میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱:۲۸ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی بدون دیدگاه 407 بازدید

مسئولان، فعالان امور زنان و خبرنگاران روستاهای بخش مرکزی لارستان گرد هم آمدند+ گزارش تصویری

مسئولان، فعالان امور زنان و خبرنگاران روستاهای بخش مرکزی لارستان گرد هم آمدند+ گزارش تصویری

نخستین گردهمایی دهیاران، روسای شوراها، خبرنگاران و رابطین بانوان شهرها و روستاهای بخش مرکزی لارستان پنجشنبه ۱۹ مهرماه در سالن فرمانداری ویژه لارستان برگزار شد.

این گردهمایی ابتدا با مراسم افتتاحیه باحضور دو معاون سیاسی و برنامه ریزی فرمانداری ویژه لارستان، بخشدار مرکزی و فرمانده نیروی انتظامی آغاز شد.

بخشدار مرکزی لارستان در این مراسم ابتدا به تشریح اهداف برگزاری این گردهمایی پرداخت و به تقدیر از نیروهای انتظامی شهرستان، آموزش خبرنگاران افتخاری مناطق بخش مرکزی، رابطین بانوان و اعضای کمیته بحران اشاره کرد.

علی پیروز در بخش دیگری از سخنان خود برخی برنامه های در دست اجرای بخشداری مرکزی را عنوان کرد و گفت: راه اندازی شرکت تعاونی دهیاران، سازمان توسعه و عمران بخش مرکزی، مجمع خیرین، صندوق قرض الحسنه دهیاران، شوراها و کارکنان آنها، مرکز جذب و حمایت از سرمایه گذاران، بیمه همگانی، طرح سفیران و تجلیل از خیران، صندوق قرض الحسنه ولایت همچنین اجرای طرح پارک ها، مبلمان و ساماندهی خیابان های مناطق بخش مرکزی و تهیه خودرو برای آنها از جمله مهمترین طرح های در دست اجرا هستند.

وی همچنین به ضرورت راه اندازی کلانتری لطیفی اشاره و تاکید کرد: درصورت ارائه طرح توسط نیروی انتظامی این کلانتری به همت شهرداری و شورای شهر لطیفی در کمتر از یک سال ساخته می شود.

در ادامه مراسم «منشی» فعال رسانه ای و مدرس کارگاه آموزشی خبرنگاران، «علیپور» معاون سیاسی فرمانداری ویژه لارستان و سرهنگ «امجدی» فرمانده نیروی انتظامی برای حاضران سخن گفتند و به این ترتیب مراسم افتتاحیه با تقدیر از فرماندهان کلانتری های فعال در بخش مرکزی به مناسبت هفته ناجا به اتمام رسید.

پس از مراسم افتتاحیه نیز خبرنگاران افتخاری، رابطین بانوان و اعضای کمیته بحران مناطق هر کدام در کارگاه های آموزشی مجزایی که تدارک دیده شده بود شرکت کردند.

پایان بخش گردهمایی نیز شرکت حاضرین در نشست پرسش و پاسخ با حضور بخشدار مرکزی لارستان و مدرسان کارگاه های آموزشی این دوره بود.

در ادامه تعدادی از عکس های روابط عمومی شهرداری لطیفی از این مراسم را ببینید:


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان