میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 اکتبر 2019 ساعت 11:47 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 177 بازدید

مدیرکل جدید «ایران ایر» فارس به دیدار فرماندار ویژه لارستان رفت

مدیرکل جدید «ایران ایر» فارس به دیدار فرماندار ویژه لارستان رفت

سید حمیدرضا رضوی مدیرکل جدید هواپیمایی «ایران ایر» استان فارس با معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در محل فرمانداری دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در این دیدار که علی یزدی مدیرکل سابق هواپیمایی هما استان، محمدرضا گلی رییس ایستگاه هما لارستان و علی اصغر علی پور معاون سیاسی فرمانداری ویژه لارستان نیز حضور داشتند؛ فرماندار ویژه لارستان خواستار افزایش پروازهای داخلی و خارجی از طریق هواپیمایی ایران ایر شد.

حسنی با توجه به اینکه تردد به این منطقه و بالعکس به مرکز استان و تهران و کشورهای حاشیه خلیج فارس زیاد است، می طلبد که پروازهای ایران ایر افزایش یابد.

فرماندار ویژه لارستان همچنین تصریح کرد: باتوجه به حجم بالای مسافران داخلی و خارجی از فرودگاه لارستان و با وجود ۱۲۰ هزار لارستانی در کشورهای حاشیه خلیج فارس، روان سازی در کار مسافران و تردد پرواز ها صورت پذیرد.

سید حمیدرضا رضوی مدیرکل جدید هواپیمایی ایران ایر استان فارس هم در سخنانی گفت: در صورت تامین ناوگان جدید، وضعیت را ارزیابی و پیگیری می کنیم و این شهرستان را در اولویت افزایش پروازهای ایران ایر قرار خواهیم داد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان