میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 ژوئن 2014 ساعت 4:16 ق.ظ سرویس:اجتماعی, برگزیده ها یک دیدگاه 1,061 بازدید

مرحوم آقا هميشه معتقد بودند اشتباهات مردم كمتر از خواص جامعه است

مسئول حوزه علميه لار در مراسم رونمايي از كتاب «خورشيد لارستان»:

مرحوم آقا هميشه معتقد بودند اشتباهات مردم كمتر از خواص جامعه است

moosaviمسئول حوزه علميه علي ابن ابيطالب (ع) لار صبح يكشنبه، ۱۸ خرداد در آئين رونمايي از كتاب «خورشيد لارستان» با اشاره به سخن رهبر انقلاب، شخصيت مرحوم آيت الله سيد عبدالعلي آيت اللهي را از دو بعد بررسي كرد و گفت: اولين تمايز لارستان بزرگ نسبت به ديگر جاها به تعبير مقام معظم رهبري «وحدت مثال زدني» مردم آن است و به اقرار همه عقلا اين وحدت با مديريت صحيح و رهبري حكيمانه حضرت آقا [آيت الله آيت اللهي] به وجود آمده است.

سيد علي اكبر موسوي در توضيح اين جمله افزود: در اين شهرستان هم مثل جاهاي ديگر افكار مختلف سياسي بود، هست و خواهد بود همچنين برادران ديني اهل سنت هم در اين منطقه زندگي مي كنند اما همه آنها ارادت قلبي به آقا داشتند و از اين رو ايشان را فصل الخطاب مي دانستند و همين امر باعث شده بود تا وحدت منطقه لارستان بزرگ حفظ شود. وي افزود: هيچگاه هيچ گروهي نتوانست از وجود ايشان براي كوبيدن گروه مقابل خود استفاده كند و هميشه با بيانيه هايي گهربار اعلام مي كردند از نظر من همه، يكي هستند.

حجه الاسلام موسوي در ادامه به مشخصه دوم مرحوم آيت اللهي اشاره كرد و گفت: مسئله دوم «مردم داري» حضرت آقا بود و از اين رو مقام معظم رهبري نيز ايشان را يكي از اركان مردمي نظام توصيف كردند. اين مدرس حوزه در ادامه تصريح كرد: ما در اين نظام اركان دولتي زياد داريم اما با مردم بودن و خود را جزئي از مردم ديدن و به مردم احترام گذاشتن، صفت بارز مرحوم آقا بود كه در وجود خيلي هاي ديگر نيست. وي اضافه كرد: آقا در هر مسئله اي كه پيش مي آمد مي فرمودند نظر مردم چيست و هميشه معتقد بودند اشتباهات مردم كمتر از خواص جامعه است.

حجه السلام موسوي در پايان سخنان خود ضمن تاكيد بر جامعيت ابعاد شخصيتي مرحوم آيت اللهي گفت: حضرت آقا هميشه و همه جا دو نكته را به هركسي به او مراجعه مي كرد متذكر مي شد؛ اول اطاعت از فرامين مقام معظم رهبري و دوم خدمتگزاري به مردم.

گفتني است در اين مراسم كتاب «خورشيد لارستان» توسط سيد حسن آيت اللهي، فرزند مرحوم سيد عبدالعلي آيت اللهي با حضور تعدادي از مسئولان و ديگر علاقه مندان به مرحوم آيت الله آيت اللهي رونمايي شد. در اين كتاب پيام هاي تسليت مسئولان كشوري و منطقه اي، اشعار شاعران و مقالات و خاطرات متعددي درباره مرحوم آيت اللهي درج شده است.

مطلب مرتبط:

گزارش تصويري/ رونمايي از كتاب «خورشيد لارستان» در حوزه علميه لار


1 نظر

  1. مرتضي گفت:

    0

    0

    دقيقا مرحوم آقا اصل برايش نظر مردم بود و همين موضوع باعث شد خيلي ها نتوانند او را تحمل كنند!! تاكيد بر مردم مي تواند براي منافع خيلي ها خطرساز باشد!!! احسنت به حاج آقا موسوي براي ياداوري اين شخصيت آقا.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان