حاج حمید عزیز.گذاشتن محتاجی بعنوان گزینه لیست به معنی شکست اصولگرایان بود.احسنت.

  • لارستانی گفت:

   2

   3

   مگه گزینه اصلاح طلب هم وجود داره که میگین شکست اصولگرایان؟
   به هر حال هر کاندیدی که بره اصولگرا هست

 4. مهدی محمدی گفت:

  4

  1

  دوباره شیراز تو کار لار دخالت کرد؟

 5. مریم گفت:

  5

  2

  وقتی در لارستان شورا تشکیل نشده است چه دلیلی دارد که نیروهای انقلاب به گزینه ابلاغی از فارس اعتنا کند؟

 6. ناشناس گفت:

  5

  2

  احسنت آقای مقیمی. منتظر اعلام نظر شما بودیم چون فقط حرف شما رو میتونیم معیار حقیقت قرار بدیم

 7. امیررضا گفت:

  4

  1

  طبق بیانیه خود شورای ائتلاف لارستان، امسال شورای ائتلاف برای انتخابات تشکیل نشد و بنابر این تصمیم گیری شیرازی ها برای لار مثل گذشته جز ویرانی چیزی به باااررر….

  جا دارد آقای محتاجی به عنوان یک شخص قانونمدار از این تصمیم استان اعلام برائت کنند.

 8. ناشناس گفت:

  2

  1

  حاج حميد بزرگ جبهه انقلاب هست!!!
  إظهار نظرتون نشون ميده ايشون رو نميشناسين😀

 9. ناشناس گفت:

  3

  0

  اختلاف سليقه داريم زيادي با جناب مقيمي داريم اما با تصميم گيري خود سرانه شيراز براي لار مخالفيم

 10. وحید گفت:

  0

  0

  بسمه تعالی

  *برادران ارجمند و خواهران گرانقدر جریان انقلابی*

  ضمن عرض سلام
  *همان گونه که مستحضرید، امروز لیست متمرکز ائتلاف نیروهای انقلاب در استان فارس برای انتخابات آتی اعلام و نام آقای منصور محتاجی بصورت رسمی به عنوان گزینه نهایی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی اعلام گردید. لذا ذکر نکاتی در این زمینه شایسته توجه است.*

  🔸باید بدانیم که فرایند تعیین لیست ها در انتخابات های گذشته – که نام برادر ارجمند جناب جعفرپور در آنها قرار گرفت – تقریباً به همین منوال بوده و شورای مرکزی نیروهای اصولگرا در مرکز استان و کشور (در قالب های مختلف) بر اساس شاخصه های مورد نظر به گزینه نهایی رسیده و معرفی شده است. بنابراین خطِ سیرِ معارفه اخیر مشابه همانی است که در گذشته بوده است.

  🔸هرچند در این دوره نظر تشکیلاتی بر آن بود که ائتلاف در شهرستان ها نیز تشکیل شود. اما در مقطع پیش از بررسی صلاحیت های شورای نگهبان، برخی خلل ها در روند تشکیلاتی ائتلاف در لارستان پدید آمد که بنده به سهم خود خطاب به دوستانی که در صدد از کار انداختن ائتلاف بودند – و بصورت مشخص خطاب به جناب آقای حمید مقیمی که علناً از پیکره این ائتلاف اعلام کناره گیری نمود – ؛ ملتمسانه نکاتی را برای حفظ وحدت جریان انقلابی متذکر شدم که البته افاقه نکرد.

  🔸شایسته ذکر است مقطع اعلام انصراف آقای مقیمی و یکی دیگر از همفکران وی از ائتلاف شهرستان به هفته ها قبل و پیش از بررسی صلاحیت ها مربوط بوده و بصورت عملی ائتلافی در لارستان(مثل گراش و اوز) تشکیل نشده بود که فردی ریاست آن را عهده دار شود! واضح است که در آن دوران هنوز هیچ بحثی درباره منتخب شدن یا نشدن هر یک از داوطلبان وجود نداشت و سازوکار به نحوی بود که کار با رای گیری از مدعوین جلسه به سرانجام برسد.

  🔸لذا بعد از اقدام دوستانی که ائتلاف شهرستان را از کار انداخته بودند؛ شورای ائتلاف استان، بر اساس دستورالعملی که از قبل وجود داشت،به دلیل فقدان ائتلاف در حوزه انتخابیه راساً وارد عمل شده و بر اساس تحقیقات و با رعایت شاخصه ها به گزینه نهایی رسید و آقای منصور محتاجی معرفی شد.

  🔸بدیهی است همانگونه که در لارستان چند کاندیدای اصولگرا و انقلابی حضور داشتند؛ در سایر شهرستانها نیز اوضاع همین گونه بوده و امید است تا افراد منتخب این لیست مورد حمایت همه جانبه جریان موافق انقلابی قرار گیرند.

  🔸با توجه به این واقعیت و علیرغم طبیعت حساس رقابت انتخاباتی، اما باید گفت که بی تردید جای طرح نقطه نظرات و پرسش های دوستان انقلابی در محافل مجازی که دهها منفذ دارد؛ نیست و باید امر در سطح کلان و نزد بزرگان اصولگرا و جبهه انقلاب به بهترین وجه سامان یابد.

  🔸به یقین تضعیف جبهه انقلاب از حاشیه ی تشکیک و ایجاد تردید در دلها می گذرد و هرکه در این راه گام بردارد خسرانی بزرگ را پدید آورده است.

  🔸باید همگی بدانیم امروز آن گروهی که از تقابل بین نیروهای انقلاب سود می برد، همانی است که هفته هاست در راه شناساندنش به مردم کوشیده ایم. همان دسته ای که صغیر و کبیرِ پیکره اش را منفعت طلبان در بر گرفته اند.

  🔸آقایان محتاجی ، جعفرپور ، محبی ، موحدی، عسکرپور، یگانه فرد، توانا و دیگر نیروهای انقلابیِ بخشها و شهرستان های حوزه انتخابیه همگی با هم برادرند و اختلاف افکنی، دامی است که مخالفین این جریان را شاد و خوشحال خواهد کرد.

  🔸الحمدلله با درایت دوستان و بزرگواران نزدیک به کاندیداها بخصوص برادر ارجمند جناب آقای منیری که پیشگام گفت و گوی درون جبهه ای بوده اند؛ باب گفت و گو و تعامل باز است و امید می رود تا در این آزمون نیز جبهه انقلاب سربلند باشد.

  🔸لذا خواهشمند است از هرگونه اظهار نظرِ اختلافی که موجب تضعیف کلیت جریان انقلابی می شود اجتناب فرمایید تا کار در فضایی آرام و منطقی به پیش رود؛ ان شاء الله.

  برادر کوچک شما
  حجت محبی پور
  ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۸

 11. همشهری گفت:

  1

  0

  سلام. شفافیت در مقطع فعلی اصلی ترین مورد در انتخابات پیش رو هست. لطفا جناب محتاجی مانند چند نفر دیگر از کاندید های مجلس، لیست اموال خود و اعضا خانواده خود را اعلام فرمایند.

 12. ناشناس گفت:

  0

  2

  اقای مقیمی تا حالا کجا بودن …ول کنید بابا این حرفا رو…تا کی باید یک جریان خاص تو لار تصمیم بگیره

 13. ناشناس گفت:

  1

  3

  به امید پیروزی جناب اقای محتاجی

 14. ناشناس گفت:

  4

  2

  آقای منصور محتاجی به کمک قادری ( لامردی ) دو یار دیرین با استفاده از نفوذی های بالا و غیر لارستانی ایشان را در یک لیست کذایی و تسلط گرانه قرار داده اند . مرکز استانی که هرگز روی خوش به لارستان نداشته است .
  همچنین یک امام جمعه غیر لارستانی که در دفتر خود از منصورخان برای
  تسلط بر مردم استفاده می کند.
  همچنین همین لامردی ها از کاندید غیر لارستانی اهل لرستان حمایت کرده و با سفارش خاص خود به حوزه انتخابیه لارستان فرستاده اند . لامردی هایی که علیه لارستان شمشیر را از رو کشیده اند.
  اما این دشمنان قسم خورده لارستان غافل از این هستند که درک و شعور مردم بیش از آن است که می پندارند.

 15. از جویم. گفت:

  1

  0

  برادر جان چندان. فرق. نمی کند. که این. افراد. در چه. لیستی. باشند. همه مثل هم هستند. زباد. خون خودتان. کثبف نکنید انتخابات. رقابتی. نیست. در نبودن. گوشت. چغندر. سالاره

  • ناشناس گفت:

   1

   0

   جناب آقای محبی پور با توضیحاتی که در باره محتاجی دادید دو نوشته و تعریض به برو جردی و جریان شیخ و سید و ساقی کاملا روشن شد که شد. تازه فهمیدم شما با محتاجی رفیقید اما شما قعطن پای اصول و شهر در میان باشد خودی و غیر خودی نمی‌شناسید.
   اما به واقع، انصافن جناب محتاجی بار به دوش دارد که دیگران بارش کردند و تمام زحمت هاشان را می خواستند به باد دهند که الحمدالله موفق نشدند. دوره قبل ایشان در خانه آقا به نفع جعفرپور کنارکشیدند. آن موقع خانه آقا کعبه آمال بود و حالا برای آقایان اخ شده است. همین جاست که شناخت ها حاصل می شود.

 16. ناشناس گفت:

  3

  2

  نه به تفرقه و نه به لرستانی
  نه به اختلاس نه به یاران لامردی
  نه به آنان که خود را به چاردیواری خشت وگِل وابسته میدانند.
  نه به شرکای امیر منصور آریا
  نه به منفعت طلبان
  **************
  فقط لارستانی ، انقلابی ، پیرو ولایت

 17. شاهد گفت:

  1

  0

  عجب تشکیلاتی هست این ائتلاف به اصطلح انقلابی.خودشان هم همدیگر قبول ندارند.تصمیمات تشکیلاتی انها برای خودشان هم قابل اطاعت نیست.
  شاید درست باشد چون انها تشکیلات را نمی شناسند

 18. ناشناس گفت:

  3

  3

  ان شاءالله جناب محتاجی فرصت خدمت دوباره به مردم لارستان رو پیدا کنند.

 19. علی گفت:

  2

  1

  اصولگرایان خودتونم به جون هم افتادین برای این صندلی قدرت

 20. لارستان گفت:

  3

  2

  مقیمی حتما منافع خودش در خطر چه کسی مقیمی رو منصوب کرده؟

 21. ناشناس گفت:

  1

  0

  اصلا این آقا ماله مهر که یک زمانی متعلق به لامرد بود هستند.
  برگردید به جایی که بودید

 22. ناشناس گفت:

  1

  1

  افراط گری وتندروی با انقلاب سازگاری ندارد.شما چه کاری برای لارستان انجام داده اید؟(کسی که ادعا می کند این بیانیه درست نبست)

 23. اصلاح طلب گفت:

  2

  2

  وقتی اصلاح طلبان رو تایید نمی کنید، نتیجه میشه این که خودتونم به جون هم بیفتید. کار خداست

 24. موسوی گفت:

  0

  0

  با سلام خدمت لارستانی های عزیزاصلا آقای مقیمی چه کاره هستند که برای ما ومردم لارتصمیم می گیرد او خودش هم لاری نیست او چطور بخوداجازه داده است برای مردم شریف لارتصمیم گیری کند ما مردم شریف لارستان اجازه دخالت به هیج بیگانه ی نخواهیم داد که برای شهرمان تصمیم گیری کند (ما مردم شریف لارستان یک فردی رو میخواهیم ،نمایند شود که دلسوز شهرمان ودیارمان باشد) باتشکر دلسوز لارستان

 25. لاری گفت:

  1

  0

  اگر اقای مقیمی بصیرت داشت چنین مصاحبه ای نمیکرد….در خانه اگر کس است یک حرف بس است…‌

 26. از شهر بیرم گفت:

  0

  0

  ای با با همه این ادمها یک کرباس هستند این حرفها جنگ زرگری ومشغول کردن مردم است مردم عادی ومعمولی لار گراش اوز وخنج خوب میدانند که پس از انتخابات همه این افراد دنبال دوست ورفقای خودشان میروند بنابر این چندان تفاوتی ندارد که چه کسی به مجلس برود تازه امسال که همه کاندیداها از طیف سنت گرا ولاری هستند واصولا رقابت جدی هم وجود ندارد خلاصه ۲ اسفند یک نفر لاری به مجلس می رود وکار تمام میشود

 27. ناشناس گفت:

  3

  2

  محتاجی هیچ شانسی ندارد .اصولگرایان با این کار شکستشان قطعی است.

  • ناشناس گفت:

   3

   0

   اتفاقا با اقبالی که امسال به ایشون شده ان شاالله رای خواهند اورد….اگر برخی از منعت طلبان بذارن.

  • ناشناس گفت:

   3

   2

   محتاجی دست نشانده لامردی ها برای تفرقه در ارای اصولگرایان و برنده شده لرستانی تعریف شده

  • زرشک گفت:

   1

   3

   اقبال به سمت محتاجی آخه؟!!!!
   زرشششششککککک….
   🙂

 28. لاری. با. انصاف گفت:

  1

  2

  رقابت. در این. دوره. نشان. میدهد که.شانس. جعفر. پور. وبروجردی ازسایرین بیشنرست. جعفر پور. در خود. لار. وبروجردی. در شهرستانها وبخش ها. مثل. اوز. خنج. صحرای. باغ وحتی. دربیرم. وجویم. هم رای دارند

 29. بریزی گفت:

  0

  0

  اقا جعفر پور شاید در عرصه برخی خدمات در شهرستان کارهایی کرده ولی در مجلس خیلی قدرت نداره ایشون رییس کمیسیون فرهنگی بودند چندتا طرح چندتا کار چندتا خدمات فرهنگی انجام دادند
  نقش خیلی اصلی در جریان فرهنگی کشور به عنوان رییس کمیسیون فرهنگی نداشتند
  فقط برای شهرستانش در این چند سال در زمینه ورزشی بیشتر امکانات جذب کردن تا یک کار قوی فرهنگی در کشور .به نظرم محتاجی هم چهار سال فرصت پیدا کند برود مجلس بد نیست .

 30. هشدار گفت:

  0

  0

  به نظر می رسد قرار دادن آقای محتاجی هدفمند و از سوی افرادی خارج از حوزه انتخابیه صورت گرفته که خواهان انتخاب یک گزینه ضعیف در منطقه برای پیشبرد اهداف خود هستند. این اقدام بسیار قابل تامل و دقت است و مردم حوزه انتخابیه و مخصوصا مرکز باید هوشیار باشند.

 31. لار گفت:

  0

  0

  بنده دو دور قبل جعفرپور رای دادم الان با قاطعیت به بروجردی میدم

 32. بهمن گفت:

  0

  0

  سخنرانی بروجردی امشب در مسجد امام جعفر صادق////اگر روز سوم اسفند نام نامزد دیگری غیر از من از صندوق در امد به اندازه سر سوزنی نه تنها نگران نخوام شدبلکه ان وقت است که می گویم فزت و رب الکعبه…..فزت و رب الکعبه را تنها علی لایق بود .

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان