میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۶:۳۹ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 509 بازدید

مدیرکل ثبت احوال در لارستان: اعتبار کارت‌های ملی قدیمی تا پایان امسال است

مدیرکل ثبت احوال در لارستان: اعتبار کارت‌های ملی قدیمی تا پایان امسال است

مدیر کل ثبت احوال استان فارس با معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و  فرمانداری ویژه لارستان؛ عليرضا انصاري مديركل ثبت احوال استان فارس به همراه داود صادقی و محمد هادی کارگر معاونت توسعه مدیریت و رییس حراست اداره کل ثبت احوال استان فارس، با جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان ديدار و گفتگو كرد.

در اين ديدار ابتدا فرماندار ویژه لارستان در سخنانی از خدمات مجموعه ثبت احوال استان و شهرستان تشكر کرد و گفت: با توجه به وسعت، جمعیت و پراکندگی زیاد منطقه لارستان ، می بایست به این شهرستان توجه بیشتری شود.

حسنی همچنین خواستار تامین وسیله نقلیه و تجهیزات اداری، افزایش نیروی انسانی، اتمام وضعیت زمین و ساختمان ثبت احوال لارستان و تجهیز و فراهم کردن زیر ساخت های لازم جهت ادارات ثبت احوال بخش های جویم و اوز و نمایندگی های بیرم، بنارویه و صحرای باغ شد.

مديركل ثبت احوال فارس هم با اشاره به بیان اینکه ثبت احوال يك دستگاه حاكميتي خدمات رسان می باشد، گفت: كار در مجموعه ثبت احوال بر خلاف ظاهر ساده از حساسيت و ظرافت خاصي برخوردار است و باید تلاش کنیم رضايت مردم را در عرصه خدمت رساني به وجود آوريم.

انصاری در خصوص ثبت نام کارت هوشمند ملی و افرادی که تا کنون موفق به ثبت نام نشده اند؛ اظهار داشت: از کلیه هم استانیهای عزیز که تا این لحظه موفق به دریافت کارت هوشمند ملی نشده اند دعوت به عمل می آید تا با مراجعه به دفاتر پیشخوان خدمات دولت و نیز ادارات پست در سرتاسر استان فارس،  نسبت به ثبت نام و طی مراحل دریافت این کارت اقدام نمایند.

وی تاکید کرد: پایان امسال آخرین مهلت دریافت کارت ملی هوشمند است و از ابتدای سال آینده کارت‌های ملی قدیمی، در هیچ یک از ارگان‌ها، بانک‌ها و اداراتی که نیازمند دریافت کارت شناسایی معتبر است، اعتبار ندارد.

در این نشست که شفیعی معاون اداره کل و رییس اداره ثبت احوال لارستان و غلامی کارشناسان اداره کل راه و شهرسازی لارستان نیز حضور داشتند؛ در خصوص وضعیت زمین و ساختمان اداره ثبت احوال لارستان هم بحث و رایزنی شد.


1 نظر

  1. لارستانی گفت:

    0

    0

    بیشتر تاکید روی اداره خود لارستان است ونام بردن از بخشهای منطقه صرفا جنبه تشریفاتی دارد چون مشخصا برای ادارات بخشها چیزی تعیین نشده است

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان