میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در8 مارس 2020 ساعت 3:51 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 521 بازدید

مراسم تکریم و معرفی شهردار «عمادشهر» برگزار شد+ عکس

مراسم تکریم و معرفی شهردار «عمادشهر» برگزار شد+ عکس

طی مراسمی «سهراب محمدی» به عنوان شهردار جدید عمادشهر منصوب و از زحمات «علی اسکندری» شهردار سابق تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری صحرای باغ، مراسم تکریم و معرفی شهردار جدید عمادشهر روز پنج شنبه ۱۵ اسفند ماه با حضور احمد دلاور معاون امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان، احمد علمدار بخشدار صحرای باغ، اعضای شورای اداری بخش صحرای باغ، اعضای شورای اسلامی، معتمدین و متنفذین در محل بخشداری برگزار شد.

در ابتدای مراسم احمد علمدار بخشدار صحرای باغ ضمن خوش آمدگویی به مهمانان از فعالیت های شورای شهر عمادشهر و تسریع در انتخاب شهردار تقدیر کرد و افزود، شورا نقشی اساسی و تعین کننده در توسعه و ترقی شهر دارد و به هر میزان فعالیت و پیگیری شوراها بیشتر باشد، به همان اندازه شاهد تسریع در شکوفایی شهر خواهیم بود.

بخشدار صحرای باغ افزود: خوشحالیم که امروز فردی به عنوان شهردار عمادشهر معرفی می شود که از بدنه شهرداری عمادشهر می باشد و آشنا به شهر و امور شهرداری است و افزود: شهردار مدیری است که باید در دل شهروندان جای داشته باشد، نباید بین خود و مردم حصاری ایجاد کند و دور از دسترس آنان باشد، صمیمیت و صداقت بیشتر نقش موثری در همراهی و همگامی مردم که عامل اصلی توسعه شهر است را ایفا می کند و توسعه شهر را در گرو مشارکت و همراهی مردم با شهردار بداند و با شناختی که از مهندس محمدی داریم امیدورایم عمادشهر به سمت شکوفایی و توسعه بهتر گام بردارد.

بخشدار صحرای باغ در پایان تعامل شهردار با خیرین، معتمدین، مجموعه اداری بخش را رمز موفقیت شهرداری دانست و بیان داشت ما نیز از مجموعه شهرداری در راستای پیشبرد امور و‌ توسعه شهر حمایت خواهیم کرد.

در ادامه احمد دلاور، معاون عمرانی فرمانداری ویژه لارستان ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های شوراهای اسلامی دوره چهارم و پنجم عمادشهر در انتخاب شهرداران موفق برای عمادشهر که موجب پیشرفت و توسعه شهر گردیده است بیان داشت: خوشحالیم که امروز یک نیروی جوان، بومی و توانمند به بدنه مدیریتی شهرستان اضافه می گردند که باید به آن افتخار کرد که توانسته ایم جوانانی را در مجموعه اداری شهرستان پرورش دهیم که توانایی قبول مسئولیت را دارند و با شناختی که از جناب مهندس محمدی داریم مطمئن هستیم شاهد تحول و پویایی در شهر عمادشهر خواهند شد.

دلاور در ادامه افزود: بخش صحرای باغ و شهر عمادشهر به داشتن مردمانی صبور، آرام، متین شهره خاص و عام هستند و یکی از ویژگی های مهم این شهر وجود خیرین بزرگواری است که امروز چند تن از این عزیزان به نمایندگی از خیرین شهر در جلسه حضور دارند که این مردان بلند همت بازوان توانمند مجموعه ادارات و شهرداری در پیشبرد امور هستند که شهردار جدید باید از این موقعیت ممتاز نهایت استفاده را برده و با تعامل سازنده با خیرین عزیز عمادشهر را به جایگاه واقعی خودش برساند.

معاون عمرانی فرمانداری ویژه لارستان در پایان بیان داشت شهردار جدید توانایی تقبل این مسئولیت سنگین را دارد و ما نیز هر نوع همکاری و همراهی جهت تسریع در اجرای پروژه های شهری را با وی اعمال خواهیم نمود.

در ادامه جلسه سهراب محمدی شهردار فعلی و علی اسکندری شهردار سابق عمادشهر سخنانی بیان نمودند.

در پایان مراسم  حکم انتصاب شهردار عمادشهر از طرف دکتر رحیمی استاندار فارس، توسط دلاور معاون فرمانداری ویژه لارستان به آقای سهراب محمدی تقدیم شد و همچنین از زحمات علی اسکندری شهردار سابق با اهدای هدایایی تقدیر بعمل آمد.

عکس ها از :ابراهیم دوزنده و سیاوش ستاری


3 نظر

 1. اهل صحرای باغ گفت:

  0

  0

  الحق و الانصاف که مسوولان صحرای باغ از مسوولان پرتلاشمون هستند.
  در دوره بخشدار قبل و شورای قبل و وقتی که آقای اسکندری شهردار بودند ما رونق دیدیم
  در حال حاضر هم برای بخشدار جدید و بزرگوارمون،اعضای شورای پرتلاش و شهردار جدید آرزوی موفقیت داریم که همه عزیزان صحرای باغ رو به باغی زیبا تبدیل کنند.

 2. رامین گفت:

  0

  0

  رفیق گلم،تاج سری سیاوش جان عزیز
  خوشحالم همه جا میبینمت.
  ان شاء الله که خدا قوت و توان بده به همتون
  پیش ما بیا دلتنگتیم

 3. عباس گفت:

  0

  0

  تبريك به مردم عمادشهر و شوراي اين شهر به خاطر انتخاب شاسته شان. مهندس محمدي از نيروهاي متعهد،متخصص،باتجربه و با اخلاق هستند كه برايشان آرزوي موفقيت داريم.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان