میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۶:۰۵ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 520 بازدید

مردم بیرم تحت پوشش بیمه شهرستان «لامرد» هستند

امام جمعه بیرم در جمع مسئولان بهداشت و درمان لارستان:

مردم «بیرم» تحت پوشش بیمه شهرستان «لامرد» هستند

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان صبح امروز رئیس دانشکده به همراه جمعی از معاونین و مدیران خود از بخش بیرم بازدید نمود.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین زندوی امام جمعه بخش بیرم گفت: مردم بخش بیرم به دلیل بعد مسافت و دوری از مرکز شهرستان و موقعیت جغرافیایی با مشکلاتی روبه رو هستند که امیدواریم مسئولین ذیربط در حوزه بهداشت و درمان با مد نظر قرار دادن این شرایط در خصوص رفع مشکلات مردم منطقه تلاش نمایند.

وی در ادامه با اشاره به مشکلات عدیده در حوزه بیمه افراد اذعان داشت: مردم این منطقه تحت پوشش بیمه شهرستان لامرد می باشند و این مسئله باعث می شود زمانی که افراد به مراکز درمانی بیرم مراجعه می کنند مسئولین بیمه و مراکز  بهداشتی درمانی پاسخگوی هزینه کرد بیماران نباشند؛ چرا که بیمه هایشان از شهرستان دیگر صادر شده است.

امام جمعه بیرم در ادامه خواستار رفع این مشکل شد تا شرایطی محیا گردد که باری از روی دوش بیماران برداشته شود.

بخشدار بیرم نیز از جمله مطالبات مردم را اخذ مجوز راه اندازی شبکه بهداشت بیرم عنوان نمود و افزود: خیرین منطقه نیز در این زمینه آماده هرگونه کمک و یاری می باشند.

دکتر کریمی رئیس دانشکده ضمن ابراز خرسندی از حضور در بخش بیرم گفت: خدمت به خلق در حوزه بهداشت و درمان از اهداف کلان دانشکده علوم پزشکی لارستان محسوب می شود که بنده، خود و دیگر همکارانم را به تحقق و اجرایی شدن این هدف سفارش می کنم .

وی در ادامه از نقش خیرین و کمک های بی شائبه آنان به مجموعه علوم پزشکی و سلامت مردم سخن گفت و اشاره نمود که: احترام به خیرین از جمله وظایف مسئولین منطقه محسوب می شود چرا که این بزرگواران بدون هیچ چشم داشتی در ارتقای و اعتلای شهرستان و منطقه تلاش می نمایند .

وی حرکت خیرین نیک اندیش را ستودنی توصیف نمود و گفت: بسیاری از خیرین منطقه با وجود سکونت در خارج از کشور و بدون اینکه حتی یک بار به شهرستان سفر کرده باشند، فقط و فقط به دلیل عرق به دیار پدری خود کمک های بی دریغ خود را به شهرستان ارسال می نمایند که این کار بسیار بزرگ و ارزشمندی است.

رئیس دانشکده در خصوص درخواست و مطالبه مردم بیرم در خصوص راه اندازی شبکه بهداشت و درمان بیان داشت: اخذ مجوز شبکه بهداشت و درمان ویژه مرکز شهرستان می باشد و چون بخش بیرم، شهرستان محسوب نمی شود گرفتن این مجوز عملا منتفی است و وعده ای که به واقعیت تبدیل نمی شود را به مردم نمی دهم اما این قول را به مردم و مسئولین منطقه خواهم داد که با راه اندازی مراکز درمانی جامع سلامت به گونه ای عمل نماییم که دیگر مردم منطقه مجبور به مراجعات متعدد به مرکز شهرستان نشوند و بخش های بیمارستان بیرم را نیز با کمک خیرین منطقه احداث، تجهیز و تأمین نیرو نماییم.

کریمی در رابطه با رفع مشکل بیمه ای مردم بیرم از تدوین تفاهم نامه بین بیمارستانی خبر داد و گفت: با اجرایی شدن این تفاهم نامه مشکلات بیمه مردم رفع خواهد شد.


1 نظر

  1. لارستانی گفت:

    0

    0

    جواب دکتر کریمی به امام جمعه بیرم مبنی بر درخواست. استقرار شبکه بهداشت ودرمان. در مرکز بخش. قانع کنند نیست زیرا در بخشهای. زرقان. کامفیروز. بیضا. قایمیه. اباده طشک. و……این اداره. دایر شده است

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان