میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۷:۲۰ ب.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند 2 دیدگاه 488 بازدید

مدیران شهری لار و بخشدار مرکزی برای حل مشکلات مردم هم قسم شدند

مدیران شهری لار و بخشدار مرکزی برای حل مشکلات مردم هم قسم شدند

به گزارش روابط عمومی شهداری لار، محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار، به همراه رئیس و اعضای شورای اسلامی این شهر به دیدار علی پیروز رفتند و انتصاب جدید وی را به عنوان بخشدار مرکزی لارستان تبریک گفتند.

در این دیدار محبی رئیس شورای اسلامی شهر لار، خدمتگزاری به مردم را یک توفیق دانست و گفت: هر مسئولین در هر سمتی باید خدمتگزار مردم و منشأ خیر و برکت باشند.

وی با بیان اینکه باید مطالبات بحق مردم را درکوتاه ترین زمان ممکن به سرانجام برسانیم، افزود: درسایه تعامل بین مسئولین و دستگاهای اجرایی خواسته های مردم تحقق می یابد؛ شهرداری و شورا با تعامل و اتحاد، درخواستهای بحق مردم را به جد پیگیری می کنند.

محبی در بخش دیگری از سخنان خود در رابطه با تبدیل پارک جنگلی شهر لار به یک مکان تفریحی و فرهنگی گفت: در این راستا مکاتبات لازم از سوی شورا و شهرداری انجام شده که امید است با موافقت هر چه سریعتر دستگاههای ذیربط این امر میسر گردد.

علی پیروز بخشدار مرکزی لارستان هم در این دیدار گفت:۷۰ درصد از وسعت لارستان در حوزه جغرافیایی بخش مرکزی قرار دارد که ۵۰ درصد جمعیت شهرستان در این محدوده جغرافیایی زندگی می کنند که این خود در سطح استان مثال زدنی است.

علی پیروز با بیان اینکه مشکلات زیادی در بخشهای تابعه وجود دارد، افزود: تمام تلاشم بر آن است که با آنالیز کردن مشکلات موجود و رفع آن، در سالهای پایانی خدمت اداری یادبود خوبی را از خود به یادگار گذارم.

بخشدار مرکزی لارستان، مشکل راه و آب را از مهمترین مسائل بخش ها و روستاهای این شهرستان دانست و اظهار امیدواری کرد؛ که با همکاری و همیاری دیگر دستگاهها بویژه شوراها و شهرداریهای منطقه، مشکلات موجود مرتفع گردد.

وی با بیان اینکه بنده و همکارانم در بخشداری همانند بازویی برای شهرداری و شورا خواهیم بود و بی هیچ چشم داشتی برای خدمت آماده ایم، گفت: با افتخار و تمام توان در کنار دوستانمان در شورا و شهرداری، برای رفع مشکلات مردم تلاش می کنیم.

پیروز تصریح کرد: نگاه ویژه معاون استاندار و فرماندار لارستان به اوضاع و مسائل منطقه ما را در دست یابی به اهدافمان یاری می کند.

بخشدار مرکزی لارستان در پایان ابراز امیدواری کرد که با همفکری دیگر دستگاههای اجرایی و هم دلی و دعای خیر مردم، مطالبات بحق مردم روستاها و بخش های لارستان را جامه عمل بپوشانیم.


2 نظر

 1. خسته گفت:

  0

  0

  خیلی جالبه. اقای شهردار تو دیگه چرا؟؟؟؟!! رفتی پیش […] . بس کن تو با این عوامفریبی ها همنشین نشو. ول کن این روز فلان و […] رو. مردم از این حرفا خسته شدن. بشین سر کارت. به کارت برس. بشین تو دفترت به داد مردم برس که گرفتارن.ظاهرا اقای […] و بقیه اعضای شورا انقدر بیکارن که هر روز صبح پا میشن میرن سر یکی خراب میشن و حرف و حرف و حرف. اقای محبی اگه میخواید کار کنی باید طرح و فکر داشته باشی نه نگاه از بالا به پایین و مدام حرف زدن.

 2. امين گفت:

  0

  0

  هيچ می دونید قسم خوردن بی مورد چقدر کفاره داره!؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان