میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در6 ژانویه 2017 ساعت 9:45 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,159 بازدید

مدیرکل راه لارستان: زلزله خنج ۴۰۰ میلیون تومان خسارت در یک پل به جا گذاشت

wr23مدیرکل راه لارستان: زلزله خنج ۴۰۰ میلیون تومان خسارت در یک پل به جا گذاشت

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه وشهرسازي لارستان، در پي زمين لرزه ي اخير در شهرستان خنج محمدرضا باقري فرد  مديركل راه و شهرسازي لارستان آخرين جزئيات از عملكرد راهداران و خسارات وارد شده به حوزه ي راه را تشريح كرد.

باقري فرد اظهار داشت: پس از خشم امروز زمين در شهرستان خنج اكيپ هاي متعدد راهداري از اين اداره كل همگام با ساير نهادها و سازمان ها در نخستين دقايق از اين اتفاق در منطقه حضور پيدا كردند .

وي با بيان اينكه به منظور امداد رساني و در صورت نياز تسريع در بازگشايي محورها، پاكسازي محيط و انجام بخشي از كارهاي عمراني كارواني متشكل از انواع دستگاه هاي سنگين و نيمه سنگين راهسازي و راهداري جهت آماده باش به منطقه اعزام شدند و دو دستگاه ماشين سنگين جهت حمل اقلام مورد نياز مصرفي مردم در اختيار هلال احمر قرار گرفت .

باقري فرد در ادامه خاطرنشان كرد: پس از ارزيابي و بازديد هاي مديريت راهداري و كارشناسان اين اداره كل متاسفانه مشاهده شد يك پل ٨ متري در محور خنج – اسلام آباد مورد خسارت واقع شده و ترك هايي در روسازي و جسم راه، طرفين پل و نيز پايه هاي پل صورت گرفته است .

وي با اشاره بر اينكه برآورد خسارت وارده از سوي كارشناسان ٤ ميليارد ريال تخمين زده شده، افزود: نياز است مرمت و مقاوم سازي در آن صورت پذيرد.

مديركل راه و شهرسازي لارستان همچنين از احساس مسئوليت مهندس تكاور مديركل راه و شهرسازي فارس نيز كه آمادگي خود را با اداره كل راه وشهرسازي لارستان و اعزام اكيپ راهداري به شهرستان خنج اعلام كرده بود، تقدير و تشكر نمود.

wenew-reimage


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان