میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۳:۵۲ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 542 بازدید

مراسم بزرگداشت روز «شوراها» در عمادده

مراسم بزرگداشت روز «شوراها» در عمادده

در مراسمی که به مناسبت بزرگداشت روز ملی شورا در سالن محی الدین شهر عمادده به دعوت شورای شهر برگزار شد، ضمن بررسی کارنامه ۴ ساله شوراها، از اعضای شوراهای شهر و روستا تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری صحرای باغ، در این مراسم که مورد استقبال عموم شهروندان قرار گرفت و دو ساعت طول کشید، در ابتدا احمد دلاور بخشدار صحرای باغ ضمن بزرگداشت این روز، «شورا» را از بزرگترین و با برکت ترین نهاد مردمی بعد از انقلاب دانست. وی ارائه خرد جمعی در شوراها را در پیشرفت برنامه ها و مسائل جاری شهر و روستا مهم دانست و تأکید کرد: دانستن قوانین شورا و دیگر قوانین و مقررات شهری و اداری از موارد ضروری و واجب برای اعضای شوراها و کاندیداهاست.

بخشدار صحرای باغ با تأکید بر تعامل شوراها با سایر سازمانها در راستای پیشبرد اهداف آنها اظهار داشت: با پیش رو بودن انتخابات پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا، شرکت حداکثری مردم در این انتخابات می تواند آینده روشنی را در جهت توسعه شهر و روستا در بر داشته باشد.

در ادامه برنامه عمادی نژاد رییس شورای اسلامی شهر عمادده به بیان عملکرد شورای چهارم پرداخت و از کارهای اجرا شده در طول این دوره گفت. در پایان جلسه پرسش و پاسخ با حضور بخشدار، شهردار، رییس آبفای شهری عمادده و رییس شورای شهر برگزار شد که مورد استقبال حضار قرار گرفت.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان