میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در1 سپتامبر 2014 ساعت 10:33 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 671 بازدید

مديركميته امداد لارستان: فرهنگ مسجدمحوري بايد تقويت شود

IMG_0318مديركميته امداد لارستان: فرهنگ مسجدمحوري بايد تقويت شود

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لارستان از جلسه هم اندیشی با هئیت امناي موسسه خیریه باب الحوائج حضرت ابوالفضل (ع) خبر داد و گفت: در راستای خدمت رسانی بهتر و مطلوب تر به مددجویان و نیازمندان این جلسه برگراز شده است.
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد لارستان، حجت الاسلام عبدالله تقی زاده اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات شایسته و در خور توجه به مددجویان و نیازمندان و همچنین گسترس خدمات این نهاد این جلسه برگزار شد.
وی به مصوبات این جلسه اشاره کرد و افزود: در جلسه مقرر شد در مناطق مختلف شهرستان لارستان به ازاي هر ۱۰ هزار نفر یک مرکز نیکوکاری راه اندازی و یک نفر کارشناس نیز جهت پیگیری امور این مرکز به کار گرفته شود.
تقی زاده ادامه داد: اضافه شدن نام مرکز نیکوکاری به موسسه خیریه بدون دخل و تصرف در اساسنامه موسسات، گسترش سطح کمی و کیفی خدمات رسانی موسسات خیریه و رفع مشکلات موسسات به کمک کمیته امداد، شناسایی محرومین واقعی در سطح جامعه و ضرورت مدیریت در سطوح مختلف جامعه به خصوص در خانواده های نیازمند، تلاش جهت تخصصی کردن خدمات رسانی موسسات براي ارائه خدمات به محرومین، همه کارها و خدمات اجتماعی، فرهنگی، آموزشی و عمومی با محوریت مساجد صورت بگيرد تا فرهنگ مسجد محوری در جامعه مشهود و ملموس باشد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان