میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در19 دسامبر 2016 ساعت 1:04 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, فرهنگ و هنر بدون دیدگاه 1,667 بازدید

مدیر مؤسسه «هفت برکه» گراش رییس «انجمن گویندگی و دوبلاژ» لار شد

555مدیر مؤسسه «هفت برکه» گراش رییس «انجمن گویندگی و دوبلاژ» لار شد

طی مراسمی با حضور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان، اعضا و هیئت مدیره انجمن گویندگی و دوبلاژ لار، محمد علی شامحمدی از سوی سید علی اصغر رفعت حقیقی  به سمت ریاست این انجمن منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان؛ رفعت حقیقی رئیس اداره در این نشست که در سالن اجتماعات شورای شهر لار برگزار شد گفت: از ابتدای حضور خود سعی بر آن داشته‌ایم تا با ارائه طرح‌ها و ایده‌های نو در حوزه فرهنگ و هنر، به پویایی و پیشرفت قابل ملاحظه‌ای نسبت به قبل دست یابیم. وی تأسیس انجمن‌های جدید و نظام‌مند کردن نیروها در قالب این انجمن‌ها را کاری در جهت اهداف ذکر شده عنوان کرد و ادامه داد: تأسیس شصتمین دفتر سینمای جوان ایران در لار و همچنین انجمن گویندگی و دوبلاژ که تنها نهاد حرفه‌ای این رشته در شهرستان‌های استان فارس می‌باشد، نمونه‌ای از این ایده‌های نو در راستای تولیدات فرهنگی مستقل همسو با منویات مقام معظم رهبری و دولت محترم است.

رییس اداره ارشاد لارستان با تأکید بر اهمیت «اقتصاد هنر» و کسب درآمد از راه فعالیت‌های حرفه‌ای و هنری، اظهار داشت: بر اساس مؤلفه‌های اقتصاد هنر، رشد بسترهای جدید  در حوزه فرهنگ علاوه بر ایجاد شور و نشاط جسمی و فکری در افراد، می‌تواند ممر درآمد برای هنرمندان باشد.

در ادامه این نشست محمد علی شامحمدی از سوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان به عنوان اولین رییس این انجمن نوپا معرفی شد. شامحمدی مدیر مؤسسه رسانه‌ای «هفت برکه» گراش، عضو هیئت مدیره انجمن گویندگی فارس و مدرس نمایش رادیویی است. وی در سخنانی به عنوان نخستین مسئول انجمن گویندگی و دوبلاژ، اولین برنامه کوتاه‌مدت خود پس از تشکیل کلاس‌ها را «شناسایی افراد مستعد و راه‌اندازی مجله صوتی لارستان شامل اخبار، میزگرد و گفت‌وگو، موسیقی و برنامه‌های سرگرمی» بیان کرد. شامحمدی با اشاره به رایزنی‌های انجام شده در مورد ایجاد استودیوی ویژه نمایش رادیویی، ابراز امیدواری کرد این استودیوی مجهز تا پایان سال جاری در لارستان به بهره‌برداری برسد.

این مدرس نمایش رادیویی گفت: از آنجایی که حرفه نمایش رادیویی مرکب از رشته‌های متفاوتی از قبیل ادبیات و موسیقی است، می‌توانیم با انجمن‌های دیگر تعامل سازنده داشته باشیم و در همین راستا برگزاری اولین جشنواره نمایش رادیویی فارس به میزبانی لارستان را مد نظر داریم و امیدواریم مسئولین استانی از این پیشنهاد استقبال کنند.

333


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان