میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در18 سپتامبر 2014 ساعت 3:14 ب.ظ سرویس:مطلب شما 12 دیدگاه 2,334 بازدید

مخملباف و رو شدن دروغ هاي شاخدارش

مخملباف و رو شدن دروغ هاي شاخدارش

عبدالرضا خادم الحسيني: همزمان با اغتشاشات سال ۸۸ محسن مخملباف ایرانی وطن فروش به منظور بد بین کردن افکار مردم نسبت به رهبر معظم انقلاب، اقدام به انتشار متنی با عنوان «راز های زندگی خامنه ای» نمود. اما دروغ هایی که مخملباف به عنوان راز در این متن انتشار داد آنقدر بچگانه بود که اعتراض خیلی از هم‌کیشانش را در برداشت.
مخملباف در اراجیف هایش نوشته بود زیرزمین بیت رهبری یک بیمارستان خصوصی دارد با ۴ دکتر کشیک در طول ۲۴ ساعت مراقبند و مجموعه ای که از خامنه ای محافظت می کنند ۱۰۰۰۰ نفر می باشند و کل ثروت خامنه ای و خانواده اش ۳۶ میلیارد دلار است.
برای خامنه ای یک اتوبوس ضد گلوله که ۵۰۰ میلیون تومان خرج برداشته، ساخته شده است که دارای دو اتاق خواب و دستشویی و حمام است و هم چنین یک آشپز خانه کوچک دارد.
خامنه ای  (يك عدد هواپیمای ایرباس) مخصوص سفرهای خودش، (۲ عدد بوئینگ ۷۰۷ ) یکی مربوط به سفرهای فامیل و یکی مربوط به محافظین، (۵ عدد فالکوم) ۲ تا مربوط به سفرهای خودش و یکی برای سفرهای مجتبی و دوتا برای سفرهای فامیل، (۵ عدد هلیکوپتر) ۲ هلیکوپتر برای سفر خامنه ای و یک هلیکوپتر برای سفر مجتبی و دو هلیکوپتر مربوط به فامیل در بیت رهبری دارد.
و از همه جالب ‌تر اینکه مخملباف در متن خنده دار خود نوشته بود خامنه ای با شنود تلفن ها دچار افسردگی شدید است چراکه هر شب قبل از خواب به این نتیجه می رسد که کسی او را دوست ندارد و فردا صبح دوباره مردمی را می بیند که از ترس، خود را مرید او نشان می دهند تا به ثروت و قدرت برسند و یا از خشم او در امان باشند.
رازهای زندگی خامنه ای برای مخملباف

***
و حالا همان خامنه ای که مخملباف می گفت در زیرزمین بیت رهبری یک بیمارستان خصوصی با ۴ دکتر کشیک دارد این روز ها برای یک عمل ساده راهی بیمارستان دولتی می شود و آنجا برای اینکه برای سایر بیماران مشکلی پیش نیاید قبل از تمام بیماران و در اول صبح به درخواست خودش مورد عمل جراحی قرار می گیرد.

همان خامنه ای که مخملباف می گفت یک اتوبوس ضد گلوله ۵۰۰ میلیون تومانی دارد که محافظانش از جلو و عقب او را اسکورت و ۱۰۰۰۰ نفر از وی حفاظت می کنند امروز در یک بیمارستان دولتی بستری است بدون آنکه بخشی را تعطیل کنند و یا محافظینش باعث اختلال در روند کاری بیمارستان شوند.
همان خامنه ای که مخملباف می گفت ثروتش ۳۶ میلیارد دلار است و چندین هواپیما و هلیکوپتر و… دارد امروز بجای آنکه در یک بیمارستان خارج از کشور و یا یک بیمارستان حداقل خصوصی داخلی عمل کند در یک بیمارستان دولتی عمل می شود درست مانند یک انسان معمولی مثل سایر مردم کشورش.
و در پایان به مخملباف پیشنهاد می کنیم جهت فهمیدن و درک عشق و علاقه واقعی مردم نسبت به رهبرشان، در همان شبکه های اجتماعی که روزی علیه این نظام نقشه می کشیدند و کوته فکرانی را برای اغتشاش می شوراندند سری بزند و پست ها و کامنت های آنان را مطالعه نماید تا شاید از شدت افسردگی خود کشی کند.
پ ن : مخملباف ها خوب بدانند هرگز نمی توانند با چرندیاتشان واقعیات دنیا را برای چشم های آزادی خواهان جهان کور کنند.


12 نظر

 1. لار88 گفت:

  0

  0

  این چه مطلبیه . مدیر سایت چرا مدتی است چرخش موضع پیدا کرده . واقعا که
  ———–
  مديريت: بايد به عقايد ديگران احترام گذاشت. شما هم مطلب مورد نظر خود را مرقوم و ارسال فرماييد تا درج شود.

 2. لار88 گفت:

  0

  0

  بحث من چرندیات مخملباف نیست بلکه ادبیات نوشتاری است که نویسنده یک مسءله ای در حد حدس و گمان را موضوع نوشته ایش کند و با استدلالی عوامگرایانه بخواهد پاسخ مخملباف را بدهد . هر موضوعی قرار نیست باز شود و به آن پرداخت بسیاری از مواقع با بی محلی و عدم پرداخت خود بخود فراموش میشود و در کانون توجهات قرار نمی گیرد ولی این مطلب که در مقدمه مسایلی را عنوان می کند در حد اتهامات وسیع و بعد با یک دلیل دم دست مثل استفاده از بیارستان دولتی که مشخصا هم موجودیتش و اسمش اعلام نشده و البته ضرورتی هم ندارد مقامات در مراکز درمانی عمومی بستری شوند بخواهد خزعبلات مخملباف را توجیه کند قدری حق مطلب را ادا نکرده اند و می توانستند از ساده زیستی و امور عام المنفعه شخصی رهبری و بسیاری از اقدامات او بگویند تا یک بستری معمولی . در واقع پاسخ به اتهامات بزرگ را با اقدامات بزرگتر باید پاسخ گفت نه این کج سلیقگی نویسنده و مدیر سایت . گاهی استدلال ضعیف از حمایت ، مخرب تر است
  —————-
  مديريت: با توجه به تعريض نويسنده ي اين نظر به مديريت سايت بايد گفت: ضمن احترام به ديدگاه شما بارها و بارها گفته ايم نظر و مطالب اشخاص لزوما مبين ديدگاه آفتاب نيست. مديريت اين سايت نام و نشان دارد و مقالات متعددي مي نويسد كه بيان مواضع او محسوب مي شود.

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام . توضیح مدیریت سایت آفتاب چندان راضی کننده نیست . وظیفه شماست مطالب را سره و ناسره کنید و مطالبی کا ارزش قراردادن در فضای مجازی را ندارند را ممیزی کنید . نوع بیان نویسنده و دلایلش چندان محکم و زیبنده نیست .
  ————
  مديريت: به نظر شما احترام مي گذاريم.

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  حمید جان
  خیلی وقته که مقاله ای از تو توی سایت نیست
  دلمون تنگ شده واسه مقاله هات،البته میدونم رسیدگی به سایت چقدر وقت گیره و بهت خسته نباشید میگم
  موفق باشی

 5. مهرداد گفت:

  0

  0

  بله «مدیریت سایت نام و نشان دارد» اما سایت نه! یکی به نعل و یکی به میخ زدن به معنی آزادی بیان نیست. شناسنامه یک سایت را مدیرانش نمی سازند بلکه محتوایش می سازد (تابناک نمونه کوچکی از آن است) اگر می خواهید در عرصه رسانه رقابت کنید و یا متحدان و مخاطبانی بیابید بهتر است مسیر حرکتتان و مرزبندی هایتان روشن باشد.
  —————-
  مديريت: با نظر شما كاملا موافقيم اما اختصاص بخش كوچكي با عنوان «مطلب شما» و تاكيد موكد بر اين نكته كه مطالب اين بخش به هيچ عنوان مبين ديدگاه ما نيست نمي تواند زدن همزمان بر ميخ و نعل تلقي گردد. البته اگر براي حضرتعالي چنين تلقي ايجاد شده است هم احترام مي گذاريم.

 6. مهرداد گفت:

  0

  0

  ممنون بخاطر توجه تان. دو نکته دیگر اضافه کنم یکی اینکه اگر می خواهید کار حرفه ای تان تکمیل شود بهتر است عبارت « مطالب اين بخش به هيچ عنوان مبين ديدگاه ما نيست» به صورت پاورقی در انتهای تمامی مطالب این بخش آورده شود.
  نمونه اش هم این مطلب سایت الف است:
  http://alef.ir/vdcivzarvt1a5v2.cbct.html?241888
  (با این وجود و بعد از سالها فعالیت هنوز هم خوانندگان الف وقتی دو مطلب متضاد در مورد موضوعی -مثلا گشت ارشاد- را در سایت می بینند، باز هم می پرسند «معلومه شما کدوم وری هستید؟ یا حرف حسابتون چیه؟»)
  با اینکه من معذوریت ها و محذوریت های کار شما را در لارستان درک می کنم، اما نهایتا باید مسئولیت اشاعه این ادبیات تندورانه را از طریق بستری که فراهم نموده اید، به عهده بگیرید.
  ———–
  مديريت:از توجه،اعتماد و پيشنهاد خوبتان ممنونيم.

 7. رضا گفت:

  0

  0

  احسنت برعبدالرضاخادم الحسینی
  مطلب بسیارخوبی نوشته شده آقای مدیر اینکه شمامی فرماییدمطلب سایت مویدآن نیست آیااین مطلب هم که ازواضحات می باشدنیزقبول نداریدیامیخواهیدخودتان رابه اون وری بزنید.لطفاموضع خودتان رامشخص کنیدودرپاسخ به دوستمون که گفتن شمامعذوریت داریدلطفابفرماییدمعذوریت شماچیست؟چیزی که میبینیم شماهرکاری که به ظاهرمیخواهید دارید انجام می دهیداززیرسوال بردن مراسم عذاومحرم تاقرار دادن آهنگ های رپ که ازلحاظ شرعی مشکل دارد.
  خواهشا برای یک بارهم که شده بگیدمعذوریتتان (البته به قول بعضی ها)چیست تاماهم بفهمیم؟>؟؟؟؟؟

 8. خرمالو گفت:

  0

  0

  به نظر من هر كسي به اندازه درك و فهمش حرف مى زند
  من ساكت مى نشينم!!!

  • x گفت:

   0

   0

   فرموده اید : هر کس به اندازه درک و فهمش حرف می زند…من ساکت می نشینم!!!!
   برداشت من از گفته شما این است که حرف نزدن یعنی هیچ درک و فهمی نداشتن.لطفا” توضیح دهد دقیقا” منظورتان چیشت ؟

 9. 0

  0

  ممنونم بابت مطالب مفیدی که قرار میدید!

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان