میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در10 دسامبر 2014 ساعت 4:07 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,892 بازدید

مدیران مدارس دینی اهل سنت فارس در لارستان تشكيل جلسه دادند

مدیران مدارس دینی اهل سنت فارس در لارستان تشكيل جلسه دادند

binazadeروابط عمومي فرمانداري ويژه لارستان:‌ جلسه مدیران و ناظرین مدارس علوم دینی  اهل سنت استان فارس شامل شهرستانهای لارستان، خنج، لامرد و مهر با حضور حجت الاسلام والمسلمین بینازاده مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت فارس در محل دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان لارستان برگزار شد.

در این جلسه ابتدا بینازاده به تشریح اهداف این جلسه پرداخت و بیان کرد: مقام معظم رهبری و همه مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی اهتمام جدی دارند که مسائل و مشکلات مدارس علوم دینی اهل سنت همچون حوزه های علمیه شیعه با دقت پیگیری و به آنها رسیدگی شود.

وی ادامه داد: این جلسه نیز در همین راستا ست و می بایست در سطوح استانی و شهرستانی موارد، مسائل و مشکلات را جمع بندی و از طریق دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور که در تهران مستقر می باشد و شیخ عبالعزیز قاضی زاده امام جمعه اوز نیز از استان فارس در آنجا عضویت دارند؛ پیگیری کنیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت فارس خاطر نشان کرد: افرادي که مجری قوانین هستند بهتر در جریان مشکلات و نواقص هستند و باید تعاملی بین مجری و قانونگذار باشد تا مشکلات فراروی مدارس حل شود.

وی در پایان سخنانش از مدیران و ناظرین مدارس علوم دینی اهل سنت جنوب فارس که تلاش خوبی در سال تحصیلی جدید انجام دادند؛ تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه مدیران و ناظرین مدارس علوم دینی اوز، خنج، عمادده، گله دار، خور، لطیفی وکاریان هرکدام جداگانه مسایل و مشکلات خود را مطرح نمودند.

در پایان این نشست، پیرامون معافیت طلاب و نحوه صدور کارت معافیت، بیمه کارکنان مدارس، سن پذیرش برای طلاب ورودی سال جدید، افزایش سهمیه سرباز روحانی و نحوه انتقال طلاب علوم دینی از استانهای هرمزگان و بوشهر به فارس و بالعکس مصوباتی اتخاذ گردید.

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان