میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در25 آوریل 2014 ساعت 4:04 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 5 دیدگاه 2,171 بازدید

محور ارد_بيرم را حضرت عباسي در اولويت قرار دهيد!

استاندار فارس در بيرم و خطاب به مديركل راه و شهرسازي لارستان:

محور ارد_بيرم را حضرت عباسي در اولويت قرار دهيد!

استاندار فارس در سفر كاري خود به شهرستان هاي لارستان، خنج و گراش، ديروز ۴ ارديبهشت ۹۳ در سالن اجتماعات آموزش و پرورش بيرم و در حضور مردم و مسئولان اين بخش سخنراني كرد.

به گزارش سايت بيرم كبير؛ وي گفت: به تصریح بگویم در مسیری که می آمدم متأثر شدم و متأسف! استاندار فارس اضافه كرد: بنده قریب به ۲۷ سال پیش که فرماندار لارستان بودم از همین جاده ای عبور می کردم که الآن آمدم و فکر می کردم تحولاتی صورت گرفته است!

سيد محمد احمدي با انتقاد از كم توجهي مسئولان دولتي به اين بخش خاطرنشان كرد: طی ۸ سال گذشته این همه اعتبارات و بودجه هائی که وجود داشت چه شد؟! وي ضمن اظهار تاسف خود از وضعيت نامناسب بيرم گفت: انتظار داشتیم در سال های اخیر که منابع مالی مناسبی در اختیار مدیران بود در حوزه راه و گازرسانی در اين بخش تحولات اساسی ايجاد مي شد اما متاسفانه در مورد این موضوعات مدیریت صحیحی صورت نگرفته است.

IMG_ff3393

احمدي در بخش ديگري از سخنان خود به بررسي مشكلات عديده بيرم پرداخت و تصريح كرد: بخشی از محرومیت ها هم بدلیل قهر کردن است يعني بدلیل قرار گرفتن در وضعیت منطقه ای خشک و از لحاظ جغرافیائی در بن بست! وي اضافه كرد: زمانی بیرم بعنوان قرارگاه و مسیر عبور و مرورهمسایگان بود ولی با گسترش راه ها و کوتاه شدن مسيرها، تغییراتی نيز در وضعیتهای اقتصادی و سیاسی ايجاد شده است.

نماينده دولت تدبير و اميد در استان فارس در ادامه ضمن تاکید بر لزوم بهبود وضعیت راه های مواصلاتی بیرم خواستار رفع نقاط حادثه خیز محورهای مواصلاتی این بخش شد. وي در اين باره خطاب به نصر؛ مديركل راه و شهرسازي لارستان كه در جلسه حاضر بود گفت: آقاي مهندس، از شما می خواهم که محور ارد-بیرم را حضرت عباسی در اولویت قرار دهيد و من پاسخگو هستم اگر پروژه ای دیگر را تعطيل يا از ابزار و ماشین آلات اجاره ای استفاده کنید.

احمدي افزود: ما با مدیریت و فرماندار شهرستان لارستان و همکاری نماینده، در حال بررسی ضعف ها و نارسائی های موجود هستیم تا هرچه سریع تر برطرف شود.

استاندار فارس ضمن تاکید بر لزوم بهره وری مناسب از امکانات موجود در بخش بیرم عنوان کرد: آب رسانی از سد هایقر، گازرسانی به منطقه و توسعه صنعتی از جمله برنامه هایی است که سعی داریم با همکاری های بین بخشی و فرابخشی در بیرم اجرایی کنیم. وي خاطرنشان كرد: با شیوه های مختلف اقتصادی و استفاده از توان بخش خصوصی موضوع آبرسانی به منطقه بیرم را پیگیری می کنیم و امیدواریم هرچه سریعتر این طرح در کوتاه مدت اجرایی شود.

احمدي در ادامه گفت: گرمسیری شدن تعرفه برق بخش بیرم نيز از دیگر موضوعاتی است که تیم مدیریتی شهرستان و نماینده مردم لار، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی به دنبال تحقق آن هستند که تعرفه آن با لامرد یکسان شود تا از این طریق برخی از مشکلات مردم برطرف شود.

IMG_38er06

احمدی در پايان با تاکید بر تلاش براي یافتن راه حل های فوری و کارشناسانه به منظور رفع مشکلات آب آشامیدنی بخش بیرم، افزود: مدیریت ارشد استان در صورت وجود راه حلی برای رفع این مشکل از آن حمایت خواهد کرد.

گفتني است پيش از استاندار فارس، بخشدار بيرم، امام جمعه اين بخش، رئيس شورا و نماينده مردم لارستان، خنج و گراش ضمن گفتن خير مقدم به استاندار و هيئت همراه، مطالب كوتاهي را پشت تريبون مطرح كردند.


5 نظر

 1. سرزمین کهن بیرم گفت:

  0

  0

  ممنون از سایت ارزشمند آفتاب که در بین دیگر سایتها حرفه ای تر عمل می کنه و مسایل بیرم را مورد توجه جدی قرار داده .به نطر من دست اندرکاران این سایت خوب تر از مسولین شهرستان درک کرده اند که بیرم نقطه استرا تزیک برای لارستان است وهرگونه پیشرفت و یا عقب ماندگی آن بر لارستان تاثیر اساسی دارد .بیرم آینده خوبی خواهد داشت واهمیت ویزه ای پیدا خواهد کرد

 2. حسن گفت:

  0

  0

  مرسی از تیتر حمید جان 🙂

 3. بيرم گفت:

  0

  0

  قابل توجه مهندس نصر مدير كل محترم كه لازم است كم كم بيشتر با بيرم آشنا شوند ووضعيت بيرم رابهتر درك كنند تا به عدالت نزديك شوند

 4. ستاره گفت:

  0

  0

  با سلام
  ممنون از سایت آفتاب و دست اندرکارانی که در این راستا فعالیت می کنند. از اینکه دردهای بیرم را در سایت به طور مرتب انعکاس می دهید جای تشکر دارد. امیدواریم این تعاملات پا برجا باقی بماند انشاءا…

 5. سعید گفت:

  0

  0

  لطفا برای اداره بهزیستی بیرم نیز پیگیری بفرمایید
  الان دوسال است که آزمون آن برگزار شده است

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان