میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در19 فوریه 2017 ساعت 3:53 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 1,287 بازدید

مرتضی وثوقی رییس انجمن نمایش لار شد

photo_2017-02-19_15-48-24مرتضی وثوقی رییس انجمن نمایش لار شد

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی: انتخابات تعیین رییس انجمن نمایش لار، پنج‌شنبه ۲۸ بهمن ماه با حضور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان در سالن اجتماعات شورای شهر لار برگزار شد.

در ابتدای این نشست سید علی اصغر رفعت حقیقی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به بیان دیدگاه های خود در امور هنری شهرستان به ویژه هنر نمایش با محوریت حمایت از گروه های فعال در این عرصه پرداخت.

سپس آقایان مجید غلامی، مرتضی وثوقی و علیرضا جمشیدی به عنوان کاندیدا، در جمع حاضر که نزدیک به ۲۰۰ تن از بازیگران و دست اندرکاران نمایش شهرستان حضور داشتند، به بیان نظرات و برنامه های خود پرداختند؛ در نهایت علیرضا جمشیدی (رییس سابق انجمن نمایش) پس از بیان عملکرد یک ساله، حضور خود در انتخابات را منتفی اعلام کرد.

photo_2017-02-19_15-48-10

با اعلام استعفای علیرضا جمشیدی، رأی گیری از حاضرین با نظارت فضل الله جمالی پیشکسوت نمایش و ناظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفت که نتیجه آرای آن به شرح زیر بود:

مرتضی وثوقی ۶۳ رأی، مجید غلامی ۲۷ رأی و آرای سفید ۹ رأی.

به این ترتیب آقای مرتضی وثوقی با کسب ۶۳ رأی به عنوان رییس انجمن نمایش شهرستان لارستان برای یک دوره دو ساله انتخاب شد.

photo_2017-02-19_15-48-03


2 نظر

 1. محسن گفت:

  0

  0

  تبریک

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  متاسفانه در سالن چهارتا هم تیاتری باسابقه ( حداقل میگیم با اغماض بالای ۵ سال) حضور ندارن. این نشون میده که هنرمندان بخصوص هنرمندان تیاتر از ارشاد ناامید شدن و بریدن. البته با سیاست های غلط دور از فرهنگ و هنر دلیلی هم واسه فعالیت داشتن و جنب و جوش وجود نداره

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان