میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۳:۱۵ ق.ظ سرویس:اجتماعی 7 دیدگاه 2,627 بازدید

مديرعامل بنياد هاشمي: تا پايان سال ۱۵ پروژه عمراني در لارستان به بهره برداري مي رسد

errمديرعامل بنياد هاشمي: تا پايان سال ۱۵ پروژه عمراني در لارستان به بهره برداري مي رسد

مدیرعامل بنیاد نیک اندیشان هاشمی لارستان از احداث و افتتاح ۱۵ پروژه عمرانی تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش میلاد لارستان؛ منصور اسماعیلی در آئین کلنگ زنی دو پروژه مرکز اورژانس اجتماعی و مرکز جامع توانبخشی شهر لار که با حضور مدیرکل بهزیستی استان فارس انجام شد، اظهار داشت: بنیاد نیک اندیشان هاشمی لارستان با هدف نیازسنجی نیازهای منطقه، مشاور خیرین و پرهیز از موازی کاری در انجام امور عام المنفعه خیرین ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه یکی از ضروریاتی که در لارستان احساس می شد، بحث احداث اورژانس ۱۱۵ در شهر لار بود که توسط بنیاد نیک اندیشان هاشمی لارستان در سال ۹۱ افتتاح شد و در سال آینده کار احداث پایگاه شماره ۲ آن نیز در شهرجدید لار ساخته می شود، افزود: با توجه به گستردگی شهر لار و بروز حوادث گوناگون با همکاری شهرداری لار، کار ساخت مرکز فرماندهی آتش نشانی ۱۲۵ در حال انجام است و در آینده نزدیک بهره برداری می شود.

مدیرعامل بنیاد نیک اندیشان هاشمی لارستان یکی دیگر از نیازهای ضروری این شهرستان را اورژانس اجتماعی ۱۲۳ جهت خدمات رسانه در بُعد اجتماعی و مشاوره دهی عنوان و تصریح کرد: مرکز جامع توانبخشی با توجه به هزینه سنگین درمان بخصوص در زمینه فیزیوتراپی و غیره با همت خیرین با نام مجتمع هاشمی در لارستان احداث می شود.

اسماعیلی با اشاره به برنامه های بنیاد نیک اندیشان هاشمی لارستان برای انجام دیگر پروژه های عام المنفعه در این شهرستان، ادامه داد: برای سال جاری ۱۵ پروژه در زمینه های مختلف آموزشی، درمانی، ورزشی و غیره احداث و به بهره برداری می رسد.

وی با برشمردن برخی از این پروژه ها، گفت: احداث مدرسه امیرکبیر با مشارکت اداره کل نوسازی فارس، بازسازی مدرسه ابن سینا، احداث ساختمان انتقال خون شهرقدیم، فرماندهی آتش نشانی، بلوار فرودگاه، آسایشگاه پلیس فرودگاه، نمازخانه هنرستان فاطمه زهرا(س)، مجتمع فرهنگی مذهبی امام رضا(ع) در شهرک صابرین، اورژانس اجتماعی، مجتمع توان بخشی نام برد.

مدیرعامل بنیاد نیک اندیشان هاشمی لارستان بخش ccu بیمارستان امام رضا(ع) لار، استخر شهرقدیم، کارگاه اشتغالزایی شعبه شماره ۲ مرکز مشارکت زنان نیکوکار، درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی هاشمی زاده در بیمارستان امام رضا(ع) شهر لار، احداث درمانگاه امام علی(ع) نیروهای مسلح از دیگر پروژه های این مرکز خیریه اشاره کرد.

وی گفت: ساختمان مراکز توانبخشی و اورژانس اجتماعی لارستان به ترتیب بازیربنای ۴۵۰ و ۲۵۰ متر مربع با ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار توسط خیرین از زمان صدور پروانه ساخت در مدت شش ماه احداث می شود و کار تجهیز این دو مرکز و همچنین تأمین نیروی انسانی آن توسط اداره کل بهزیستی استان فارس صورت می گیرد.

مدیرعامل بنیاد نیک اندیشان هاشمی لارستان در پایان ابراز امیدواری کرد با حمایت های مسئولین در ادارات کل توسعه متوازن و همه جانبه این شهرستان رقم خواهد خورد.


7 نظر

 1. علی گفت:

  1

  0

  جناب آقای اسماعیلی ضمن تشکر اززحمات شبانه روزی جنابعالی آیا بهتر نیست این سرمایه های گرانقدر رابه جای ساختمان ساختن برای این ااداره وآن اداره که وظیفه دولت است صرف ساخت کارخانه پتروشیمی وصنعت میکردید که هم اشتغال برای جوانان ایجاد میکردید وهم از درآمد آن کارها ی خیر
  به پتروشیمی شهرستان مرودشت نگاه کنید
  شما وامثال آقای منیری که خداوند طول عمر پربرکت به ایشان عطا کند اگر به جای ساخت وسازهای بیهوده به فکر صنعتی کردن لار واشتغال جوانان بودید خیلی به نفع شهرستان بود

  • mohammad گفت:

   0

   0

   سلام تشکر میکنم از بنیاد نیک اندیشان هاشمی واقعا کارهای بزرگی در لارستان انجام دادن خداوند طول عمر بابرکت بهتون عطا کنه من هم با این دوستمون موافقم اشتغال زایی کنید در لارستان به جای ساختن ساختمان هایی که وظیفه دولت است.

 2. سیما گفت:

  0

  0

  بی تامل قضاوت نشاید کرد….
  اگر از نزدیک پروژ های بنیاد هاشمی را بازدید بفرمایید متوجه می شوید که کارها بسیار حساب شده است ، بله در دید اول حق با شماست که برا ی اشتغال و…هزینه شود نه ساختمان ، ولی اگر موشکافانه پروژه ها را بازدید بفرمایید متوجه می شوید درشرایط فعلی این ها بهترین کار است ..
  دراین چند ساله دولت از پس هزینه های جاری خود برنمی آید چه برسد به ساختمان و…
  نیم نگاهی به بودجه و آمار کشور طی چند سال اخیر نگاه بفرمایید…
  یعنی ساخت آتشنشانی و درمانگاه و….فقط برای دولت است و مردم از آن سود و بهره ای نمی برند… بقول سهراب : چشم را باید شست ، جور دیگر باید دید …

 3. علی گفت:

  0

  0

  خواهر عزیزآیا درشهرهای همجوار هم که درحال پیشرفت هستند وهرروز دولت درانجا طرح وساختمانی افتتاح میکند رانمی بینید
  به نظرم جنابعالی باید چشمهایتان رابشویئد تاببینیددراکثرشهرها دولت چه پروژه هایی راافتتاح میکند
  به شهر ماکه میرسد دادنداری سرمیدهند
  درثانی بنده گفته ام اصل پول خیرین محترم صرف ساخت کارخانه شود بعد ازدرآمد آن کارهای دیگر خیرساز انجام شود
  دراین صورت هم اشتغال ایجادشده هم جوانان بعد ازاشتغال میتوانند ازدواج کنند هم خانواده ها ازنگرانی بیکار بودن فرزندان در می آیند وهم هزاران برکات دیگر وهم ازدرآمد آن میتوان هرساخت وسازدیگر که دوست دارید انجام دهید
  مگر اینکه رابطین محترم خیرین توان ساخت کارخانه ومدیریت آن رانداشته باشند که دراین صورت به قول جنابعالی بهترین کار همین ساخت وسازهای بیهوده است

 4. یاسر گفت:

  0

  0

  حق با شماست برادر عزیز اشتغال در این برهه از زمان بهترین عمل خیر است
  بیکاری وفقر رو باید چاره کرد ولی جهل خودمان بیچاره مان کرده است

 5. mohammad گفت:

  0

  0

  تشکر میکنم از اقای هاشمی

 6. موسوی عرب گفت:

  0

  0

  بطور قطع دلسوزی همه دوستان قابل تغدیر میباشد. ولی نکاتی را نیز باید مد نظر داشت. منطقه بزرگ لارستان چندین سال است که تلاش مینماید تا به استان تبدیل شود. ولی همگی میدانیم که دولت به بازدهی یک منطقه نظر میکند تا بتواند آن منطقه را استان اعلام نماید. شاید بطور قطع قویترین و برجسته ترین کاری را که طی چندین سال اخیر بشود نام برد احداث مراکز درمانی توسط خیرین بزرگوار و نمایندگان دلسوز آنها میباشد که سرآمد انها بنیاد نیک اندیشان هاشمی است. میتوان منطقه بزرگ لارستان را به قطب پزشکی جنوب کشور تبدیل کرد. میتوان با سرمایه گذاری اختصاصی فرزندان عزیز این منطقه را از همین امروز بسوی علم پزشکی و شاخه های وابسته به آن هدایت کرد. همدل و هم قدم شویم.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان