میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در28 ژوئن 2019 ساعت 3:19 ب.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند 2 دیدگاه 262 بازدید

مدیران شهری لار در هفته قوه قضائیه به دیدار دادستان رفتند+ عکس

مدیران شهری لار در هفته قوه قضائیه به دیدار دادستان رفتند+ عکس

همزمان با هفته قوه قضاییه، محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار به همراه رحیم بیژنی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر لار  با دادستان لارستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، در این دیدار محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه  تعامل مجموعه شهرداری و شورا را در تمام بخش‌ها با مجموعه دادگستری مثال زدنی دانست و افزود: شهرداری و دادگستری به عنوان دو ارگان مهم برای جامعه، تمام همت خود را برای حل و فصل معضلات در هر زمینه ای برای این شهر انجام خواهند داد.

وی تصریح کرد: دستگاه قضاء در جامعه از حساسیت و اهمیت خاصی برخوردار است و این مجموعه موجب ایجاد آرامش و آسایش در جامعه می‌شود.

شهردار لار نقش دادگستری را در ایجاد امنیت پایدار نقشی اساسی دانسته و افزود: امنیتی که به حمدلله در شهرستان شاهد وجود آن هستیم مرهون زحمات دادستان، رئیس دادگستری و کارکنان خدوم دستگاه قضایی می باشد.

در ادامه این دیدار بیژنی رئیس شورای اسلامی شهر لار ضمن تبریک گرامیداشت هفته قوه قضائیه و سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران حضرت امام خمینی(ره) و همچین تقدیر از کار طاقت فرسا و پرمسئولیت و حساس این حوزه، گفت: مسئولیتی که امروز  شما در امر قضاوت بر عهده دارید برای همه قابل تحسین است. هر وقت به مجموعه دادگاه وارد می شویم با دیدن مشکلات مردم آن موقع سختی کار مشخص می شود که شما در مسند پر مسئولیتی قرار دارید  و دغدغه و استرس را مدیریت می کنید.

وی امید مردم را در بحث قضاوت بعد از خدا به دست قضات دانست و افزود: شهروندانی که با دل نگرانی و استرس هایی که مراجعه می‌کنند پس از احقاق حق، بار مشکلات آنها کمتر شده و آرامشی به خانواده آنها برگشت داده اید. پس مردم باید به پاس این تلاش ها و زحمات شبانه روزی شما، تشکر و قدردانی کنند و ما به عنوان نماینده مردم، زحمات شما را پاس می داریم.

رحیم بیژنی آمادگی مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر را به جهت همکاری با مجموعه دادگستری اعلام کرد.

در ادامه ابوذر رنجبر دادستان عمومی انقلاب اسلامی لارستان کار قضایی را به مراتب سخت تر و مهمتر از دیگر مشاغل دانست و گفت: این کار از نظر جسمی و روحی واقعاً جزو مشاغل سخت محسوب می شود.

دادستان لارستان با بیان اینکه رسیدگی به امور مردم در این شرایط مهم  اقتصادی و اجتماعی جامعه بسیار دشوار است، گفت: همکاران ما در دستگاه قضا با برخورد خوب با ارباب رجوع، رعایت حقوق شهروندی و صحه صدر، در کمترین زمان و با بهترین کیفیت مسائل و مشکلات مردم را حل و فصل می کنند.

وی دربحث مسائل و مشکلات شهر و شهرداری و اختیارات آن افزود: وظایف و خدمات شهرداری لار بر هیچ کس پوشیده نیست و مجموعه دادگستری نیز سعی کرده است همکاری لازم در مجموعه شهرداری و شورای اسلامی را رعایت کند.

همچنین عشرت جهاندیده مسئول کمسیون بانوان و خانوده درشورای شهر نیز ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای هفتم تیرگفت: انتخاب دونیروی جوانِ دلسوز و متعهد در رأس امور قضایی این شهرستان نشان از اعتماد مسئولین استانی و کشوری ما، به توانمندی وتخصص جوانان است که امیدواریم این امر، در سایر ادارات شهرستان نیز به مرور، شاهد باشیم.

در پایان این جلسه  مدیران شهری از واحدهای مجموعه دادگستری بازدید کردند.


2 نظر

 1. مدینه صابری گفت:

  0

  0

  وقتی از مدیریت شهری صحبت می کنیم می بینیم که مدیریت شهری در تعامل و هم کنشی با کارکردهای مبنتی بر تعادل در نظام اجتماعی، می تواند به به کارکرد ست یابد. اینجاست که نقش مثبت یک قوه قضائیه خوب و کارآ در سمت بخشی به کاهش یا کنترل و حتی محو کژکاردهایی چون اعتیاد جرائم طلاق و ……. . به خوبی نمود می یابد.

 2. لاري گفت:

  1

  0

  يك نظر سنجي راجع به دادگاه گذاشته بشه معلوم ميشه چه قدر مردم از دادگله لار رضايت دارن حقيقت ها خفته است

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان