میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۷ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 3 دیدگاه 609 بازدید

مراسم بزرگداشت هفته پژوهش در لارستان برگزار شد+ گزارش تصویری

مراسم بزرگداشت هفته پژوهش در لارستان برگزار شد+ گزارش تصویری

مراسم گرامی داشت هفته پژوهش به همت مجتمع آموزش عالی لارستان، دبیرخانه برگزاری برنامه­های هفته پژوهش- با حضور دکتر جلال بختیاری مدیر کل پژوهشی وزارت علوم-تحقیقات و فناوری، دکتر رزم جو مشاور محترم استاندار فارس در امور دانشگاه­ها، جلیل حسنی فرماندار ویژه لارستان، روسای دانشگاه­های لارستان، سرپرست مدیریت آموزش و پرورش، رئیس اداره کتابخانه­ها و سرپرست مرکز رشد واحدهای فناور، ۵ دی‌ماه در فرمانداری ویژه لارستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه دولتی لار؛ در ابتدای برنامه دکتر طاهری معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه دولتی لار ضمن خوش‌آمدگویی به میهمانان، به تشریح برگزاری کارگاه­های مشترک آموزشی از جمله: تفکر خلاق و طوفان فکری، نگارش مقالات، آشنایی با نرم افزارهای مختلف علمی در طی هفته گذشته پرداخت.

وی در ادامه ضمن تاکید بر پتانسیل‌های موجود در انجام امور پژوهشی و نوپا بودن مراکز، به کم بودن پروژه‌های تحقیقاتی با قابلیت واگذاری به دانشگاهیان اشاره کرد و افزود: واحدهای دانشگاهی علی رغم پتانسیل‌های موجود سهم چندانی از  بودجه پژوهشی را به خود اختصاص نمی دهند.

دکتر رزم جو نیز در ادامه به دانا بودن همه واحد‌های دانشگاهی برای رسیدن به توانایی اشاره کرد و افزود: بدون تکیه بر علم، فناوری و پژوهش امکان رسیدن به توسعه پایدار وجود ندارد. وی از تشکیل ستاد هفته پژوهش و فناوری در استان فارس ابراز خرسندی کرد و به  بکارگیری نخبگان و دانشگاهیان در کنار مدیران بیش از پیش تاکید کرد.

در ادامه دکتر بختیاری ضمن تشکر و قدردانی از متولیان برگزار کننده این مراسم، به وجود پتانسیل‌های دانشجویی موجود در کشور اشاره نمود و از شکل‌گیری اتحاد استانداری، فرمانداری، دانشگاه‌ها و وزارت علوم در حوزه پژوهش ابراز خرسندی کرد. وی استان فارس را به عنوان استان نمونه کشوری درحوزه فعالیت‌های پژوهشی برشمرد .و به آموزش و تربیت نیروی پژوهشی از ابتدای دوران تحصیل اشاره و تاکید نمود.

در پایان این مراسم از پژوهشگران برتر همه دانشگاه‌ها، مرکز رشد فناوری و آموزش و پرورش لارستان تقدیر به عمل آمد.گفتنی است در حاشیه این مراسم شرکت‌کنندگان از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی بازدید به عمل آوردند.

عکس ها: روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان


3 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  بیشتر عکسایی که گذاشتین که از سایت صحبت نیوز هستش
  اقلا اسم عکاساشون که مینوشتین
  —————–
  مدیریت: تمام عکس های این پست توسط روابط عمومی فرمانداری ارسال شده و بین عکسها تفکیکی انجام نشده است.

 2. ناشناس گفت:

  1

  0

  واقعا متاسفم برای همچین ادم های که برای عکاس ها ارزش قاعل نیستن مگه یه اسم زدن چیه حق کپی رایت رعایت بشه لطفا تنها دلخوشی عکاس همینه که اسمش زیر عکسش باشه نه برای کارش ارزش قاعل هستن مه برای کپی رایت عکس ها…..

 3. ناشناس گفت:

  1

  0

  پژوهشگران لارستانی شماها تو خانه نشاندید و راحت مینویسید تقدیر از پژوهشگران برتر. اخه کی گفته اینها پژوهشگرن. کدوم کتاب و مقاله و فعالیت علمی داشتند که تقدیر کردید… شرم بر خیلی ها

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان