میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۵ ب.ظ سرویس:اجتماعی بدون دیدگاه 266 بازدید

مردم و مسئولان لارستان در مصلای «اوز» به استقبال هفته «وحدت» رفتند

مردم و مسئولان لارستان در مصلای «اوز» به استقبال هفته «وحدت» رفتند

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ بمناسبت هفته وحدت، همایش منادیان وحدت همراه با جشن و مولودخوانی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه لار، علی اصغر علی پور معاون سیاسی فرمانداری، حجت الاسلام بینازاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت فارس، فرماندار و امام جمعه گراش، علمای شیعه و سنی، طلاب، روحانیون و ائمه جمعه و جماعات لارستان، گراش، اوز، صحرای باغ و بخش ها و روستاهای تابعه، مسوولین، بخشداران، فرماندهان نظامی و انتظامی و قشرهای مختلف مردم، در مصلی شهر اوز با شکوه هرچه تمام تر برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام بینازاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت فارس ضمن تقدیر از برگزار کنندگان، مراسم امسال را به مراتب با شکوه تر از سال های گذشته دانست و اظهار امیدواری کرد هر سال می بایست بر شکوه آن افزوده گردد.

امام جمعه لارستان هم با تبریک میلاد حضرت محمد(ص) و هفته وحدت و بسیج، این ایام را فرصت مناسبی برای افزایش آگاهی بخشی و تحکیم برادری برشمرد و خاطر نشان کرد: در منطقه لارستان تفاوتی بین برادران شیعه و سنی وجود ندارد بلکه با تکیه بر دین واحد، در سایه برادری و وحدت زندگی می کنند و ارتباط تنگاتنگ دارند.

حجت الاسلام موسوی با اشاره به اینکه باید با تکیه بر اشتراکات مذاهب شیعه و سنی از تفرقه پرهیز نمود، یادآور شد: خوشبختانه در لارستان بزرگ برادران شیعه و سنی حول محور اشتراکات گرد هم جمع شده اند.

همچنین در این ویژه برنامه سرگرد امیر جاهدی فرماندهی سپاه ناحیه لارستان، شیخ صالح انصاری مدیر مجتمع علوم دینی اوز، حجت الاسلام بخشایش پور امام جمعه گراش و محمد حسین آتش فراز بخشدار اوز هم در موضوعات وحدت و بسیج مطالبی را مطرح کردند.

قرائت شعر، مولودخوانی و پخش  نقل و شیرینی از دیگر برنامه های این مراسم معنوی بود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان