میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در17 ژانویه 2017 ساعت 7:07 ق.ظ سرویس:اجتماعی, برگزیده ها یک دیدگاه 679 بازدید

مددجویان کمیته امداد در کارگاه آسیب شناسی اعتیاد شرکت کردند

مددجویان کمیته امداد در کارگاه آسیب شناسی اعتیاد شرکت کردند

۱۹۰نفر از مددجویان کمیته امداد امام خمینی لارستان در کارگاه آموزشی آسیب شناسی اعتیاد شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد؛ به منظور آشنایی خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد لارستان از بخش‌های شش‌گانه، کارگاه یک روزه آسیب شناسی اعتیاد در سالن اجتماعات شورای شهر لار برگزار شد.

IMG_1588

هوشنگ دلاور در ابتدای این کارگاه اظهار داشت: صیانت از تحکیم خانواده‌ها و احیای عزت و کرامت فردی و خانوادگی، با برگزاری کلاس‌های آموزشی از وظایف امداد است که در این راستا در سال جاری ۴۳۵۰ نفر در این کلاس‌ها شرکت کرده‌اند.

وی با تأکید بر اینکه بلای خانمان‌سوز اعتیاد، بنیان خانواده‌ها را از هم می‌پاشد؛ خاطرنشان کرد: آشنایی با آسیب‌های این مسئله اجتماعی، راهکاری برای مصونیت بنیان خانواده است که بدین منظور این کارگاه آموزشی با بهره‌گیری از اساتید بهزیستی و منطقه انتظامی لارستان به مدت یک روز و برای ۱۹۰ نفر از مددجویان برگزار شده است.

در این برنامه، معاون سیاسی فرماندار ویژه لارستان و جمعی از اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان نیز حضور داشتند و استوار نیکخو از نیروی انتظامی و اسماعیلی از اداره بهزیستی به عنوان کارشناسان حوزه اعتیاد، از ویژگی‌ها و مضرات مواد مخدر و راه‌های پیشگیری از اعتیاد افراد به‌ویژه جوانان به این مواد صحبت کردند.

 


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    یک کمی هم دلتون به حال دلالان مواد مخدر بسوزه ورشکستشون کردید از نون خوردن افتادن اعتیاد رو ریشه کن کردید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان