میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۵ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 7 دیدگاه 493 بازدید

مردم لارستان خواستار توجه بیشتر مسئولانند و مخالف پیشرفت هیچ منطقه ای نیستند

واکنش امام جمعه به طومارنویسی هفته گذشته در نماز جمعه:

مردم لارستان خواستار توجه بیشتر مسئولانند و مخالف پیشرفت هیچ منطقه ای نیستند

امام جمعه لارستان با واکنش به حساسیت های ایجاد شده مردمی درخصوص شایعات تغییرات در جغرافیای سیاسی شهرستان لارستان، گفت: مردم و مسئولان بدانند مردم لارستان با پیشرفت و رفاه هیچکس و هیچ منطقه ای مخالف نبوده و ناراحت نیستند اما خواست مردم لارستان از مسئولان آن است که به رشد و پیشرفت شهرستان لارستان هم توجه داشته باشند.

تاکید بر حمایت از از تولید ملی

به گزارش میلاد لارستان حجت الاسلام و المسلمین سیدمختار موسوی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر لار با یادآوری بخشهایی از بیانات اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با هزاران نفر از مردم انقلابی قم با اشاره به توصیه های رهبری به مردم، اظهار داشت: مردم در اداره کشور به مسئولان کمک کنند چرا که هر جا مردم در صحنه بوده اند آن مسیر را انقلاب سریعتر پیموده است.

وی با تأکید به حمایت عامه مردم از تولیدات ملی، افزود: فروشنده باید کالای تولید داخل را عرضه کند و مصرف کنندگان و خریداران به دنبال خرید کالای ایرانی باشند.

امام جمعه لارستان با بیان اینکه حضور مردمی در صحنه های انقلاب یکی از وظایف اقشار مختلف جامعه است و نباید القائات دشمن بر ما تأثیر بگذارد، تصریح کرد: حضور گسترده مردم لارستان در راهپیمایی ۱۳ آبان امسال با وجود توطئه دشمنان نشان از بصیرت مردم است.

فضای مجازی می تواند رخنه ای برای نفوذ دشمن باشد

این استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه هدف همه ما اهداف عالیه نظام است، خاطر نشان کرد: مقابله با شایعه سازی دشمن باید مورد توجه قرار گیرد چراکه به دلیل فعالیت جوانان در این عرصه، فضای مجازی می تواند رخنه ای برای نفوذ دشمن باشد.

وی با توصیه به فعالان در فضای مجازی برای عدم پذیرش بدون منبع و سند اخبار و شایعات، گفت: دشمن از هر فرصتی در صدد ضربه به کشور و اسلام است.

حجت الاسلام موسوی با بازخوانی برخی توصیه های مقام معظم رهبری به مسئولان برای قدردانستن فرصت خدمتگزاری و استفاده بهینه از مسئولیت ها، یادآور شد: باید مسئولان توجه داشته باشند که گرایش به اشرافی گری، اسراف یا رفتارهای طاغوتی نداشته باشند.

لزوم عمل انقلابی مسئولان نسبت به تعلل اروپایی ها در موضوع برجام

امام جمعه لارستان با تأکید بر اینکه مسئولان باید پاسخ های قاطع برای یاوه گویی های دولتمردان آمریکایی داشته باشند، عنوان داشت: مسئولان باید در بزنگاه ها نسبت به حرف ها و اقدامات دشمنان واکنش مناسب نشان دهند.

وی با انتقاد از تعلل اروپایی ها در اجرای وعده های برجامی، خاطر نشان کرد: قرار بود اروپایی ها تا پایان سال ۲۰۱۸ برنامه عملیاتی خود ارائه کنند اما با وجود آغاز سال ۲۰۱۹ میلادی هنوز اقدام اساسی انجام نداده اند و برای دستیابی به نتیجه مطلوب نیازمند عمل انقلابی مسئولان است تا آنها بدانند ملت و دولت ایران بیش از این منتظر آنها نخواهند بود.

این مسئول با اشاره به اینکه تهدیدها، قول ها و امضاهای غربی ها اعتبار ندارد و نباید اعتنا کرد، افزود: راه را باید با عقلانیت برگزید و با بهره گیری از ظرفیت های درونی کشور مثل جوانان و منابع سرشار به معیشت مردم توجه ویژه مصروف شود و مشکلاتی که برای طبقات ضعیف به وجود امده رسیدگی شود.

حجت الاسلام موسوی میلاد عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار را تبریک عرض کرد و به خانواده سعید عالیان پرستار جوان لارستانی که در هفته اخیر به دلیل عارضه قلبی جان خود را از دست داد، تسلیت گفت.

مردم لارستان مخالف پیشرفت هیچ منطقه ای نیستند

امام جمعه لارستان با واکنش به حساسیت های ایجاد شده مردمی درخصوص شایعات تغییرات در جغرافیای سیاسی شهرستان لارستان، عنوان کرد: مردم و مسئولان بدانند مردم لارستان با پیشرفت و رفاه هیچکس و هیچ منطقه ای مخالف نبوده و ناراحت نیستند اما خواست مردم لارستان از مسئولان آن است که به رشد و پیشرفت شهرستان لارستان هم توجه داشته باشند.

وی با تأکید بر اینکه نصحیت ما در کنار تدبیر شما مسئولان مؤثر خواهد بود و هرگونه تصمیمی با توجه به شرایط حساس کشور و منطقه لارستان باشد، اضافه کرد: مردم لارستان، مردمی آگاه، بصیر، انقلابی و شهید داده برای نظام و انقلاب اسلامی و قانون مدار هستند و کاری نخواهند کرد که موجب سوء استفاده دشمنان نظام، انقلاب و کشور شود.

امام جمعه لارستان به نمایندگی از سوی مردم این شهرستان خطاب به مردم سایر شهرستانها، بخش ها و روستاها گفت: پیام مردم لارستان استمرار دوستی، برادری و وحدت است و اگر مردم لارستان مطالبه ای دارند در کنار مطالبه سایر بخش ها مثل دو برادر از پدرشان است و این جای ناراحتی برای هیچکس ندارد.

حجت الاسلام موسوی تأکید کرد: استمرار وحدت، همدلی و برادری که سالیان سال گذشته توسط علمای بزرگ پایه گذاری شده، پیام مردم لارستان است که ما همچنان این مسیر را ادامه خواهیم داد.

وی خطاب به نماینده مردم شهرستانهای لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی و فرماندار ویژه لارستان به عنوان مسئولان بلندپایه لارستان خواستار پیگیری و ارائه گزارش در صورت لزوم شد.


7 نظر

 1. شهروند اوزی گفت:

  0

  0

  باسپاس از امام جمعه محترم لار بخش بزرگ اوز با ۷۰ سال تابعیت لارستان بزرگ اکنون با داشتن همه شرایط زیر ساختی به بلوع سیاسی واجتماعی رسیده است والان مانند یک فرزند انتظار دارد که لارسنانیها پدرانه از ارتقای ان حمایت نمایند ودرکنار سایر شهرستانهای اقماری منطقه ذ مینه رشد وارتقای لارستان بزرگ را در اینده فراهم اورد ابنشالله که بدون تنگ نطری وخیر خواهانه برادری واخوت همیشگی مستدام باشد

 2. کارمند. از خنج گفت:

  0

  0

  با سلام به همه. خیر خواهان. وازاد منشان. در لارستان خدمت شما عرض. میکنم که. استمرار. وحدت. وبرادری درمنطقه. در سایه. احترام. متقابل. واحترام به. درخواستها. ومطالبات به حق. مردم امکان. پذیر. است. واینشالله. که با. درایت. مسولان. پیشرفت. وتوسعه. وارتقای مناطق. مستعد انجام. شود. ودراینده. لارستان. بزرگ. هم به حق. پدری. خود. برسد

  • علی گفت:

   0

   0

   از کارمند خنجی تعجب میکنم چرا که همین الان هم میبینید که شهرستان خنج یک متر بزرگراه ندارد در حالیکه اداره کل راه و ترابری تمام همتش روی جادههای دوبانده لار به جهرم و بندر عباس است ایا یک بار سوال کرده ای که پول فروش زمینهای دولتی شهرک گلدان کجا میرود مگر الان شبکه بهداشت تابع لار نیست چه خیری دیدی ما که برای لار کم نگذاشته ایم انها کی پیشقدم در پیشرفت خنج بوده اند اقای کارمند خنجی ایا تا حالا روستای فویه و کورده رفته ای چرا جاده اش اینطور است اعتبارات اداره کل راه و ترابری کجا میرود

 3. احمد گفت:

  0

  0

  متاسفانه علت اصلی عقب ماندگی بخش جویم همانا مانع وسد تصمیم گیرندگان شهرستان لار بود چرا جویم با ۷۵ سال بخش بودن باید هم چنان بخش بماند مگر مردم جویم کی با استان شدن لار محالف بوده اند برای نمونه چرا جویم تنها بخش کهنی است که گاز ندارد چرا اب سد سلمان ندارد چرا یک کارخانه درست و حسابی ندارد دلیلش این است که شهرستان نیست و مانع جدی هم مسولین و بزرگان لار بوده اند

 4. لاری. مقیم. امارات گفت:

  0

  0

  با سلام. به همه. لارستانی های که. خواهان. استان. شدن. لار هستند. واضح استکه تا تعداد سهرستانهای. بیشتری در حوزه. لارستان بزرگ. نباشد دولت به فکر. استان شدن ست. بنابر این اینده نگر. باشیم. واز ارتقای. بخشها. استقبال. نماییم. تا در اینده. به. ارزوی. خود برسیم. این. شیوه درحال حاضر. در. بعضی. از. شهرستلنهای. بزرگ. وقدیمی. مانند. جیرفت. نیشابور. سبزوار. و…..درحال. جریان. است. وبا. حوصله. واینده. نگری. دنبال. میشود. مطمین باشید. مخالفت. با. ارتقا. وپبشرفت. بخشها. باعث. عدم. رونق. وتوسعه. لار. وهمه. بخشها. ودوری. وکدورت. میشود. ولارستان. از قافله. پیشرفت. عقب. میماند

 5. عبدالله از بندر گفت:

  0

  0

  از امام جمعه محترم لار كه با درايت مى خواهد ادامه دهنده مناديان وحدت لارستان باشد تشكر مى كنيم شهرستان شدن بخش ها بويژه اوز زمينه ساز ارتقاى لارستان است

 6. لارستانی گارمند در اوز گفت:

  0

  0

  برای حفظ وحدت وبرادری درلارستان باید به قوانین جمهوری اسلامی وکارشناسان وزارت کشور احترام بگذاریم ارتقای مناطق را مشوط ومنوط به مرکز شهرستان نکنیم همه مناطق بر طبق قانون حق رشد وتوسعه دارند وبا ارتقای بخشهای بزرگ لارستان هم در مسیر بزرگی وپیشرفت قرار میگیرد با مخالفت وتنگ نطری همه عقب میفتیم وچیزی به لار ستان هم افزوده نمیشود رونق وتوسعه همگانی باعث رونق بیشتر وبه مرکزیت لار می انجامد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان