میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در11 جولای 2020 ساعت 8:02 ب.ظ سرویس:مطلب شما بدون دیدگاه 437 بازدید

مردم «بریز» آستین همت بالا زدند/ حالا توپ به زمین مسئولان افتاده است

مردم «بریز» آستین همت بالا زدند/ حالا توپ به زمین مسئولان افتاده است

سحر طاهری*: در راستای احداث شبکه آب رسانی شهرک بریز هم اکنون با هزینه هایی که خود مردم جهت این شبکه پرداخت کرده اند ۳۴۵۰ متر لوله برای فاز اول و دوم شهرک خریداری شده است اما درخصوص طولانی شدن اجرای پروژه خط انتقال آب به این شهر‌ک، شایان ذکر است که طبق تفاهم نامه ای که در اوایل سال ۹۷ بین آبفای روستایی و شورای بریز منعقد شد، قرار بر این بوده که تمام لوله های مورد نیاز شبکه های آب رسانی را اداره آبفا خریداری کند و تنها هزینه حفر کانال ها با مسئولین بریز باشد. (یعنی از هزینه هایی که خود مردم بابت شبکه آب رسانی پرداخت کرده اند).

متاسفانه از طرف این نهاد یا نهادهای مربوطه اقدامی مبنی بر عمل به مسئولیت و تعهد خود انجام نشد که این موضوع تاثیر بسزایی در عدم پیشرفت پروژه شبکه آب رسانی به شهرک داشته است.

با توجه به بی نتیجه بودن تفاهمنامه، نامه نگاری ها به مسئولین مربوطه، طولانی شدن این شرایط و مشکلات مردم ناشی از بی آبی، اکنون مسئولین بریز خود گام اول را که شامل خرید لوله های شبکه آب رسانی هست برداشته اند و شایان ذکر است که هزینه خرید لوله ها کاملا از هزینه های پرداخت شده توسط خود مردم تامین شده است و از طرف هیچ ‌نهاد دولتی در این خصوص همکاری صورت نگرفته است.

این قدم را مردم و مسئولین محلی بریز برداشته اند؛ اکنون در پاسخ این حرکتی که شده انتظار می رود که مسئولین مربوطه در شهرستان وارد عمل شده و در جریان تکمیل این پروژه، بالاخره پس از چند سال همت نموده و همکاری لازم و شایسته را با مردم بریز داشته باشند.

*عضو شورای اسلامی روستای بریز


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان