میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۶:۴۹ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 133 بازدید

مدیرکل راه لارستان: «میز خدمت» این اداره کل، تشریفاتی نیست و درخدمت مردم است

مدیرکل راه لارستان: «میز خدمت» این اداره کل، تشریفاتی نیست و درخدمت مردم است

به گزارش روابط عمومى اداره كل راه و شهرسازى لارستان، مهندس محمدرضا باقرى فرد از ارائه خدمات به ارباب رجوع از طریق میز خدمت در اين اداره كل خبر داد.

باقرى فرد اظهار داشت: با عنایت به بخشنامه ریاست محترم جمهور و دستورالعمل استانداری، سازمان برنامه‌ و بودجه درخصوص ارائه خدمات از طریق میز خدمت (حضوری و الکترونیکی ) به‌منظور جلوگیری از سرگردانی مردم در ساختمان‌های اداری دستگاه‌های اجرایی، پیشگیری از برقراری ارتباط غیراصولی و مفسده‌آمیز و در راستای اجرای حقوق شهروندی و همچنین تسهیل در امورات شهروندان شریف حوزه استحفاظی نسبت به راه اندازی میز خدمت حضوری برای ارائه خدمات به ارباب‌رجوع اقدام نموده است.

وى ادامه داد: در تلاشيم در آینده اى نزديك نسبت به ارائه خدمات از طریق الکترونیکی نيز اقدام نماييم.

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان در ادامه افزود: در ابتداى مرداد ماه سال جارى كليه خدمات به ارباب‌رجوع از این طریق میز خدمت حضوری انجام می‌پذیرد هرچند كه قبلاً نیز چنین میزی در نظام اداری تعریف و وجود داشت که مسئول مربوطه صرفاً وظایف راهنمایی و اطلاعات حضور و محل کار کارکنان  به ارباب‌رجوع را انجام می‌داد.

وى تصريح كرد: درحال حاضر استقرار میز خدمت تحت هیچ شرایطی تشریفاتی نبوده و برای ارائه خدمات مستقر گردیده است.

باقرى فرد با بيان اينكه: مسؤول میز خدمت حضوری فردی شایسته، مورد اعتماد و آشنا به حقوق شهروندی می‌باشد، افزود: میز خدمت، پل ارتباطی ارباب‌رجوع با این اداره کل می باشد و میز مذکور طیف وسیعی از خدمات را در بر خواهد داشت.

وى در پايان خاطر نشان كرد:  شهروندان گرامی می‌توانند فقط از طریق میز خدمت حضوری با اداره کل ارتباط داشته باشند و در قبال درخواست، تقاضای ارائه خدمات، دریافت رسید نموده و موضوع مورد درخواست خود را پیگیری نمایند.

در صورت ارائه پیشنهاد، انتقاد، راهکار راهبردی و یا عدم ارائه خدمت با اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات مکاتبه و یا با شماره ۵۲۲۴۱۱۶۰ –  داخلی  ۲۸۲۱  تماس حاصل فرمایند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان