میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۸ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۷:۵۸ ق.ظ سرویس:برگزیده ها, دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 533 بازدید

مراسم روز «شهرداری و دهیاری» در شهر عمادده برگزار شد

مراسم روز «شهرداری و دهیاری» در شهر عمادده برگزار شد

روابط عمومی بخشداری صحرای باغ: همزمان با ۱۴ تیرماه روز شهرداری و دهیاری، همایشی با حضور امامان جمعه و جماعات، اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا، شهردار، معتمدین، مسئولان ادارات بخش و دهیاران صحرای باغ، در سالن اجتماعات شهر عمادده برگزار شد.

در این همایش که با موضوع تجلیل از دهیاران روستاهای تابعه بخش صحرای باغ و شهردار عمادده برپا می شد، ابتدا سید احمد قتالی امام جمعه عمادده سخنرانی نمود. وی با تأکید بر پیگیری امورات شهر و روستا توسط دهیاران و شهرداران، کار و خدمات آنها را ستودنی و سخت توصیف کرد. در ادامه یکی از دهیاران به نمایندگی از ۱۰ دهیار بخش صحرای باغ و همچنین کشاورز نماینده شورای بخش در شورای اسلامی شهرستان به سخنرانی پرداخته و مسائل و مشکلات و همچنین عملکرد خود را تشریح کردند.

از دیگر سخنرانان همایش، اسکندری شهردار عمادده بود که ضمن بیان اقدامات به عمل آمده در شهرداری، از مردم شهر خواست تا با شهرداری تعامل و همکاری بیستری داشته باشند. آخرین سخنران همایش نیز احمد دلاور بخشدار صحرای باغ لارستان بود. وی با اشاره به روز شهرداری ها و دهیاری ها از زحمات دهیاران و شهردار عمادده تشکر و اهمیت و حساسیت کار آنان را تشریح کرد. دلاور با تأکید بر رعایت موارد قانونی در وظایف و مقررات دهیاران، خاطرنشان کرد: با توجه به نیازها و مشکلات موجود در بسیاری از روستاها، نیاز به پیگیری مجدانه دهیاران عزیز وجود دارد. بخشدار صحرای باغ به اعتبارات تخصیصی تملک دارایی و ۳ درصد نفت و گاز شهرستان نیز اشاره کرد و پیرامون عملکرد بخشداری نیز مواردی عنوان نمود.

در پایان همایش، با اهدای لوح سپاس و هدایایی از زحمات و خدمات دهیاران و شهردار عمادده تقدیر شد. پخش کلیپی از عملکرد دهیاری ها از دیگر بخش های برنامه بود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان