میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در7 می 2020 ساعت 6:25 ب.ظ سرویس:اجتماعی 5 دیدگاه 2,574 بازدید

مراقبت کمتر، فرودگاه بین المللی، حضور افاغنه و البته انجام تست های بیشتر در لارستان دلیل افزایش آمار کرونا طی روزهای اخیر است/ تست کرونای ۵شهرستان در آزمایشگاه لار انجام می شود


5 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  یکی از مشکلات شهر ما این است که افراد بیمار شهرهای اطراف هم به بیمارستان لار منتقل شده اند و به نام شهر لار امار داده می شود!! به طوری که الان با اینکه برخی شهرهای اطراف بیمارانی دارند، سفید اعلام شده اما متاسفانه لار سفید اعلام نشده است.

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  برخی حرف ها، نژاد پرستانه است. خب الان تو این همه افرادی که به کرونا مبتلا شده اند ، چند نفر محدود از اتباع دیگر کشورها هم مبتلا شده اند، و این طبیعی است. نباید اینگونه صحبت کرد

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  کاکا یه چیزی چرا همه جا معاون بهداشتی گزارش میده تو لار رییس بیمارستان؟جواب چون لاری هست بهش اعتماد نداریم

 4. احمد گفت:

  0

  0

  درود و خسته نباشید خدمت شما
  خوب شد که رییس بیمارستان گفتند که چند نفر از افغانستانی های مقیم لار کووید۱۹ گرفته اند و گرنه ما فکر می‌کردیم تلاش آقایان به اندازه کافی نبوده، خدا را شکر فهمیدیم عامل گسترش کرونا فقط همین بیچاره‌ها هستند و راه برای آزار و اذیت بیشتر آنها از طرف افراد ناآگاه باز کردند.

  لطفاً بهشون برسونید که کرونا نمی‌پرسه ملیت یا زبان شما چیه، آیا انگشت نما کردن اتباع افغانستان، بار مسوولیت ایشان را کمتر می‌کنه، یا باعث میشه همون یه لقمه نانی که با مشقت و در این اوضاع نابسامان اقتصادی در می‌آورند هم دیگه نتوانند. آدم توقع نداره از کسانی که سوگند بقراط خورده‌اند که همه را فارغ از رنگ و نژاد و جنسیت به یک چشم ببینند چنین اظهاراتی ببینه و بشنوه.

  سپاسگزارم که نظر من را منعکس می‌فرمایید.

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  چرا در مورد جواب های اشتباهی که از مایشگاه کرونا به پرسنل بیمارستان داده بودند گزارشی تهیه نشد.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان