میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در6 ژانویه 2017 ساعت 10:45 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 1,487 بازدید

مخابرات لارستان از «اداره» به «مدیریت» ارتقا یافت

مخابرات لارستان از «اداره» به «مدیریت» ارتقا یافت

آفتاب لارستان: سایت خبری «میلاد لارستان» در خبری اعلام کرده اداره مخابرات لارستان به «مدیریت» ارتقا یافته که این موضوع را جمشید جعفرپور به این رسانه گفته است.

dsc_0115بر اساس این خبر، با پیگیری‌های نماینده مردم در مجلس و فرماندار لارستان، مخابرات لارستان که چند ماه پیش به اداره تنزل پیدا کرده بود، مجددا به مدیریت تبدیل شده است. در جلسه شورای اسلامی شهرستان لارستان که در ۱۳ خرداد امسال برگزار شد، صادق نژادان مسئول این اداره، علت تنزل مخابرات لارستان را کاهش تعداد مشترکان تلفن ثابت (کمتر از یکصد هزار اشتراک) عنوان کرده و خواستار همکاری مردم، شوراها و مسئولین ارشد شهرستان برای ارتقای این نهاد شد.

در خبر بالا که سایت میلاد منتشر کرده، بر این نکته تأکید شده که پس از سفر وزیر ارتباطات به لارستان (۲۹ مردادماه جاری) و انتقال خواسته‌ی رئیس مخابرات لارستان، نیاز به پیگیری بسیاری از سوی نماینده مردم در مجلس بوده و اکنون با این پیگیری‌ها و همراهی فرماندار ارتقای مخابرات لارستان محقق شده است.

با وجود اینکه نامه‎ی مربوط به ابلاغ این ارتقا هم در خبر مذکور به اطلاع مخاطبان رسانده شده (عکس زیر)، اما باید آن را در عمل مشاهده کرد و اینکه ارتقای مخابرات، تأثیر مثبت خاصی بر فعالیت‌های این اداره و خدمت‌رسانی به مردم لارستان خواهد داشت یا خیر.

photo_2017-01-05_08-21-42


1 نظر

  1. اوزی گفت:

    0

    0

    جالب است که. مردم اوز. سالهاست. از اقای. نماینده. مجلس. در خواست. استقرار. دادگاه. وثبت. اسناد.املاکدارند. ولی. هیچ. ترتیب. اثری. نمی. دهند. وکماکان. مردم. برای. کارهای. اداری خود. سر گردان. لار. وگراش. هستند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان