میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در8 نوامبر 2014 ساعت 1:22 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 1,691 بازدید

مدیرکل نوسازی مدارس فارس از مدرسه در حال ساخت روستاي گاوبست بازديد كرد

مدیرکل نوسازی مدارس فارس از مدرسه در حال ساخت روستاي گاوبست بازديد كرد

unnamedروابط عمومی بخشداری صحرای باغ: دست نیان مدیرکل نوسازی مدارس استان فارس به همراه محمدرضا حزنی بخشدار صحرای باغ و چند تن از کارشناسان آموزش و پروش لارستان از مدرسه در حال احداث گاوبست که ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است بازدید نمودند.

شایان ذکر است که تا کنون دانش آموزان دختر و پسر این روستا در کانکس هایی که از طرف آموزش و پرورش در پایین کوه گذاشته شده بود درس می خواندند که هم اکنون با تلاش و پیگیریهای بخشدار صحرای باغ و دهیار و شورای گاوبست و اقدام خیرخواهانه یکی از خیرین اهل لار این مدرسه در حال احداث است.

محمدرضا حزنی بخشدار صحرای باغ در اين باره گفت: هزینه احداث این مدرسه ۶ کلاسه ابتدایی به مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان آن توسط خیر و مبلغ  ۱۰۰ میلیون تومان آن از محل بودجه ۱۸۰ توسط دولت تامین خواهد شد. وی اظهار داشت: اوائل آمدنم به این بخش و بازدید از منطقه و مشاهده کلاس آنها که در کانکس بود و این که بایستی دانش آموزان خردسال مسافتی بسیار سخت و طولانی را در هشت، نه ماه تحصیلی طی نمایند مرا تحت تاثیر قرار داد و با همکاری آقای چوبکی دهیار سخت کوش روستا و شواری دلسوز آن پیگیری و دنبال کردیم که بالاخره فردی خیر لاری متقبل گردید با هزینه ۳۰۰ میلیون تومان آن را احداث نماید و مابقی هزینه آن توسط دولت تامین خواهد شد .
قابل توجه است که دانش آموزان خردسال این مدارس در ایام تحصیل با طی مسافت بیش از ۴ ساعت کوه پیمایی به پایین کوه می آیند و در این کانکسها درس می خوانند. حال با اقدام خداپسندانه این خیر لاری به زودی مدرسه آنها در کنار شهرک جدید این روستا به اتمام خواهد رسید.

این هیئت همچنین از ساختمان نیمه تمام مدرسه دلشاد ۲ عمادده که چند کلاس و آزمایشگاه جدید برای آن احداث می گردد نیز  بازدید كردند و قول مساعد در تکمیل آن دادند. در خاتمه بازدید، این هیئت در مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان ابا عبداله الحسین (ع) در روستای کارگاه نیز شرکت نمودند .


1 نظر

 1. فرهنگی گفت:

  0

  0

  کارشناسان اسم ندارند؟؟؟؟؟؟؟
  آیا شایسته است که مدیر کل نوسازی مدارس استان را با کارشناسان به بازدید بفرستند؟؟؟؟
  حداقل باید در سطح معاونان یکی را برای همراهی او می فرستادند
  کی میخواد یاد بگیرن نمیدونیم

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان