میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۴:۱۶ ب.ظ سرویس:اجتماعی, فرهنگ و هنر 6 دیدگاه 986 بازدید

مراسم معرفی «بهزاد مریدی» به عنوان مدیرکل ارشاد تهران برگزار شد

مراسم معرفی «بهزاد مریدی» به عنوان مدیرکل ارشاد تهران برگزار شد

روز گذشته دکتر بهزاد مریدی مدیرکل لاریِ سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس طی مراسمی باحضور معاون وزیر به عنوان مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران؛ سید هادی حسینی معاون حقوقی وامور مجلس وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، خاطرنشان کرد: جامعه ما غمگین است و وقتی در شهر رنگهای کدر را می بینیم مشخص است که جامعه به رنگ تیره تمایل دارد و جامعه با نشاط نیست.

وی با بیان اینکه برای ایجاد نشاط در جامعه باید در شادی را به روی جامعه بگشاییم، اظهار کرد: می توان برنامه های شادی را در میادین شهر اجرا کرد و اجرای مراسمات در میادین و پارکها و مراکز شهر می‌تواند برای ایجاد نشاط راهکار مناسبی باشد.

حسینی در ادامه سخنان خود با تاکید بر واگذاری مسئولیت ها به مراکز استان ها، گفت: نگاه ما این است که مسئولیت ها و اختیارات به مراکز استانها واگذار شود و آنچه تاکنون مغفول مانده اجرا گردد.

وی فرهنگ را اولویت رشد و توسعه هر جامعه عنوان کرد و افزود: توسعه بدون فرهنگ سازی و توجه به فرهنگ غنی امکان پذیر نیست.

معاون امور مجلس و حقوقی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: حتی در حوزه اقتصاد نیز نیازمند فرهنگ‌سازی هستیم و اگر این فرهنگ‌سازی انجام نشود اقتصاد و مشکلاتی روبرو می گردد.

بهزاد مریدی مدیرکل جدید استان تهران نیز طی سخنانی عنوان کرد: تهران را دوست خواهیم داشت و عهد خواهم کرد که برای همکارانم همت کنم و حرمت آنان را حفظ کنم؛ هنرمندان را دوست داشته باشم و بزرگان و مفاخر را ستایش کنم.

شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی استاندار تهران نیز در این آیین با تاکید بر اینکه موضوع حقوق شهروندی موضوعی است که رئیس جمهور آن را مطرح کرده و منشور خوبی نیز تهیه شده است خاطرنشان کرد: هنرمندان از ظرفیت های هنری برای معرفی منشور شهروندی بهره بگیرند و با ابزار هنر این منشور را به مردم معرفی کنند.

وی خاطرنشان کرد: نکته دیگری که در استان تهران وجود دارند وجود انجمن های متعددی است که با اداره کل ارشاد مرتبط هستند و از کمبود اعتبارات خود ناراضی اند.

حسن بیگی از مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خواست، با هر شیوه‌ای که میتوانند برای جلب رضایت انجمن‌های هنری تلاش کنند.

وی همچنین با اشاره به مطالبات کارمندان فرهنگ و ارشاد اسلامی، از مدیران کل این مجموعه خواست تا جایی که توان دارند برای رفع مشکلات کارمندان تلاش کنند.

برزین ضرغامی مدیرکل پیشین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران نیز طی سخنانی خاطرنشان کرد: تعامل با استانداری تهران، تلاش برای تفویض اختیارات به استانها و تلاش برای رفع مشکلات کارکنان سه حوزه کاری این اداره کل بوده است .

وی گفت: کارکنان اداره کل ارشاد، از نظر کارشناسی بر بسیاری از کارکنان وزارتخانه اولی هستند و امیدوارم به این موضوع توجه شود.

ضرغامی همچنین خاطرنشان کرد: حوزه فرهنگ، حوزه فقیری است و این فقر به دلیل فاصله زیاد اقتصاد و فرهنگ است که امیدوارم این فاصله نیز رفع شود.

ضرغامی ساماندهی انجمن های هنری استان تهران را از جمله فعالیت‌های این اداره کل برشمرد و افزود: در سال‌های گذشته ٩٠ انجمن ساماندهی و به روز رسانی شدند.

وی گفت: بسیاری از مجتمع های فرهنگی و هنری اداره کل ارشاد نیز در اختیار دیگران بودند که تلاش کردیم این مجتمع ها به مسیر واقعی خود برگردند.

آیین تودیع و معارفه مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با حضور کارکنان این اداره کل در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد.


6 نظر

 1. ناشناس گفت:

  3

  0

  عالیه انشالا موفق و پیروز باشن

 2. اوزی گفت:

  1

  0

  مردم بخش. فرهنگی. اوز. خدمات این مرد. فرهیخته لارستانی. را به بخش. وشهر اوز همیشه. در حافظه. تاریخی. خود. خواهند. داشت. وبرایشان. ارزوی. توفیق. بیشتر. دارند

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  شما که تمام تلاشتان رو کردین که دکتر مریدی مدیر کل نشه.حتما ناراحتین که نماینده همچون کاری کرده و چون کار نماینده هست می خواین زمین بزنینش.برین بابا پی کارتون.

 4. اوزی گفت:

  1

  0

  استقرار. اداره. فرهنگ. وارشاد. اسلامی. در اوز. یادگار. این مرد. بزرگ در بخش. اوز. است

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  احیانا چون منصوب نماینده هست با این انتساب مشکل ندارید? بالاخره شما ……

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان