میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۶:۰۹ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 486 بازدید

مدال طلای آسیایی قهرمان کشتی لارستان به «امامزاده» تقدیم شد

مدال طلای آسیایی قهرمان کشتی لارستان به «امامزاده» تقدیم شد

در آئین باشکوهی با حضور زائرین و اقشار مختلف مردم، داود عسکرپور؛ دارنده عنوان نخست پیکارهای کشتی آزاد اسبق آسیا و عضو چندین ساله تیم ملی، مدال ارزشمند طلای آسیایی خود را به آستان مقدس میرعلی ابن الحسین (ع) لارستان تقدیم کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل ورزش و جوانان استان فارس به نقل از خبرنگار خبرگزاري فارس، مدير آستان مقدس امامزاده مير علي ابن الحسين (ع) لارستان در این مراسم اظهار داشت: کشور ایران برخوردار از جوانانی است که با درک و فهم بالا در کنار طی کردن مدارج عالی در زمینه های مختلف، معرفت دینی آن ها نیز رشد یافته است.

سید یعقوب مصطفوی تصریح کرد: داود عسکرپور؛ پهلوان لارستانی با این عمل پسندیده، مدال دنیایی خود را که حاصل تلاش و کوشش چندین ساله وی بوده است ماندگار و در عرصه دین باوری و توکل با اتصال و پیوند به مکتب و امامت، آن را به افتخاری بزرگ تبدیل کرد.

وي با اشاره به اینکه این عمل نشانه رفتار سنجیده و عاقلانه و همچنین رشد و تعالی معرفت و شعور بالای این قهرمان لارستانی است، افزود: امیدواریم دیگر قهرمانان ایران زمین نیز با داشتن روحیه ایثار و گذشت برای اعتلای نظام و فرهنگ دینی و سرافرازی کشور گام بردارند.

مدير آستان مقدس امامزاده مير علي ابن الحسين (ع) لارستان با بیان اینکه عمر قهرمانی کوتاه و آنچه که یک ورزشکار را ماندگار می کند، منش پهلوانی است، خاطرنشان کرد: اقدام تحسین برانگیز داود عسکرپور حاکی از درایت، هوشمندی و روح بلند اوست و وی با این کار قهرمانی خود را محدود به زمان نکرد و افتخاری ماندگار را رقم زد.

مصطفوي در پایان سخنانش این قهرمان لارستانی را افتخار کشور، استان و نظام دانست و برای داود عسکرپور در بالاترین پله های معنویت، ورزش و علم آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

در ادامه این مراسم، داود عسکرپور نیز در سخنانی اظهار داشت: امروزه هر چه داریم از رشادت و جان فشاني شهدای عزیز است که در دوران جنگ برای حفظ انقلاب اسلامی و نظام به شهادت رسیدند و بنده حقیر نیز خود را مدیون ایثارگری این افراد می دانم.

وی با اشاره به اینکه ۲۰ سال ورزش کشتی را دنبال می کنم، گفت: برای من افتخاری است که در سن ۳۱ سالگی توانستم این گونه به امامزاده مير علي ابن الحسين (ع) خدمت کنم.

ورزشکار مدال آور لارستانی در رقابت های کشتی آزاد اسبق آسیا تصریح کرد: این گونه حرکت ها مشتی محکم بر دهان دشمنان است که نمی توانند پیشرفت و رشد کشورمان را ببینند.

عسکرپور هدف از اهدای مدال طلای آسیایی خود به آستان مقدس مير علي ابن الحسين (ع) را خشنودی شهدای اسلام و مقام معظم رهبری و همچنین عرض ارادت و احترام به این امامزاده جلیل القدر عنوان کرد و افزود: در همه مراحل ورزشی خود از مولای متقیان حضرت علی (ع) مدد گرفتم و به لطف الهی موفقیت های زیادی در امر ورزش کسب کرده ام.

داود عسکرپور کارمند رسمی وزارت ورزش و جوانان، استاد دانشگاه و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت در ورزش است که از مهر ماه امسال نيز در مقطع دكتري مديريت در ورزش به ادامه تحصيل مي پردازد.

وي همچنين سابقه حضور شش ساله در اردوهای تیم ملی کشتی آزاد و چندین مدال کشوری و آسیایی را در کارنامه افتخارات خود دارد.


1 نظر

 1. شناس گفت:

  1

  0

  ….ورزشکار مدال آور لارستانی در رقابت های کشتی آزاد اسبق آسیا تصریح کرد: این گونه حرکت ها مشتی محکم بر دهان دشمنان است که نمی توانند پیشرفت و رشد کشورمان را ببینند.

  خداییش ما رو ترکوندی با این حرفت اقای عسکرپور. بس کن این حرفهای شعاری رو! الان یعنی حرکت تو مشتی بر دهان دشمنانه. دشمن فقط منتظر بود که تو بیای دو تا مدال که گرفتی اهدا کنی به جایی و دهنش پر خون بشه.
  این دکون رو جای دیگه ای باز کننننننننننننننننننن. امامزاده حرمت داره. اونجا رو حداقل لوث نکنید.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان