میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۵:۴۹ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 3 دیدگاه 262 بازدید

مدیرکل راه لارستان: با تعیین پیمانکار به زودی تمام جاده لار-جهرم دوبانده می شود

مدیرکل راه لارستان: با تعیین پیمانکار به زودی تمام جاده لار-جهرم دوبانده می شود

در بازديد مهندس كدخدازاده معاون ساخت و توسعه راههاي شركت ساخت و توسعه زيربناهاي حمل و نقل كشور آخرين وضعيت توسعه راههاي این اداره کل مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، مهندس کدخدازاده معاونت شرکت ساخت و توسعه راهها به اتفاق مهندس باقری فرد مدیرکل راه وشهرسازی لارستان از پروژه های در حال اجرای این اداره کل بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید مهندس باقری فرد در خصوص باند دوم محور لار- جهرم اظهارداشت: طول این محور ۱۵۵ کیلومتر است که ۱۰۵ کیلومتر آن در حوزه این اداره کل واقع شده و قطعه اول باند دوم لار- جهر م به طول ۸ کیلومتر حد فاصل سه راهی زرین دشت تا تونل وحدت در حال انجام است و بیش از ۳۵۰ متر از ۷۷۰ متر طول این تونل حفاری شده است.

وی ادامه داد: چهار قطعه از باند دوم لار -جهرم به طول ۵۰ کیلومتر تشریفات برگزاری مناقصه آن انجام شده و به زودی پیمانکار آن مشخص خواهد شد که با بهره برداری از این پروژه ها کلیه مسیر لار – جهرم دوبانده خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان ضمن بازدید از باند دوم محور  لار- بستک بیان کرد: باند دوم لار- بستک نیز به طول ۱۶ کیلومتر در حال اجراست و با پیشرفت فیزیکی قابل قبولی در این محور مواجهیم.

بازدید بعدی این سفر یک روزه، تونل شهدای خلیج فارس به طول ۸۶۰ متر بود که عملیات حفاری آن به اتمام رسیده و عملیات کف برداری آن به طول ۱۰۰ متر انجام شده است.

باقری فرد در خصوص بزرگترین تونل جنوب کشور خاطر نشان کرد: تونل شهید باقری لامرد به طول ۲۶۵۰ متر یکی از بزرگترین تونل های جنوب کشور است که در مراحل پایانی خود قرار دارد و روشنایی این تونل نیز در مرحله اجرای مناقصه است و امیدواریم با انتخاب پیمانکار عملیات احداث روشنایی آن نیز هر چه زودتر آغاز شود.

در پایان ضمن بازدید مهندس کدخدازاده از کارگاه ساخت عرشه های فلزی پل های بزرگ محور مهر– گله دار– دارالمیزان به صورت میدانی در محل پروژه حاضر و از  نزدیک موقعیت احداث این پل ها را مورد ارزیابی قرار داد.

مدیر کل راه وشهرسازی لارستان تصریح کرد: ساخت دو دستگاه پل با دو دهانه ی ٤٥ متری و دو دهانه ٥٠ مترى در کیلومتر های ۱۹ و ۳۶ در حدفاصل گله دار تا دارالمیزان با عرشه های فلزی با اقدامات مؤثر از سوى پيمانكار مراحل ساخت خود را سپرى نموده است.


3 نظر

 1. محمد گفت:

  1

  0

  باز هم سهم منطقه درز و سایبان فراموشی است

 2. ناشناس گفت:

  2

  0

  لطفا تاریخ مشخص کنید. بزودی مبهم است. چند سال دیگه؟

 3. ناشناس گفت:

  2

  0

  همه تون رو هم به گرد پای مرحوم نخبه هم نمیرسید که یک تنه هم جاده سازی کرد.هم فرودگاه لار رو بین المللی کرد هم پروژه راه آهن رو شروع کرد و آخر سر هم عده ای عقده ای و حسود که توان مدیریت خانواده خودشون هم ندارن چه رسد به مدیریت امور شهری زیرابش رو زدن و با سنگ اندازی اجازه ندادن کارهاش به سرانجام برسه.فرودگاه لار هم که باید به اسمش نامگزاری میکردن حتی یک سالن هم به نامش نزدن

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان