میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 مارس 2020 ساعت 12:00 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 35 دیدگاه 1,214 بازدید

مردم بیش از «اجماع» به «جوانی و تخصص» من رای دادند/ اگر در لار اجماع صورت می گرفت ما هم اجماع منطقه ای را شکل می دادیم/ نماینده تمام مردم هستم و به «وحدت» در منطقه معتقدم

بخش اول گفت و گوی «آفتاب لارستان» با «حسین حسین زاده» نماینده منتخب:

مردم بیش از «اجماع» به «جوانی و تخصص» من رای دادند/ اگر در لار اجماع صورت می گرفت ما هم اجماع منطقه ای را شکل می دادیم/ نماینده تمام مردم هستم و به «وحدت» در منطقه معتقدم

به گزارش «زینب دلام» از آفتاب لارستان، «حسین حسین زاده» منتخب مردم در انتخابات اخیر مجلس در حوزه لارستان، خنج، گراش و اوز در گفت و گوی اختصاصی با این سایت ضمن معرفی خود اظهار کرد: ۴۱ سال سن دارم، مستقلِ انقلابی ام، دانشجوی ترم آخر رشته دکترای نفت هستم و در حال حاضر، مسئول عملیات حفاری چاه های نفت و گاز شرکت ملی نفت ایران و عضو ارشد کمیته ی سرمایه گذاری توسعه میادین نفت و گاز کشور هستم.

وی افزود: عضو شورای شهر گراش در دوره سوم هستم، دوره مدیریت MBA را به صورت فشرده و در مدت یک سال و نیم از دانشگاه تهران گذراندم، دوره سه ماهه مدیریت استراتژیک را در ژاپن گذراندم که آنجا هم در بین نمایندگان ۷۰ کشور دنیا رتبه اول را به دست آوردم و در حال حاضر هم که مسئول عملیات حفاری هستم، نواحی غرب کشور، زاگرس در استان فارس و هرمزگان و شمال شرق یعنی مشهد و قم زیر مجموعه حوزه کاری من است.

منتخب مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مورد سوابق سیاسی و اجتماعی خود تصریح کرد: عضو شورای شهر گراش بوده ام، در حال حاضر از بُعد مدیریتی، در بیش از ۱۵ استان به صورت مستقیم با استانداری و ارگان های زیرمجموعه در مراودات کاری هستیم، عضو پایگاه بسیج شهید تندگویان و پایگاه حضرت ولی عصر شرکت ملی نفت هستم، به صورت سالانه در پیاده روی اربعین شرکت می کنم و در بحث امداد رسانی در زمان زلزله سرپل ذهاب نیز حضور داشتم.

این حدس را می زدم که در این دوره، منتخب مردم می شوم

حسین زاده در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چقدر پیش بینی می کردید که منتخب مردم در این انتخابات شوید گفت: طبیعت انتخابات به این صورت است که هر نامزدی با توجه به برنامه ها و فعالیتی که دارد به خودش ایمان دارد، من هم همین حدس را می زدم.

اجماع گراش طرح جالبی بود و پیشنهاد می کنم که سایر جاها نیز در راستای وحدت قدم بردارند

وی در مورد پیش بینی اینکه منتخب شورای اجماع گراش شود اظهار کرد: اجماع گراش طرح جالبی بود و پیشنهاد می کنم که سایر جاها نیز در راستای وحدت قدم بردارند؛ در واقع، این طرح، ابتکاری از طرف جوانان بود که معتمدان و بزرگ ترها آن را تکمیل کردند.

در این دوره مردم به برنامه ها، عملکرد، تخصص و تجارب نامزدها رای دادند

نماینده منتخب مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی افزود: همه ما برنامه ها و توانمندی های مان را در اجماع ارائه دادیم و با توجه به اینکه من در دور قبل نیز در انتخابات حضور داشتم اما به خاطر وحدت شهر و منطقه انصراف دادم، در این دوره مردم به برنامه ها، عملکرد، تخصص و تجارب نامزدها رای دادند و ما طی فرآیند نفس گیری که بود و حتی در یک مرحله با نامزد دیگری مساوی شدیم توانستیم در این اجماع انتخاب شویم.

کار فشرده ای انجام شد تا این اجماع انجام گرفت

حسین حسین زاده در مورد انتقاداتی که برخی از نامزدهای گراشی به ساز و کار اجماع در گراش داشتند گفت: هر طرح و برنامه ای، نکات مثبت و منفی خاص خودش را دارد، با توجه به اینکه اجماع در ۲۵ بهمن ماه اتفاق افتاد یعنی با توجه به عدم احراز صلاحیت، کار فشرده ای انجام شد تا این اجماع انجام گرفت.

وی افزود: طبیعی است که نواقصی نیز وجود دارد، منکر این کار نیستیم اما در هر صورت همه ما پذیرفته بودیم و تعهد داده بودیم که به آن پایبند باشیم و همین طور هم بود و بقیه نامزدها با توجه به ساز و کاری که وجود داشت تمکین کردند و پذیرفتند که جای تقدیر و تشکر دارد.

بیش از آن که مردم به اجماع گراش رای داده باشند به جوان و کسی که متخصص و فنی است و به شهری که پوست اندازی سیاسی کرده رای داده اند

نماینده منتخب مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مورد اینکه اگر در گراش اجماع صورت نمی گرفت، نتیجه انتخابات به چه صورت رقم می خورد گفت: شاید ذهنیت بسیاری از افراد این باشد که در منطقه، به اجماع گراش رای دادند نه حسین زاده، منکر این قضیه نیستم که اجماع اثر زیادی داشت اما بیش از آن که مردم به اجماع گراش رای داده باشند به جوان و کسی که متخصص و فنی است و به شهری که پوست اندازی سیاسی کرده رای داده اند.

مردم به تقابل بین آزموده های سیاسی و جوانی رای دادند

حسین زاده افزود: مردم به تقابل بین آزموده های سیاسی و جوان رای دادند و مصداق این موضوع را هم می توانید در میزان آرای آقای علیشیر، آقای جوکار، آقای خرمی و همچنین رای من در لار نگاه کنید که به نوعی با مردم حرف می زند.

وی خاطرنشان کرد: درست است که اجماع اثر داشت اما بسیاری از معتمدان شهرها و روستاها که جوان هم نبودند به برنامه ها و تخصص من اعتقاد ویژه ای داشتند؛ بنابراین، بیش از آنچه که به اجماع رای داده باشند به جوان بودن، تخصص و تجربه رای داده اند.

در این دوره، نه تنها در گراش بلکه در کل منطقه، این جوانان بودند که نقش آفرینی کردند

نماینده منتخب مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در این دوره، نه تنها در گراش بلکه در کل منطقه، این جوانان بودند که نقش آفرینی کردند و با توجه به کمبود وقت فقط توانستیم که بخشی از بدنه جوانان منطقه را وارد فضای تبلیغات کنیم.

حسین حسین زاده تصریح کرد: اگر اجماع منطقه ای را شکل می دادیم و وقت داشتیم که کاملا تبلیغ کنیم و کل جوان ها را وارد میدان کنیم، اختلاف آرا به شدت زیاد می شد.

زود یا دیر تایید صلاحیت می شدیم تفاوتی وجود نداشت و باید به اجماع می رسیدیم

وی در پاسخ به این سوال که چقدر فکر می کنید که بازگشت دیرهنگام چند نامزد گراشی باعث ایجاد اجماع در گراش شد اظهار کرد: بر حسب تجربه دوره قبل، برای خود کاندیداها مسجل شده بود که باید یک نفر شوند و ما چه زود و چه دیر تایید صلاحیت می شدیم تفاوتی وجود نداشت و باید به اجماع می رسیدیم.

مهم این است که ما چهار نامزد گراشی پذیرفته بودیم که نباید بیش از یک نفر در انتخابات بماند

نماینده منتخب مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که اگر در گراش اجماع نمی شد، شما نفر چندم در گراش می شدید اظهار کرد: اگر بخواهم بگویم که اول می شدم نوعی خودستایی است چون نیروی توانمند سیاسی ای همچون آقای حسین شیری داشتیم، دکتر دلخوش زمان زیادی بود که تبلیغات کرده بود و آقای فقیهی هم که استاد قابل احترامی است؛ بنابراین، نمی توانیم بگوییم که چه اتفاقی می افتاد اما مهم این است که ما چهار نفر پذیرفته بودیم که نباید بیش از یک نفر در انتخابات بماند و این مهم بود نه اول، دوم، سوم و چهارم شدن.

نماینده ای که انتخاب می شود، نماینده کل منطقه است و نگاه من، وحدت آفرین است

حسین زاده در پاسخ به این سوال که آیا می توان گفت که آرای متمرکز گراش باعث پیروزی شما شده است گفت: قطعا این موضوع تاثیرگذار است و انتخابات، عددی است که با انسان حرف می زند که این میزان رای از شهر خودت بوده و بقیه از جاهای دیگر.

وی افزود: نباید بگوییم که از صدهزار رایی که داده شده، ۲۸ هزار تا متعلق به من بوده و بقیه به نامزدهای دیگر اختصاص دارد، این اشتباه است چون نماینده ای که انتخاب می شود، نماینده کل منطقه است و نگاه من همان طور که در دوران تبلیغات بر آن تاکید کرده ام، نگاه وحدت آفرین است و می خواهم عامل وحدت باشم.

خیلی ها به من گفتند شما هم بقیه نامزدهای انتخاباتی را تخریب کن اما من اصول اخلاقی را زیر پا نگذاشتم

نماینده منتخب مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در فضای تخریب گونه ای که در جریان تبلیغات انتخابات در لار به وجود آمده بود، خیلی ها به من می گفتند که با توجه به فضای تخریب نامزدها در لار شما هم به این کار روی بیاورید و کسانی که پنج دوره یا دو دوره نماینده مجلس بودند و کاری نکردند را تخریب کنید اما من اصول اخلاقی را زیر پا نگذاشتم و کارها را با اخلاق مداری و حسن نیت بر مبنای وحدت پیش بردم و با صداقت تمام با مردم صحبت کردم، آن ها هم پذیرفتند و ما انتخاب شدیم.

خروجی این اجماع، وحدت است و وحدت، محور توسعه و موفقیت است

حسین حسین زاده در مورد تحلیل عده ای مبنی بر اینکه اجماع در انتخابات باعث به اصطلاح «کاریکاتوریزه» کردن انتخابات و خارج کردن انتخابات و مردم سالاری از تعریف اصلی خود می شود اظهار کرد: با این موضوع موافق نیستم، نباید فقط اجماع را در نظر گرفت بلکه باید دید که خروجی این اجماع چیست.

وی افزود: خروجی این اجماع، وحدت است و وحدت، محور توسعه و موفقیت است پس اگر وحدت عامل موفقیت و پیروزی است این وحدت باید استانی، فرا استانی و فرا مرزی شود.

زمانی که گفتم گراش باید فرا مرزی و جهانی شود منظورم، وحدت گراش بود

نماینده منتخب مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: زمانی که گفتم گراش باید فرا مرزی و جهانی شود منظورم، وحدت گراش بود و اینکه این وحدت، در کنار توانمندی، تخصص و تجربه مدیریتی و سیاسی، عامل موفقیت بود.

اگر اجماع کردن مشکل دارد و با مردم سالاری در تناقض است پس چرا در خود لار هم می خواستند این کار را بکنند

حسین زاده تصریح کرد: اگر اجماع کردن مشکل دارد و با مردم سالاری در تناقض است پس چرا در خود لار هم می خواستند این کار را بکنند.

با اجماع موافقم

وی افزود: من با اجماع موافقم و یقین بدانید که اگر در لار هم اجماع صورت می گرفت باز هم برنامه داشتیم که به چه صورت باید عمل کنیم اما اصل موضوع فراموش نشود که وحدت محور پیروزی است حالا این وحدت در گراش شکل گرفت اما ممکن است در جاهای دیگر شکل نگیرد؛ بنابراین، نباید به آن خرده گرفت چون این اتفاقات جزئی از یک کار سیاسی هستند.

مردم به برنامه های من رای دادند

نماینده منتخب مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ممکن است طیفی که پیروز انتخابات نشده باشد این صحبت ها را مطرح کند اما من به جای این موضوع، از مردم به ویژه مردم لار تشکر می کنم که با یک سخنرانی، در یکی از حوزه های انتخاباتی این شهر، از نظر رای، نفر دوم بودم و این نشان می دهد که مردم به برنامه های من رای دادند.

در این دوره، رقابت بین دو شهر نبود بلکه رقابت بین تجربه و آزموده های سیاسی و جوانان بود

حسین حسین زاده افزود: رقابت بین دو شهر نبود بلکه رقابت بین تجربه و آزموده های سیاسی و جوانان بود؛ در واقع، اجماع در جای خودش تاثیر داشته اما پیامی که از اجماعی بیرون می آید و پیامی که مردم منطقه می دهند تایید کننده این حرف است.

انتخابات، فرآیندی آزاد است، می توانید در آن شرکت کنید اما نمی توانید کسی را مجبور به حذف کنید

وی در مورد این موضوع که اگر بدعت اجماع در انتخابات آینده اتفاق بیفتد، بی شک نامزدهای لاری به اجماع تن می دهند و با توجه به جمعیت زیاد لار، پیروزی همیشگی با لاری ها خواهد بود گفت: بله این طبیعی است که اگر نامزدهای لاری به اجماع برسند با توجه به آرای زیادی که در این شهر وجود دارد به احتمال زیاد یک لاری انتخاب می شود و تاکنون نیز همین طور بوده است.

منتخب مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: انتخابات، فرآیندی آزاد است، می توانید در آن شرکت کنید اما نمی توانید کسی را مجبور به حذف کنید اما گاهی خود نامزدها آنقدر وحدت نظر دارند که به خاطر آینده سیاسی خود، شهر و منطقه شان تصمیم می گیرند که به یک نفر تبدیل شوند.

حسین زاده تصریح کرد: رسانه ها به جای اینکه به بحث اجماع بپردازند، توانمندی ها را در نظر داشته باشند و همان طور که دیدیم مردم واقعا به توانمندی ها رای دادند.

همه در این مشارکت پایین سهیم هستند و برای همه نامزدها چنین حالتی وجود دارد

وی در مورد اینکه برخی از تحلیل گران منطقه معتقدند که یکی از عوامل پیروزی شما، مشارکت کمتر از نصف مردم شهر لار در انتخابات است و در واقع، شما باید ممنون آرای خاموش شهر لار باشید گفت: اگر میزان مشارکت در لار و سایر مناطق پایین بوده، برای همه این شرایط اتفاق افتاده است و من هم جزئی از آن ها هستم.

نماینده منتخب مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی افزود: معتقدم که کسانی که رای نداده اند اگر پای صندوق می آمدند باز به همین آقایان رای نمی دادند؛ بنابراین، همه در این مشارکت پایین سهیم هستند و برای همه چنین حالتی وجود دارد.

حسین حسین زاده خاطرنشان کرد: یکی از دوستان می گفت که اگر مردم آرای باطله ای را که در صندوق خبرگان انداخته بودند به صندوق مجلس می انداختند آرای یکی از نامزدها بالا می رفت اما من گفتم اینطور نیست چون با همین اختلاف آرایی که وجود دارد برای آرای باطله نیز چنین اتفاقی می افتاد.

مثل روز برایم روشن بود که به راحتی برنده می شوم

وی در مورد اینکه چقدر تلاش کردید تا غیر از نامزدهای گراش، اجماع نامزدهای غیر لاری را نیز فراهم کنید اظهار کرد: با توجه به تجربه و تخصصی که داشتم و با بررسی بضاعت و توانمندی های منطقه هیچ نیازی به اجماع نمی دیدم و مثل روز برایم روشن بود که به راحتی برنده می شوم.

اگر در لار اجماع صورت می گرفت ما هم اجماع منطقه ای را شکل می دادیم

نماینده منتخب مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای همه نامزدهای انتخاباتی به ویژه دکتر بروجردی و دکتر جعفرپور احترام قائلم؛ در این دوره، آقای دکتر بروجردی از نیروهای توانمند سیاسی ملی و بین المللی ایران است، آقای دکتر جعفرپور که استاد من است و در واقع دو نماینده و دو رئیس کمیسیون مجلس هستند، دو فرماندار و یک نماینده ادوار و سایر نامزدهای نخبه ای که توانمندی های خوبی را داشتند در این عرصه حضور داشتند و مثل روز برایم روشن بود که یکی شدن دیگر نامزدها سخت است؛ بنابراین، اجماع دیگری را نیاز ندانستم چون اگر در لار اجماع صورت می گرفت ما هم اجماع منطقه ای را شکل می دادیم.

بیشتر رای های بخش مرکزی متعلق به گراش است

حسین زاده افزود: آقای سپاده از بخش مرکزی کنار رفتند که کمک زیادی به ما کرد هرچند بخش مرکزی از توابع گراش است و بیشتر رای های این منطقه متعلق به گراش است اما این انصراف هم کمک کرد و ایشان به نفع اجماع گراش کنار رفتند تا وحدت منطقه ای به وجود بیاید.

منطقه ی آدم ها مهم نیست بلکه منطق زندگی افراد مهم است

وی در پاسخ به این سوال که معتقدید که در مرزبندی های انتخاباتی باید «زادگاه» نامزدها تعیین کننده باشد یا «دیدگاه» آن ها گفت: «منطقه» زندگی آدم ها مهم نیست بلکه «منطق» زندگی افراد مهم است و اگر من فقط گراش را در نظر بگیرم اتفاقات ناخوشایندی می افتد؛ بنابراین، باید با نگاه منطقه ای وارد شد و به همین دلیل برای اینکه حسن نیتم را ثابت کنم تصمیم داشتم که بعد از انتخابات، ابتدا در لار سخنرانی داشته باشم و از مردم تقدیر و تشکر کنم که به علت بیماری کرونا نتوانستیم در نماز جمعه حضور پیدا کنیم اما، همان شب بین دو نماز مغرب و عشا به همراه همسر و فرزندم خیلی ساده و صادقانه به مسجدالنبی آمدیم و از مردم تشکر کردیم.

ادامه دارد…


35 نظر

 1. دلسوز گفت:

  1

  0

  درود بر نماینده جوان و خوش فکر که در همه حال حرمت ها را نگه می دارد.

 2. علی گفت:

  4

  0

  شما نتیجه اجماع گراش هستید نه نتیجه تخصص و توانمندی.
  اگر همشهریاتون به نفع شما کنار نرفته بودند اون وقت می تونستید با افتخار بگین که مردم به توانایی من رای دادند؛ در غیر این صورت این حرف شما اصلا قابل قبول نیست جناب مهندس

 3. سعید گفت:

  0

  2

  امیدوارم چهار سال آینده هم همین حرفا رو بزنید که منطق زندگی آدم ها مهم است نه منطقه زندگی

 4. لارستانی گفت:

  1

  1

  سالی که نکوست از بهارش پیداست.
  هنوز به مجلس نرفتید کرونا اومد.
  ظاهرا قدم شماها که تازه به مجلس راه پیدا کردین چندان مبارک نبوده

 5. همشهری گفت:

  4

  1

  فقط یک سوال:
  چرا شما به راحتی در لار سخنرانی داشتید و حتی پوستر و بنر نصب کردین ؛ اما گراشی ها اجازه نصب پوستر و بنر را به نامزدهای لاری ندادند( نامزدهای لاری). حتی در ایام تبلیغات سخنرانی هم نداشتند ؟
  چرا؟

 6. هادی گفت:

  0

  0

  درود بر نماینده منتخب.انشاءالله که توجه ویژه ای به نیروهای جوان منطقه داشته باشید و با کمک شما بتوان در منطقه شرکت ها و کارگاه های مختلفی را تاسیس کرد تا نیروهای جوان منطقه مشغول به کار شوند.

 7. ناشناس گفت:

  1

  2

  درود بر درهم شکننده […]

 8. ناشناس گفت:

  2

  0

  هرکس در گراش به اجماع می رسید برنده ی این بازی می شد.
  دقیقا مثل دوره اول جناب نماینده فعلی ما که هر کس بود رای می آورد.
  جناب حسین زاده آرزوی ما این است که اینقدر بتوانی کار کنی که ما به این نماینده خودمان بگوییم فهمیدید که می شود کار کرد.
  خواهشی که از شما داریم این است که مبادا رییس دفترت در لار یکی از طرفداران جناب نماینده فعلی یا رییس فعلی باشد.
  چون یکی از دلایلی که جناب نماینده فعلی افت رای داشت بخاطر رییس دفترش و کسانی که دور برشان بودند بود.

 9. مهنام گفت:

  3

  0

  یعنی شما به هر حال می خواستید تشریف ببرید بهارستان با هر روشی.
  چون فرمودید اگر لاری ها اجماع می کردند؛ ما گراشی ها اجماع منطقه ای می کردیم!

 10. صمصام گفت:

  0

  0

  با سلام و تبریک وآرزوی موفقیت برای مهندس حسین زاده ، ان شاءالله بتوانی رأی چهارسال بعدرابرای خودت آماده کنی وممنون امثال دکتر حسین شیری ها باشی چون از صدقه سری ایشان و دیگران راه یافتی.

 11. ناشناس گفت:

  1

  0

  این دم از تخصص نزن مگر مجلس محل حفر چاه نفت می باشد . انتخاب شما نتیجه یک تعصب کور و دور از منطق می باشد

 12. گراشی گفت:

  0

  0

  انشاالله هر کسی انتخاب می‌شود و میرود مجلس در جهت وحدت منطقه قدم بردارد .و فرق نگذارد همانطوری که اقای حسنی گراش را شهرستان کرد و در کنارش وبرای لار هم فرمانداری کل گرفت. پیشرفت همه ما به نفع کل منطقه لارستان است

 13. اوزی گفت:

  0

  0

  ورود بک جوان از منطقه را به فال نیک میگیریم وامیدواریم که در طول دوران خدمت صحبت های وایده های خوب دوران انتخابات را جامه عمل بپوشانند وگرنه همه پیر مردان ونمایندگان قبلی هم همین صحبتها را کردند ورفتند ولی ما فعلا به این جوان گراشی وهمسایه دیوار به دیوار مان امیدواریم ابنشالله

 14. ناشناس گفت:

  0

  0

  اقای حسین زاده قرار نشد خودتو از الان بالا بگیری و مغرور شی اگه اقای حسین شیری حضور داشت هم توانایی بیشتری نسبت به شما داشت هم تخصص بهتری پس خودت را مدیون اجماع کاندیدای گراش بدان نه شخصیت خودت و قدر این افراد را بدان و در کارهایت پخته تر عمل کن تا موفق شوی اگر بخوایی در باد غرور خودت گم شوی بجایی نمیرسی پس برادر عزیز کمی اهسته تر

 15. لارستانی صادقانه عرص میکنم گفت:

  0

  0

  من فکر می کنم هر کس درین شرایط واوصاع واحوال نماینده باشد چندان فرقی نمیکند پیر وجوان هم ندارد در پایان ۴ سال نظر وافکار عمومی در این حوزه انتخابیه لار گراش اوز وخنج به نتیجهای میرسد که الان در باره اقای جعفر پور ودیگران قصاوت می کنند قطعا هیچکدام از ین وکلا نمی توانند به وعده های خود عمل کنند این گوی واین میدان

 16. جناب حسین زاده ویک سوال گفت:

  0

  0

  ایا شما فکر می کنید که تا کنون افراد جوان ومتخصص در مجلس نبودند ویا اینکه ساختار مجلس طوری است که نمیشود بیش از ازین کار کرد ومانور داد ایا فکر میکنید نمایندگان قبلی نمیخواستند بیشتر ازین برای مردم کار کنند ویا اینکه وقتی نمایندگان در کوران کار وعمل قرار گرفتند همه وعده ووعیدهای را فراموش میکنند قطعا بسیاری از سوالات در اینده معلوم میشود اما من این را می دانم که نقش مشاوران ونزدیکان شما در گراش در نگرش وفعالیت شما در اینده بسیار موثر وحرف اول میزند

 17. اکبر گفت:

  1

  0

  معلومه که اصلا اهل سیاست نیستی وگرنه در این شرایط حاد که جامعه نیاز به اتحاد داره و اوج این ویروس لعنتی، نمی فرمودین اگر لاری ها اجماع می کردند ما گراشی ها منطقه ای اجماع می کردیم!!!!
  یعنی این که ما گراشی ها به هر حال می خواستیم پیروز بشیم به هر روشی که شده

 18. يك بيرمي گفت:

  1

  0

  ان شاءالله به جوانان توجه كنيد. در مورد بيرم هم همينطور باشيد. فريب افرادي كه تا روز انتخابات در كنار بروجردي بودند و روز پس از انتخابات به ديدار شما آمدند و دورتان چنبره زدند نخوريد.

  • لاری گفت:

   0

   1

   چرا دروغ میگی؟ اطرافیان آقای بروجردی کی رفتند به دیدار ایشون؟
   اطرافیان آقای جعفرپور و خودِ آقای جعفرپور به دیدنش رفتند و کلی هم عکس پخش کردند در فضای مجازی

  • ناشناس گفت:

   1

   0

   منظورم طيف اقليت بروجردي در بيرم هست كه حزب بادند و با وزش باد قدرت به آن طرف مي روندنه بروجردي هاي لاري ها. اونا كه اصلا لار و بروجردي و منطقه را به مسير ديگري بردند.

 19. لاری گفت:

  0

  1

  این گوی واین میدان . نماینده جوان- نماینده قبلی هم از این شعارها زیاد میداد اما دریغ از یک کار در طول این ۸ سال- با این همه نماینده با نفوذ در استان مانند قادری ازشیراز – رضایی از جهرم و موسوی از لامرد شما چگونه میخواهید برای منطقه کاری کنید. این که میگویید براحتی رای می اوردم خیلی بی منطقی است چون در انتخابات هیچ کس از قبل برنده نیست مگر دستهای پشت پرده باشد. درست مثل شما که […] لار و نیروهای جعفرپور پشت شما بودند و بعضی از نیروهای جعفرپور بخاطر اینکه بروجردی رای نیاورد برای شما تبلیغ می کردند. چگونه جعفرپور و رییس […] لار ساعت ۴ صبح در فرمانداری حضور دارند و به شما تبریک میگویند. خسته نباشی پهلوان – خدا قوت قهرمان

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   همه مي دانيم جعفرپور بهترين گزينه براي تمامي حوزه انتخابيه بود ولي عده اي در مركز لار به فكر قدرت خودشان بودند. هنوز هم نمي خواهيد بپذيريد. با اين تفكر چه بهتر همين آقاي حسين زاده

 20. زاهد گفت:

  0

  0

  سلام وخداقوت
  چق.دردرکلامتان غروروتکبربی دادمی کنه،خدابه دادمردم بیچاره برسه.
  امیدوارم که ازتجارب بزرگان لارنیزاستفاده کنیدبالاخص جناب محتاجی که دلسوزنه واردعرصه شدند.البته رای من خودشمابودیدولی انتظاراینگونه زیادی اعتمادبه نفستون رونداشتم.موفق باشید

 21. لارستان گفت:

  0

  0

  آقای حسین زاده در لار ستاد داشت و راحت تبلیغ میکرد و حتی ماشین تبلیغاتی ان می چرخید .راحت عضو ستاد ایشان بنر و روزنامه پخش میکرد .ولی در گراش از تبلیغات بروجردی و جعفر پور خبری نبود .

 22. لار گفت:

  0

  0

  قسمت جالب قضیه همین— اگر در لار اجماع میشد ما اجماع منطقه ای میکردیم
  بنظرتون چطوری
  بله
  اول سمپاشی که بیش از ۳۰ ساله دارن انجام میدن
  همون قضیه اچمی و لاری یادتونه
  همون لاری ها فلان هستند یادتونه
  آفتاب یه زحمت بکش تمام مسئولین لار را از اول انقلاب بیرون بیار بعد اصل و نصبش هم بنویس
  کیا لاری اصیل هستند کیا دورگه
  کیا غیر لاری
  بعد میبینید که بیش از نصف مسئولین لاری نبودند و عملکرد بد یا مغرض اونها و تبلیغ سوئ علیه لار داشتند
  خوب گفت این جوان خام بعضی چیزها رو لو داد. شعارهای وحدت هم پوچ
  جعفرپور […] اگر مثل جهرم امکانات رو متمرکز کرده بودی الان این مشکلات رو نداشتی هم خدمات راحت بود هم تمرکز جمعیت وجود داشت
  قضیه لار مثل شهرداری لاره که شهرک های مختلف و پخش وجود داره که نمی تونه خدمات مناسب برسونه سعی میکنه ولی همه ناراضی هستند ولی اگر متمرکز بود خدمات راحت نیروی کمتر هزینه کمتر رضایت بیشتر وجود داشت.
  نماینده ها باید یکی از این دو کار رو انجم میدادند یا تمام امکانات رو متمرکز میکردند یا هرچه زود تر تمام بخش ها رو شهرستان می کردند
  من زمان شهرستانی گراش گفتم خدا کنه حسنی اوز – بیرم و جویم و … شهرستان کنه دیگه زمان جعفرپور متمرکز رو فعالیت عمرانی میشد نه بازی سیاسی

 23. لار گفت:

  0

  0

  اگر اجماع کردن مشکل دارد و با مردم سالاری در تناقض است پس چرا در خود لار هم می خواستند این کار را بکنند
  به خاطر رسم بدی که شما گذاشتین – به خاطر رسم بدی که تشنگان قدرت در ایران گذاشتن و اجازه فکر و تصمیم درست به مردم نمی دن
  اگر یک بار با قضیه اجماع و خرید رای برخورد میشد – کل ایران- مردم راحت به برنامه و لیاقت رای میدادند
  شاید شما هم انتخاب میشدید ولی مزه این خیلی فرق داره با اینکه بگن هرکس بود رای داشت

 24. منصف باشیم گفت:

  0

  0

  جعفرپور هم در گراش ابتدای بلوار سپاه ستاد داشت و بنر بزرگی نصب کرده بود یکی از گراشی ها هم براش زده بود اینکه بروجردی و جعفرپور گراش را قابل ندانستند برای حضور و سخنرانی چه ارتباطی با گراش دارد؟ همانطور که حسین زاده اومد یکی از مساجد لار برای سخنرانی دیگران هم میتونستند بیان گراش همانطور که هاشم قاسمی آمد. اینکه مهندس گفته توانمندی و جوانی و تخصص من باعث اجماع روی من شده چرا بهتون برمیخوره؟ قطعا گراشی ها به دنبال گزینه قوی بودند که بتونه نظر منطقه رو هم مساعد کنه ضمن اینکه همه از جمله خود حسین زاده در این مصاحبه توانمندی و ویژگی ممتاز هر سه نفر دیگر از گراش رو بیان کرده اند.

  • لار گفت:

   0

   0

   من شنیدم می خواستن بیان اما گفتن صلاح نیست بیایید
   .
   مورد دوم جلو ماشین که تبلیغ روش نصب بود گرفتن و حتی از ماشین با موبایل عکس گرفتن که مثلا تهدید کنند

 25. ناشناس گفت:

  0

  0

  لاري ها با كنار زدن دكتر جعفرپور دوباره به مسير انحرافي واگرايي لارستان راي دادند

 26. گراشی معلم گفت:

  0

  0

  از صحبت های اقای حسین زاده دارد معلوم میشود که کم کم دچار هوای نفس میشود بدانید که خو د خواهی وخود بزرگ بینی ابتدای دوری از مردم وواقعیت های جامعه است سعی کنیم دارای جنبه وظرفیت اجتماعی باشیم خدا اینشالله کمک کند که در خط مردم باقی بمانیم

 27. شایان گفت:

  0

  0

  آقای حسین زاده از لار رای خوبی اورد .به هرحال ستاد ایشان که در خیابان هلال احمر بود فعال بود و هزینه بالایی کرد و نتیجه داد . از روزنامه گرفته پخش کرد تا بنر تمام رنگی و دفترچه .حتی خود کار و بادکنک رایگان در ستاد ایشان می دادند و این هم نوعی تبلیغ بود .جالب اینجا بود که روی بنر نوشته بود اجماع گراش و از تخصص اش ننوشته بود و اینکه گراشی ها پذیرفته بودند که این بر همه اولویت دارد و متحد شدند و دلیل رای ایشان بود وگرنه به نظرم اینقدر رای نداشت افراد مثل بروجردی دنیا دیده تر بودند .

 28. ناشناس گفت:

  0

  0

  تکبر و خودبزرگ بینی در صحبت هایتان موج میزند جناب حسین زاده!!!!؟؟؟؟

 29. لارستانی گفت:

  0

  0

  اگر میخواهید محبوب بمانی ودر اینده هم ارای مردم داشته باشی به همه مناطق یکنواخت رسیدگی بنمایید واز دخالت در مورد ارتقا مناطق پرهیز کن وانرا به کارشناسان خودش واگذار نمایید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان