میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در7 آوریل 2015 ساعت 12:54 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 4 دیدگاه 1,701 بازدید

مسئولان بيرم كمبودهاي اين بخش را با فرماندار لارستان درميان گذاشتند/ نجيب زاده: با موافقت هسته اي ان شالله گشايش ايجاد مي شود

مسئولان بيرم كمبودهاي اين بخش را با فرماندار لارستان درميان گذاشتند/ نجيب زاده: با موافقت هسته اي ان شالله گشايش ايجاد مي شود

امام جمعه، بخشدار، شهردار، اعضای شورای اسلامی و جمعی از معتمدین بخش بیرم با فرماندار ویژه لارستان دیدار وگفتگو نمودند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ حجت الاسلام والمسلمین سید حسین زندوی امام جمعه، بهادر زارعی بخشدار ، شهردار، اعضای شورای شهر و جمعی از معتمدین و مسئولین محلی بخش بیرم با علی اکبرنجیب زاده معاون استاندار وفرماندار ویژه لارستان در محل فرمانداری دیدار وگفتگو نمودند.

beyram

دراین دیدار ابتدا امام جمعه بیرم درسخنانی ضمن تبریک سال نو به فرماندار و همه مسوولین شهرستان، از تلاش و کوشش شبانه روزی وی و تمامی مسئولین شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

وی اهم مسائل، مشکلات و درخواست های  بخش بیرم را  گاز رسانی،آبرسانی از سد محرم یا سلمان، انتقال آب از دریا به سمت منطقه لارستان و بیرم و نصب آب شیرین کن عنوان کرد و خواستار رفع این مشکلات شد.

درادامه معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان هم در سخنانی ضمن تبریک متقابل، سالی خوب وخوشی را برای همه مردم و جمع حاضر آرزوکرد.

علی اکبر نجیب زاده اظهار داشت: مردم بایستی مطالبات منطقی و معقول را از مسئولین بخواهند چرا که تا مطالبه ای را از ما نخواهند کارها رو به جلو حرکت نمی کند وپیشرفت و توسعه و آبادانی حاصل نمی شود. وی گفت: به حمدا… مسئولین شهرستان عملکرد قابل قبولی را درسال ۹۳  ارائه کردند البته این را باید مردم نظر بدهند.

فرماندار ویژه لارستان ادامه داد: همه می بایست در سال جدید که سال دولت وملت، همدلی و همزبانی نامگذاری شده است مسئولین شهرستان تلاششان را مضاعف کنند و در راستای رشد و توسعه منطقه قدم بردارند.

معاون استاندار با بیان اینکه استقرار ادارات یا نمایندگی آن در مراکز بخشها از ضروریات هست افزود: با استقرار نمایندگی ادارات در مرکز بخشها رفت وآمد به مرکز شهرستان کمتر خواهد شد و مردم نیز در رفاه وآسایش کامل هستند و خدمات بهتر و بیشتری به مردم ارائه می شود و این خود راه برون رفتی در تمام بخش ها است و در کل رضایت مندی مردم رابه همراه دارد.

وی گفت: به حول و قوه الهی با موافقت اولیه که در مذاکرات هسته ای انجام گردیده است انشاا… گشایشی حاصل خواهد شد و وضع اعتبارات در سراسر ایران اسلامی و به تبع آن در منطقه لارستان هم  بهتر می شود.

فرماندار ویژه لارستان درخصوص مشکلات و درخواست های مطرح شده هم گفت: برابر رفع این مشکلات پیگیریهای لازم صورت خواهد گرفت. لذا بایستی درتمام عرصه ها خود را نشان داد و باید فقر، تبعیض، فساد و ناعدالتی درجامعه از بین برود.

نجیب زاده خاطرنشان کرد: همه می بایست قدر این نظام وانقلاب و رهبری را بدانیم و همیشه یاد و نام و خاطره شهدای والا مقام زنده نگه داشته شود. چرا که هر چه داریم از برکت خون مقدس شهداست ولی در کل به حول و قوه الهی این نظام وانقلاب یک مسیر تکاملی را طی می کند.

معاون استاندار با بیان اینکه دست الهی وعنایات خاصه آقا امام زمان(عج) برسر این مردم ونظام هست تصریح کرد: درجامعه اسلامی ایران مردم خودشان رئیس جمهور، شورا، دهیار وغیره را انتخاب می کنند و یک نظامی مردم سالاری دینی است.

وی خطاب به روسای ادارات شهرستان تاکید کرد: فرصتی که به ماداده اند خیلی زود تمام می شود، لذا مسئولین تازمانی که درخدمت مردم هستند منشا خیرات و برکات برای آنها باشند و در راستای بررسی مسائل و مشکلات مردم قدم بردارند.

فرماندار لارستان درپایان خاطرنشان کرد: مردم هرکاری که داشته باشند بنده درخدمت هستم و فرمانبردار همه اقشار مختلف مردم بوده وخواهم بود.

 


4 نظر

 1. جوکار گفت:

  0

  0

  با این گفته ها معلوم است که جلسه ی دورهمی بوده، مردم بیرم مثل قبل انتظاری نداشته باشند! جناب آقای معاون فرماندار در این که امام زمان به مردم و نظام توجه دارد شکی نیست ولی از گفته های شما معلوم می شود که حل مشکلات مردم بیرم را هم به ایشان واگذار کرده اید. در پایان جلسه چه مصوباتی صورت گرفت؟ آیا برنامه ای تدوین شد؟ این سخنان کلی یعنی چه؟ فقر، تبعیض و… این کلمات بازیچه ی […] سیاست اند. تکانی به خودتان بدهید. اگر پول بیاید خود پول کارها را درست می کند، دیگر احتیاجی به شماها نیست. نصف وقت جلسات را در این شهر دعا و ستایش فلان مقام و صحبت در مورد امام زمان و از این دست می گیرد. این ها به جای خود ولی مشکل مردم راه حلش واگذاری به امام زمان نیست. امام جمعه و بخشدار و معتمدین که خبر از مردم ندارند، تشریف ببرید در شهر تا مردم را ببینید، مشکلات را ببینید. مردمی که فکر می کنند مشکلات شان به خاطر تقدیر بدشان است!!!

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  اون کسانی که مخلالف توافقن باید خوشحای مردم رو ببینن وخجالت بکشن اونوقت اسم خودشونو می ذارن مردمی

 3. محمد. بيرم گفت:

  0

  0

  اين خواسته هايي كه آقاي امام جمعه مطرح كردند كه در حد و اندازه هاي فرمانداري لار نيست.پيگيري اين خواسته ها صرفا در حوزه وظايف وزارتخانه هاي مربوطه هست كه آقايون اگه راست ميگن و پيگير مشكلات مردم هستند بايد از تهران پيگير باشند . آخه خدا وكيلي مسولين لار چه كاري از دستشون بر مياد كه حضرات رفتن پيششون. به قول معروف كل اگر دواي داشتي ….البته آقاي فرماندار با كلي گويي هاش زيركانه جواب آقايون داده كه بابا راه اشتباهي اومديد

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  حقیقت این که بیرم مسئولینی میخواهد که همانند شهردار جناب مهندس محسنی باشند که پیگیر ، باسواد، دارای نفوذ درمنطقه واستان ، باشند ومنافع شخصی وجناحی وتعصب را کنار بگذارند وجهت آبادانی آستینها را بالا بزنند وگرنه با این روند تا صد سال دیگر نیز بیرم بایستی درجا بزند.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان