میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۶:۵۱ ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 319 بازدید

محتاجی: فاز اول مجتمع سرطانی «صالح پور» هفته آینده افتتاح می شود

محتاجی: فاز اول مجتمع سرطانی «صالح پور» هفته آینده افتتاح می شود

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت لارستان، سه شنبه ۱۶ مرداد ماه، همزمان با سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار، نشست خبری مجمع خیرین سلامت لارستان برگزار شد.
در این نشست خبری، که با حضور مدیر مسئول و خبرنگاران خبرگزاری های لار، اوز و جویم برگزار شد، منصور محتاجی رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت لارستان، توضیحات مفصلی در باب تاریخچه، اهداف و گستره خدمات مجمع خیرین سلامت ارائه و ضمن توضیح چارت سازمانی مجمع خیرین جهت اطلاع بیشتر خبرگزاری ها، تعداد پروژه های در حال ساخت خیرین و روند احداث پروژه ها را شرح داد.


وی با تاکید بر نقش ارزنده و پررنگ خیرین در عرصه بهداشت و درمان لارستان، نیک اندیشان لارستانی را حامی و همراه دانشکده علوم پزشکی خوانده و از افتتاح فاز اول مجتمع سرطانی مرحوم صالح پور در هفته آینده خبر داد.
مریم فزونی مدیر اجرایی مجمع خیرین سلامت لارستان با تاکید بر همراهی و هم مسیر شدن بیشتر خیرین با اهداف و نیازمندیهای دانشکده علوم پزشکی در سالهای اخیر، دلیل این توازن و همکاری مفید را حضور ساختاری دلسوز و نظام مند چون مجمع خیرین سلامت دانست و خدمات ارائه شده و همچنین برنامه های آتی این مجمع را شرح داد.
قرار گرفتن خیرین در چالش های اداری و نوع رفع این مشکل، روند طولانی شدن خرید دستگاه مرکز رادیوتراپی مرحوم صالح پور، احداث درمانگاه ویژه افاغنه توسط خیرین، روند احداث پردیس دانشکده علوم پزشکی، استفاده از نیروهای جوان و پرانرژی در هیئت امنای مجمع خیرین سلامت، سیاستهای آتی مجمع در جذب خیرین و امکان داشتن مکانی ثابت جهت برگزاری بازارچه خیریه نیکان، از جمله سوالات و مواردی بود که توسط خبرنگاران حاضر در جلسه مطرح و توسط دکتر کیانی لاری و آقای محتاجی پاسخ داده شد.
در پایان جلسه از خبرنگاران و مدیر مسئولان خبرگزاری های حاضر در نشست خبری تجلیل و تقدیر به عمل آمده و هدایایی جهت یادگاری و تبریک روز خبرنگار، به این عزیزان اهدا شد.


2 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  تجلیل از خبرنگاران چه ربطی به شما داره برین کار انجام بدین آقای دکتر..

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  خدا کنه حالا ما یک هفته که نه یکماه هم صبر می کنیم

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان