میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۵:۳۶ ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 977 بازدید

مراسم تکریم و معارفه روسای جدید و قدیم دانشکده علوم پزشکی لارستان برگزار شد+ گزارش تصویری

مراسم تکریم و معارفه روسای جدید و قدیم دانشکده علوم پزشکی لارستان برگزار شد+ گزارش تصویری

روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان: صبح امروز مراسم تکریم دکتر رئوفی و معارفه دکتر کریمی در سالن مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) لارستان برگزارشد.

در این مراسم که با حضور دکتر بهادر قائم مقام وزیر دراستان فارس و رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر بلوچی مشاور اجرایی سازمان انتقال خون کشور  و دکتر همتی قائم مقام معاونت بهداشتی دانشگاه شیراز،دکتر جعفرپور نماینده مردم  شهرستان های لارخنج و گراش درمجلس شورای اسلامی و جلیل حسنی  معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان لارستان، ائمه جمعه و جماعات شهرستان های لار،خنج ، بیرم و اوز روسای ادارات و پرسنل علوم پزشکی برگزارشد از زحمات دکتر رئوفی تجلیل و دکتر کریمی را به سمت ریاست دانشکده منصوب نمودند.

در ابتدا حجت الاسلام والسلمین سید مختار موسوی خرم با حضور درجایگاه ضمن تبریک انتصاب به دکتر کریمی و تجلیل از دکتر رئوفی یادآور شد که با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری حوزه سلامت و بهداشت و درمان باید در اولویت و صدر کارهای مهم دولت قرارگیرد و همه مسئولین خارج از فضای حاشیه ساز سیاسی به مقوله تخصصی درمان بپردازند و سلامت مردم را بردیگر امور مقدم بشمارند. وی در ادامه از مسئولین دانشگاه خواست که با تکیه بر اعتقادات و ارزش های اسلامی فضای داخلی و حاکم بر دانشگاهها را به گونه ای سازند که ارزش های اسلامی برآن حاکمیت داشته باشد. و در فضایی کاملا آرام و به دور از تنش به مقوله علمی و سلامت مردم توجه و پرداخته شود. همچنین ایشان در پایان سخنان خود با تاکید بر حفظ ضوابط از مسئولین خواست همچنان با قدرت و سرعت بیشتری  با تکیه و توجه ویژه به خیرین نیک اندیش که جز نقاط مثبت منطقه محسوب می شود در مسیر توسعه بهداشت و درمان گام بردارند.

در ادامه معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان لار مهندس جلیل حسنی ضمن تبریک انتصاب دکتر رئوفی به عنوان ریاست هلال احمر امارات متحده عربی و انتصاب دکتر کریمی به ریاست دانشکده علوم پزشکی لارستان با بیان خصوصیات و پتانسیل های موجود در شهرستان و تشریح فضای سیاسی و حضور پررنگ خیرین در تمامی عرصه ها و با اشاره به نقش موثر این نیک اندیشان در پیشرفت شهرستان و منطقه از ریاست جدید خواست با اولویت قرار دادن به مقوله و مجموعه  درحال ساخت پردیس دانشکده علوم پزشکی که به دلایلی متوقف و یا به کندی در حال ساخت می باشد با پیگیری های ایشان چه در سطح وزارت و استان موانع از پیش رو برداشته تاشاهد بهره برداری از این مجموعه در آینده نزدیک باشیم.

دکتر بهادر مردم لارستان را مردمانی همیشه رئوف و بخشنده توصیف کرد و گفت:خدارا شاکریم که طی چند دهه اخیر در حوزه بهداشت و درمان شاهد انقلاب بزرگی در لارستان بودیم.و باید لارستان را به قطب درمانی در جنوب کشورتبدیل نماییم تا به دلیل دوری از مرکز استان این شهرستان در زمینه ی سلامت به خود کفایی به رسد تا دیگر نیاز به اعزام هیچ نوع بیماری به مرکز استان نباشد و بتواند کل منطقه جنوب استان را پوشش دهد ایشان در ادامه از زحمات خیرین سخاوتمند منطقه بزرگ لارستان تقدیرو اذعان داشت نقش بی بدیل خیرین را در منطقه نباید نادیده گرفت و دست تک تک خیرین را  به رسم ادب می فشارم. وی در پایان سخنان خود خواستار هم افزایی و اتحاد در منطقه در بین مسئولین و خیرین شد تا روند رشد و تکامل شهرستان با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند.

دکتر رئوفی ریاست اسبق دانشکده علوم پزشکی لارستان با حضور در جایگاه از همه کسانی که در ۹۰۱ روز پرتلاش کاری خود ایشان را همراهی و یاری نمودند تشکر و قدر دانی نمود و افزود: پیشرفت هایی که تاکنون در این مجموعه به وجود آمده بدون هیچ قید و شرطی مدیون و مرهون تلاش کلیه پرسنل مجموعه مسئولین شهرستان و خیرین منطقه می باشد که با حمایت های بی دریغ خود ایشان را در تحقق اهداف دانشکده یاری رساندن دانست و گفت به رسم ادب از همه سپاسگزارم و برای دکتر کریمی رئیس جدید دانشکده آرزوی موفقیت م کنم و از خداوند منان خمی خواهم تا ایشان را در این مسیر به کامیابی و موفقیت برساند.

دکتر جعفرپور نماینده مردم شهرستان های لار، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی گفت: با آرزوی موفقیت برای هردو بزرگوار وبا اشاره به پتانسیل های موجود در شهرستان خواستار تلاش مضاعف در جهت پیشرفت و ارتقای بهداشت و درمان منطقه شد.

در ادامه این مراسم تکریم و معارفه منصور محتاجی به نمایندگی از خیرین شهرستان با ارج نهادن به تلاشهای دکتر رئوفی در طول دوران تصدی و تبریک انتصاب به دکتر کریمی خواستار تحقق خواسته های خیرین شد و از مسئولین خواست تا با توجه و  عنایت ویژه خود به خیرین از ظرفیت های خیرین منطقه و امتیاز های موجود که به واسطه حضور خیرین در منطقه به وجود آمده استفاده و در جهت ارتقای شهرستان تلاش نمایند.

در پایان مراسم بعد معرفی دکتر کریمی به حاضرین وی با حضور درجایگاه  از زحمات دکتر رئوفی در زمان تصدی تشکر نمود و ابراز امیدواری کرد تا بتواند با همکاری، مساعدت ،مشارکت خیرین و مسئولین روند روبه رشد سلامت شهرستان را ادامه دهد و پاسدار، نگهبان و امانت دار خوبی در حوزه تحت مدیریتی خود باشد تا این کاروان سلامت به منزل مقصود رسد هرچند این مسیری مسیری نیست که تمام شدنی باشد.

گفتنی است در پایان مراسم به رسم یادبود از سوی بیمارستان های منطقه و پرسنل مجموعه علوم پزشکی لوح یادبود و هدایایی به دکتر رئوفی اهدا و حکم تصدی دکتر کریمی نیز توسط مسئولین به وی اعطا شد.


2 نظر

 1. farhad گفت:

  0

  0

  سلام چرا عکسی از دکتر کریمی نیست همش دکتر بهادر است

 2. لاری گفت:

  0

  0

  سلام
  خانم ریوفی چه کار مهمی در زمانی که رییس بودن انجام داده اند؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان