میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در4 دسامبر 2019 ساعت 7:17 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 10 دیدگاه 906 بازدید

آیت اللهی: نگرانی اعضای بیت با آمدن بروجردی کم شده/ «سیدحسن» برادر دل رحیم من است/ متاسفم که برای فرزند آیت الله «عدم التزام به اسلام» می زنند!

محسن آیت اللهی: نگرانی اعضای بیت با آمدن بروجردی کم شده/ «سیدحسن» برادر خوب و دل رحیم من است/ متاسفم که برای فرزند آیت الله رای «عدم التزام به اسلام» می زنند!

یکی از شگفتی های چهارمین روز ثبت نام از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز، ثبت نام پسر سوم مرحوم آیت الله سید عبدالعلی آیت اللهی برای نمایندگی مجلس بود. «سید محسن آیت اللهی» که به تنهایی در ستاد انتخابات واقع در فرمانداری ویژه ی لارستان حضور یافته بود پس از طی مراحل ثبت نام در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنان پاسخ داد.

وی ضمن معرفی خود به عنوان نامزد یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: سید محسن آیت اللهی فرزند سید عبدالعلی آیت اللهی و متولد سال ۱۳۴۸هستم، مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی دارم، همین جا کشاورزی می کنم و آمده ام که دین ام را به مردم ادا کنم.

برای مبارزه با تبعیض و فساد پا به عرصه انتخابات گذاشته ام

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مورد اهداف و اولویت هایش برای شرکت در انتخابات اظهار کرد: برای مبارزه با تبعیض نژادی، فساد اداری، توزیع عادلانه ثروت، سطح طبقاتی جامعه و مبارزه با تبعیض غیر حقوقی کارمندان دولت وارد عرصه ی انتخابات شده ام.

آیت اللهی در مورد برنامه هایش خاطرنشان کرد: در این حوزه انتخابیه، ضعف های بسیاری در بخش های راه، بهداشت و آموزش وجود دارد که در این زمینه با کارشناسان مربوطه مشورت کرده و به زودی برنامه هایم را ارائه خواهم داد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه کار مجلس بیشتر قانون گذاری است یا نظارت گفت: مجلس، چکیده ای از افراد یک جامعه است که قانون گذاری می کنند و باعث احقاق حقوق مردمی که به آن ها رای می دهند می شوند. به نظرم کار دیگری از یک مجلس برنمی آید.

زیر پرچم هیچ کس نیستم

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در مورد وابستگی اش به جناح های سیاسی تصریح کرد: مستقل عمل می کنم. زیر پرچم هیچ کس نیستم، در هر دو جناح هم نقاط ضعف می بینم و هم قوت در عین حال در جناح اصلاح طلب ضعف های بسیار شدیدی از اول انقلاب تاکنون وجود دارد.

جناح سیاسی من از خانواده ام جداست

سید محسن آیت اللهی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه چرا همچون اعضای بیت در کنار آقای بروجردی حضور ندارد اظهار کرد: جناح سیاسی در خانواده ها به این صورت است که حتی خواهر و برادر نیز با هم موافق نیستند و جناح سیاسی من از آن ها جداست.

برای فرزند آیت الله، عدم التزام به اسلام می زنند!

وی در مورد رد صلاحیت در دوره پیش گفت: من نمی توانم در شورای نگهبان نفوذ کنم و قانونا هم همین طور است اما از هیئت اجرایی دلخورم که چرا برای فرزند آیت الله، «عدم التزام به اسلام» می زنند که این موضوع انعکاس خوبی برای لار و کشور ندارد. در این دوره هم ثبت نام کرده ام و اینکه چه می شود را نمی دانم.

امیدی به هیئت اجرایی ندارم

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مورد شورای نگهبان اظهار کرد: این شورا، ارگان مستقلی است که باید مستقل فکر کند اما به هیئت اجرایی که در لار تشکیل می شود امیدی ندارم و درست نیست که یک نماینده ی خوب با نظر مثبت چهار نفر، تایید صلاحیت شود بلکه باید از عموم مردم در این زمینه نظرسنجی کرد.

نگرانی اعضای بیت با آمدن بروجردی کم شده است

آیت اللهی در گفت و گوی اختصاصی با سایت «آفتاب لارستان» در مورد متفاوت بودن مواضعش با سایر اعضای بیت مرحوم آیت اللهی تصریح کرد: اعضای بیت کمی نگرانند و با آمدن آقای بروجردی نگرانی شان کم شده است و نمی دانم چرا در مورد من اینقدر نگرانند که باید از خودشان سوال کنید!

وی در مورد راهکارهایش برای مبارزه با فساد اظهار کرد: راهکار این معضل، همین ورود به مجلس است چون بودجه ی سالانه ی کشور در آنجا تقسیم می شود.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آخرین باری که به سینما رفته کی بوده است خاطرنشان کرد: آخرین بار در دوران راهنمایی به سینما رفته ام!

آیت اللهی در مورد آخرین باری که کتاب خوانده است خاطرنشان کرد: آخرین باری که کتاب خوانده ام مربوط به یک ماه پیش می شود.

وی درباره ی شعار انتخاباتی اش تصریح کرد: «مبارزه با تبعیض نژادی در ادارات و تبعیض حقوقی و توزیع عادلانه ثروت» شعار من در این دوره است.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نظر خود را در مورد هر یک از موضوعات زیر بیان کرد:

جمشید جعفرپور: وکیل مجلسی که مردم به او رای داده اند و وارد مجلس شده است

سید حسن آیت اللهی: برادر خوب و دل رحیم

نظارت استصوابی: نمی دانم

گشت ارشاد: خیلی خوب نیست

چند همسری: به پول بستگی دارد

FATF: قانونی اروپایی است که برای ایران و ایرانی بسیار مضر است و باید لغو شود

اینستکس: یک سری قانون اروپایی است که برای ایران قرار داده اند و جایز نیست که سران کشور آن را قبول کنند.

سید محمد خاتمی: شخصیت بزرگ علمی است و پدرشان محبوبیت بسیاری در یزد دارند، تاریخچه ۸۰۰ ساله دارند و از نظر مردم شناسی بسیار آدم های شاخص و مطرحی هستند

اعتراضات آبان ماه ۹۸: اعتراضات مربوط به گرانی بنزین، نتیجه یک مدیریت بد است که اعمال شده و رهبری هم از خودشان مایه گذاشتند


10 نظر

 1. ناشناس گفت:

  1

  0

  خوبی آقا سید محسن اینه که از نوچه های بیت بدور است .

 2. ناشناس گفت:

  1

  0

  درود بر سید محسن که استقلال فکری دارد ودنبال منافع نیست وگرنه ازلحاظ علمی هم بالاتر بودند ازبعضی ها

 3. ناشناس گفت:

  1

  0

  خون سید عبدالحسین فقط در رگ سیدمحسن است آفربن که به شجاعتت

 4. گراش اصلی گفت:

  0

  0

  فقط من کشته مرده جوابش به اینستکسم

 5. خواب گذار اعظم گفت:

  0

  0

  همین امروز و فرداست که سیل خواب دیدن ها و رویاهای صادقه که عموما دم صبح و بهنگام طلوع فجر و اذان صبح هست در دفاع از بروجردی و یا توصیه فلان اقا یا اهدا سیب توسط یک سبزپوش به اقا علا و یا ورود اقا علا به یک جمع و درخشش یک نور از آسمان یا نگرانی اقای فلان و بهمان برای اقای بروجردی و یک دفعه لبخند و… ازین قبیل حرفهای صد من یک غازی بگوشمان خواهد رسید.

  لذا تعجب نکنید.

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  چه جالب است که می خواهند مبارزه کنند با توزیع عادلانه ثروت بعد مبارزه کنند با تبیض نژادی در ادرات. حتما اطلاع دا رند که در ادرات رنگین پوستان را استخدام نمی کنند. یک مورد هم قابل توجه خانم ها ایشان می فرمایند چند همسری بستگی به پول دارد. آقای جفری گویا نظرشان اینه که بستگی به […] دارد.

 7. ناشناس گفت:

  0

  0

  تکلیف سنگ شکن و کارحانه اسفالت چی میشه اقا محسن؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان